Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÜLESKUTSE: Hoidkem foorum spämmivaba!

Soovitatud postitused

Jah, kahjuks on see foorum valdavalt 14-15 aastaste pärusmaa, kuid kas see peab nii jääma?

Kas Vahvel.net maine peab olema üsna kehva?

Kui kasvõi iga foorumi liige mõtleb mõned sekundid ette oma postituse postitamist, muudame selle foorumi paremaks. Ei ole vaja teisi sõimata ega maha teha. Roppused ei vii kuhugi. Näidake enda haritust, saatke teisi parem viisakalt "perse" - kõigile ei pruugi see kohale jõuda, kuid nii mõnelegi kindlasti jõuab see lause kohale.

 

Mõelge lihtsalt iga postitus läbi, mille te teete. Lugege läbi, mida te öelda tahate ning kas sellel on üldse mõtet.

Samuti tehinguid tehes tundmatute liikmetega, uurige inimese tausta või kasutage OMM-i, et vältida hilisemaid probleeme.

 

Kui kasvõi üks inimene edaspidi mõtleb hoolikamalt järele, mida ta postitab ja kas seda on vaja, siis olen rahul, et teema korda läks.

 

Aitäh tähelepanu eest!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ise küll täiskasvanu , aga kas kõik 14-15 reostavad foorumit ( preagu oled selle sina nii välja toonud ).

 

Mitte kõik, aga valdav osa. Täiskasvanud valdavalt ei kirjuta väga sellist möga siia foorumisse. Rõhutan sõna valdavalt..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
raputa palju tahad , viimane tilk jääb ikka püksi - moonlightshadow

 

väga täiskasvanulik.

 

Võibolla ei ole sa piisavalt vana, et sellest aru saada. Lapsik see näiteks ei ole.

 

Bishop, ära vanust torgi, see ei mängi suurt rolli. Panid mööda nagu nii. MMi võib ka kasutada, ei tasu karta.

 

Vahvlis on kindlad jooned mida mööda minnakse, igal ühel eri joon, katsu seda muuta. See on asi millega ei saa keegi hakkama.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seniks kuni 13-aastased siin jätkuvalt oma idiotismi demonstreerivad, on lootus normaalsest Vahvlist suhteliselt nullilähedane.

Mõte on küll hea, kuid idee läbi viimine on hoopis teine teema.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Millet sa järldad, et just 14-15 aastased. Siin mängib rolli rohkem intelligentsus kui vanus.

 

Mis intelligentsus võib olla 14 aastasel pubekal?

See, et siin on ka 18+ aastaseid idioote, siis neid on nii vähe, et neid pole vaja isegi nimetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Mina olen 15 ja mulle pole küll öeldud, et ma spämmiks. Idioodid ei jagune ainult 14 aastasteks pubekateks ja täiskasvanud idiootideks, suur osa on alla 14.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis intelligentsus võib olla 14 aastasel pubekal?

See, et siin on ka 18+ aastaseid idioote, siis neid on nii vähe, et neid pole vaja isegi nimetada.

Nii nagu koer külale, nõnda ka küla koerale!Vanus ei loe siin mitte essugi...Kõik on individuaalne.Väita, et 14.aastased on kõik idioodid on puhas idiootsus su enda poolt.Sul oli hea, kui sa 14.aastane olid ja suuremad sind ei austanud?Vaevalt!

Btw ise olen ikka 18.

Suht ilmselge teema on ju.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nii nagu koer külale, nõnda ka küla koerale!Vanus ei loe siin mitte essugi...Kõik on individuaalne.Väita, et 14.aastased on kõik idioodid on puhas idiootsus su enda poolt.Sul oli hea, kui sa 14.aastane olid ja suuremad sind ei austanud?Vaevalt!

Btw ise olen ikka 18.

Suht ilmselge teema on ju.

jah see on ka õige, et kõik ei ole, aga ikkagi 80% trollidest on 14-15 aastased pubekad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pole vajagi andmeid,kui on teada ,et foorum koosneb suurem osa rs ja cs mängijadest

siis võiks arvata ,et siin foorumis pole väga palju vanema soo ja suure intelligentusega inimesi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.