Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

cs 1.7

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei tehta

 

Vbl on oodata kunagi half-life 3 siis tuleb ka uus counter-strike versioon.

hl1 cs on nii vana et sellega ei tegeleta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui tehakse, siis tehakse CS 2.0 uuel mootoril.

lol, mis ma ikka siin ütlen veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.youtube.com/watch?v=LmvJLu3hNjQ&feature=related haha, lol kus sain naerda.

 

Tundub css kuid nagu ei ole ka.

 

( miks ma sain naerda? no vaadake mängijaid seal lol. )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui tuleb, siis tuleb counter strike 2, ei enamb v 1.7 or smt.

 

“When Will You Release Counter-Strike 2?”

 

 

Aw, bless. I share the below video not because it gives much away in terms of when and if we’ll see Counter-Strike 2 (though it’s certainly not a denial, which is some kind of good news at least), but because of the charming awkwardness of Gabe Newell’s reaction when asked directly in front of THOUSANDS OF PEOPLE whether Valve’s evergreen man-shooter will be sequelised any time soon…

 

It’s the noise and hand-waving at 10 seconds in that makes it for me. That is one taken-aback game developer.

 

I’m sure less reputable sites would jump on that as ‘COUNTER-STRIKE 2 CONFIRMED AFTER PORTAL 2 AND DOTA 2″, but it’s quite clearly nothing more than a “woah, I was not expecting that” moment.

allikas http://www.rockpapershotgun.com/2011/03/08/counter-strike-2-release

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol ma ei kujuta ettegi mis asi see on, võtavad vist maast lõua täie muru : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingeid imerelvi nagu bazooka, küll vaja poleks. Ma arvan, et see rikuks ainult mängu rohkem. Praegused relvad on perfect, aga nad võiksidki nüüd teha sama asja tänapäeva graafika, uute helide ja asjadega. Nii säiliks see ka teammänguna ning võibolla leiaks rohkem mängijaid, kui CSS ja CS 1.6 kokku.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

counter strike 1.6'e mängitakse rohkem, kui counter strie:s'i põhjus on selles, et vanadele mängiatele ei meeldinud cs:s lihtsus ja uuendused, minu point on see, et kui väga palju muudatusi tehakse siis seda mängima ei hakataks, vähemalt need ei hakkaks, kes juba cs 1.6 mängivad.

 

Nagu eelnevalt öeldud, siis mäng võiks jääda põhimõttelt samaks, vb. siis mingid uuendus käsipüstolite juures ja siis seal usz'i klassis ..


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
cs 1.6'e mängitakse rohkem, kui cs 1.6, põhjus on selles, et vanadele mängiatele ei meeldinud cs:s lihtsus ja uuendused, minu point on see, et kui väga palju muudatusi tehakse siis seda mängima ei hakataks, vähemalt need ei hakkaks, kes juba cs 1.6 mängivad.

 

Nagu eelnevalt öeldud, siis mäng võiks jääda põhimõttelt samaks, vb. siis mingid uuendus käsipüstolite juures ja siis seal usz'i klassis ..

 

cs 1.6 mängitakse rohkem kui cs 1.6 ?? Väike feilimine ?? :D:D


20111030.gif?1319992926

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.