Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Londoni kohal nähti UFOde eskaadrit?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei usu, et võlts. Mina olen juba ammusest ajast tulnukatesse uskunud, kuna olen näinud väga palju dokumentaale ning võtke kasvõi need samad juhtumid, kus loomaaias leiti tulnukapoeg ning kui Area-51 kõrvale kukkusid kolm UFO-t alla(PS! Ei ole selle tõesuses kindel).


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina usun küll sellesse. Isegi olen mingeid tulukesi näinud taevas, aga pole kindel, kas ikka mingid ufod.

 

Vaata Õhtuti hoolikalt taevasse, siis näed mis seal vilgub, See on trikk ainult et endale kuulsust tõmmata jne..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Taevas vilguvad erinevad meteroriidid ju, mis alla kukuvad ja atmosfääris ära põlevad 'n shit.

 

Ufodesse ei usu, samuti ka nendesse taldrikutesse. Pigem on ufod olemas, nad näevad täpselt välja nagu meie ja kindlasti ei lenda nad lendava taldrikuga.

Ise usun seda teooriat pigem, tundub igas mõttes reaalsem.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
need olid mu kadunud vanaisa nuudlipakid, mis ta ta 30ndatel enne teist maailmasõda raketiga kosmosesse lasi. ma tunnen need ära ümara kuju järgi

 

Kuule taun sa õpi enne nalja tegema ja siis tule tagasi. Kuradi 10 aastane lapse naljas.

 

---------- Post added 28-06-11 at 20:36 ----------

 

Mis sa sisse oled tõmmanud endale, et sellist jampsi usud?


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Taevas vilguvad erinevad meteroriidid ju, mis alla kukuvad ja atmosfääris ära põlevad 'n shit.

 

Ufodesse ei usu, samuti ka nendesse taldrikutesse. Pigem on ufod olemas, nad näevad täpselt välja nagu meie ja kindlasti ei lenda nad lendava taldrikuga.

Ise usun seda teooriat pigem, tundub igas mõttes reaalsem.

UFO pole elusolend.

UFO = Unidentified Flying Object

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas te pole selle peale mõelnud, et miks peaksid ufodel olema mingid välised tuled peal, et neid kindlasti märgata, seda eriti arvestades, et nad on ju "väga arenenud ja targad"

 

õpi endale ufo tähendus enne ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
õpi endale ufo tähendus enne ära

Mida ma seal õppima peaksin? UFO - nagu sa tead tähistab o sõna "object". Objekt on elutu.

Õpi ise: Nad - elusolendid ; Need - elutud olendid. Koolis oled käinud?

 

Mõikad? Pean veel täpsemalt seletama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
UFO pole elusolend.

UFO = Unidentified Flying Object

Kus sa tead, et ta elusoled pole kui ta on Unidentified?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see on sama,kui tuleb jälle uudis kus maispõllul jälle mingi imelikud ringid.

kohe õeldi ufod jne ,aga pärast tuleb alati välja ,et mingi tüübid tahtsid nalja teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida ma seal õppima peaksin? UFO - nagu sa tead tähistab o sõna "object". Objekt on elutu.

Õpi ise: Nad - elusolendid ; Need - elutud olendid. Koolis oled käinud?

 

Mõikad? Pean veel täpsemalt seletama?

 

mida vi**u sa paugud? loe oma lause uuesti läbi, ufo ei ole mingi tulnukas

 

Kas te pole selle peale mõelnud, et miks peaksid ufodel olema mingid välised tuled peal, et neid kindlasti märgata, seda eriti arvestades, et nad on ju "väga arenenud ja targad"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu ma näen, soovid sa et ma seletaksin sulle oma lauset:

"Kas te pole mõelnud," (selle all pean ma silmas inimesi, kes siin foorumis on ja küsin neil, ega nad mõelnud ei ole järgnevale)

"et miks peaksid ufodel olema mingisugused välised tuled peal," (selle all mõtlen ma lendavaid taldrikuid ja nendel asetsevaid tulukesi, mis paiknevad väljas)

"et neid kindlasti märgata, seda eriti arvestades," (et ufosi kindlasti märgata, seda eriti arvestades )

"et nad on ju väga arenenud ja targad" (et tulnudkad, kes lendavate taldrikutega lendavad, on väga targad ja arenenud)

 

Kas jäi veel midagi arusaamatuks. Ma võin seda ka käte abil selgitada, kui mõistus piisavalt kiiresti sul ei haara kõike. ;-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu ma näen, soovid sa et ma seletaksin sulle oma lauset:

"Kas te pole mõelnud," (selle all pean ma silmas inimesi, kes siin foorumis on ja küsin neil, ega nad mõelnud ei ole järgnevale)

"et miks peaksid ufodel olema mingisugused välised tuled peal," (selle all mõtlen ma lendavaid taldrikuid ja nendel asetsevaid tulukesi, mis paiknevad väljas)

"et neid kindlasti märgata, seda eriti arvestades," (et ufosi kindlasti märgata, seda eriti arvestades )

"et nad on ju väga arenenud ja targad" (et tulnudkad, kes lendavate taldrikutega lendavad, on väga targad ja arenenud)

 

Kas jäi veel midagi arusaamatuks. Ma võin seda ka käte abil selgitada, kui mõistus piisavalt kiiresti sul ei haara kõike. ;-)

 

miks peaks tuled peal olema? äkki tuuning on nende pool moes ja küsin sinult ka miks sa tahaks panna autole tulesi külge?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.