Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Londoni kohal nähti UFOde eskaadrit?

Soovitatud postitused

Eile teatasid mitmed Briti väljaanded, et Londoni kohal nähti tundmatuid lendavaid objekte.

 

644930t9h14eb.jpg

 

Internetti riputatud video juures on tekst, et Lääne-Londonis Briti rahvusringhäälingu BBC maja kohal olevates pilvedes olid «emalaev ja väiksemad alused», edastab Daily Mail.

 

Kummalisi objekte filmis juhuslikult taevasse vaadanud isik. Sellest tehti ka fotosid.

 

Videol on selle tegijat näha jooksmas mööda Bolsover Streeti. Samas on veel kaks meest, kes oma mobiiltelefonidega kummalisusest fotosid teevad.

 

Taeva poole suunatud kaamera pildil on näha kolme heledat täppi, mis liiguvad üle taeva kolmnurkses formatsioonis. Neile järgnevad veel kaks samasugust heledat täppi.

 

Kui kaamera tänavale tagasi pöördub, on näha veel isikuid kes samuti taeva poole vaatavad ning kummalisust imetlevad ja fotosid teevad.

 

Siis järsku ilmub üks teistest suurem, aeglasemalt liikuv ümar objekt, ta ringleb natuke ühes kohas ning siis kaob.

 

Lisaks nimetatud videole tehti Londoni teisest paigast samasugune video, millel on samuti näha taevas heledaid ümaraid laike liikumas.

 

 

Allikas: http://www.elu24.ee/480902/londoni-kohal-nahti-ufode-eskaadrit/


YouTube.com/1337rcwzx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
need olid mu kadunud vanaisa nuudlipakid, mis ta ta 30ndatel enne teist maailmasõda raketiga kosmosesse lasi. ma tunnen need ära ümara kuju järgi

 

Issand mis idioodi tekst...


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX

See Ott Männik vb fake foto.

Ma võtan ka googlest lampi mingi aknalaua + sealt näeb tumedat taevast teen need helendavad laigud peale.

Üliraske.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

arvan ,et see fake.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See Ott Männik vb fake foto.

Ma võtan ka googlest lampi mingi aknalaua + sealt näeb tumedat taevast teen need helendavad laigud peale.

Üliraske.

 

Muide... Ta tegi ise pildi ning tegeles sellega. Pilt tema enda tehtud, mitte kuskilt googlest otsitud.


monster_energy_drink_signature_by_jabali-d2yxept.jpg.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

selliseid londoni videosi on väga palju tehtud ja sellised ei usuta enam ammu ,kuna 21 sajandil on väga kerge selliseid fake teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.