Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja tagatis!

Soovitatud postitused

VIP

Olge reaalsed, sellist asja ei tule.

 

Daily tips:

1: Tee alati taustauuring, kui hakkad kellegiga mingit äri ajama.

2: Tee äri usaldusväärsete inimestega ja maksa see paar euro senti rohkem, kui minna odavama variandi juurde ja jääda kogurahast ilma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olge reaalsed, sellist asja ei tule.

 

Daily tips:

1: Tee alati taustauuring, kui hakkad kellegiga mingit äri ajama.

2: Tee äri usaldusväärsete inimestega ja maksa see paar euro senti rohkem, kui minna odavama variandi juurde ja jääda kogurahast ilma.

 

Kuulake tarka juttu!!!:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Olge reaalsed, sellist asja ei tule.

 

Daily tips:

1: Tee alati taustauuring, kui hakkad kellegiga mingit äri ajama.

2: Tee äri usaldusväärsete inimestega ja maksa see paar euro senti rohkem, kui minna odavama variandi juurde ja jääda kogurahast ilma.

 

Aga alati pole usaldusväärne inimene niiväga "usaldusväärne" ....olnud mitmeid näiteid ja juhuseid. Ei hakka siin nimetama.

Kui selline asi tuleb siis saavad kah vähem tuntud kasutajad teha äri ja paljud hinnad liiguvad siis paika....praegu julgenõelda, et p2p ja mille müüvad pmst 2 inimest...teised kas proovivad aga reaalselt midagi ei müü kuna keegi ei julge osta....

Mõnikord teevad ka sellised kasutaja väga häib pakkumisi aga tihti jääb diil tegemata kuna pole saada OMM ja tema pole nõus ette anda ja sina kah ei julge....aga kui näed et mõnel vennal on 3 teh ja "tagatise" embleem siis on võimalus raha tagasi saada juhul kui laseb üle....aga julgen õelda et kasutaja kellel on 3teh ja see embleem et ei riski siis julgevad ka teised osta.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei ole poolt ega vastu, ehk siis erapooletu, kui tuleb siis mina ei kannaks küll kellegile seda summat, sest nvn ma ei scammi siin kedagi.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naksi kanna siis vahvli adminitele 100eur näkku ja siis saad oma nime oranziks ja oledki trustable!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Naksi kanna siis vahvli adminitele 100eur näkku ja siis saad oma nime oranziks ja oledki trustable!

 

Ma tahaks seda tõesti näha :)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pm ideel on jumet ja 50 euri on nii väike summa ka tegelikult, et kes seda tagatiseks panna ei julge, söögu parem muru kodus ja ärgu tulgu siia äri ajama. Iseenesest tuleks tegelikult moodustada mingi, ütleme siis nii, et organisatsioon, mis perioodiliselt võlad kokku kogub mingi piirkonna inimeste peale ja need lihtsalt ära toob. Konkreetselt Tartu inimeste poolt ollakse mulle võlgu ca. 500 euri, oleksin vabalt nõus 100 euri välja käima sellele, kes need rahad ära toob. Ehk siis põhimõtteliselt seda tagatisraha võiks kasutada ka võla nõudmisteks, kusjuures ma ei pea silmas siin mingit vägivaldsust, vaid lihtsalt otsitakse inimene üles, käiakse räägitakse tema ja tema perega(enamus ju alaealised) ja lepitakse midagi kokku.

 

Lihtsalt tegelikkuses on see võlgnike otsimine suht pikk ja keeruline protsess ja kui oled erinevatelt inimestelt ca. 20-50 euri kaupa rah ootamas, siis suht pointless ka neid ühekaupa taga ajada. Parem ühe linna võlad ühte potti ja keegi käib toob ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vastu sellele.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Vastu sellele.

 

Ma ei mõista kuidas inimesed vastu on?

Need kes on vastu ega nemad nagunii seda endal ei pea muretsema ja neil ei muutu midagi aga kellel huvi see see on ju vabatahtlik.

See pole kohustuslik ja kui selline asi rakendub siis sinul ei muutu ju midagi?

Need kes seda soovivad seda ka saavad aga kes ei soovi siis neil ei muutu midagi!

Ja 50 euri pole suur summa....ega sa seda ei anneta/tasuta ära ei anna....sa saad selle 50 euri iga kell tagasi küsida kui soovi on....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.