Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Logitech Z4 kõlaritega jama

Soovitatud postitused

On siis jama lugu, et kõlaritest ei tule enam häält,vaatasin arvuti taha kõik oleks nagu korras aga subwoofri tagant on input juhe puudu, seda nagu ei näinud ka ning ei suutnud v'lja mõelda kuhu see peaks käima(kuhu ühendatud olema). Kui kellegil on mingit näpunäiteid anda siis pealun tehke seda, tahaks muusikat kuulata:S:d

 

TROLLID SAAVAD WARNED!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Äkki jagad mingi pildi oma subwooferi tagapaneelist kus oleks kõik need pistikud näha? Ja ma ei saa aru, kas Sul on juhe ja Sa ei tea millisesse pistikusse see lükata või on mingi pistik vaba ja juhe jäljetult kadunud?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pane paar pauku käega, mul vahest ka jamavad siis töötavad jälle paar tundi ilusti.

Ma ka tavaliselt peksan oma arvutit, mõnikord aitab, mõnikord mitte. Viimati lendas CDROM välja, kuid mis tollest ikka, oli vana.

Samuti sain 1000volti keresse, kuid arvuti läks tööle.

 

Algatajale, ehk informeerid meidki, mis juhe see oli, huvitaks ennastki. Arvuti-kõlarite vaheline juhe või voolujuhe?


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.