Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Abi vaja internetiga (targemad vaadake siia)

Soovitatud postitused

Võibolla on vale alafoorum kuhu ma selle postitan aga, ma ei saa netti ühenduda (teise arvutiga saan, hetkel olengi teises arvutis). Kõik sai alguse sellest, et elekter läks sekundiks ära, arvuti tegi restardi ja nett kadunud. Mõlemad arvutid on sama ruuteri peal, aga nüüd see arvuti mida igapäevaselt kasutan, sellel nett puudub. Kui tahan repair local area connection vms. Siis jääb ühe koha peale mõtlema, renewing your IP address ning lööb errori ette et ei saa selle IP renewingu pärast repaireda. Mul ennegi selline probleem olnud aga siis olen lihtsalt ruuteri seinast välja võtnud ja asi valmis. Elioni iseteenindusse ei hakka helistama, sest see maksab mingi 10 eur or smth.

 

NB! Postituse tegin sellese alafoorumisse, sest ei osanud seda mujale teha ning usun et see alafoorum on aktiivsem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mingi julla arvutis sees, ja kui see p**sis on, siis pead lihtsalt uue ostma, aga selle teksti järgi ei saa kindel olla, kuid tundub

 

kõige lihtsam mingi IT venna juurde viia, vaatab üle ja ütleb, mis viga on, elioni viga see vaevalt on, nii et sinna kliendikasse pole mõtet vist helistada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal sama olnud , on aitanud ruuterilt k6ikide juhtmete tagant v6tmine ja mitu korda resa :D

aajaa , ükskord oli nii et MSNi sai aga internetti ei saanud ajas jama et mingi plaplapla , siis pidin neti settingutest muutma mingi ja panema "Ühenda otse"


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui all paremal näitab seda juhtme ühendust, kasvõi ikooni siis peaks kaart korras olema.

Pigem ruuteri vms mingi nuss. Vahest endal kui netijuhtme telekasse panen et telekat vaadata ja siis arvuti, siis mingi 5 minutit ei saa netti tuleb ikoonile hüüumärk.


shd.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX

Eem , vb tõesti sul võrgukaart läks läbi or smth.

Võrgukaart on arvutis sees (ning selle jaoks on ka draiverit vaja)

Kui draiverit ei ole on sama jama ,et netti ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.