Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Everydays shit.

Soovitatud postitused

VIP

 

Endast:

 

Olen poiss, kes võib tihti tunduda selline veidrik või pidudel ka liiga hüperaktiivne. Võõrastele võin tunduda kui emotsioonitu inimene. Võõrastega olen tagasihoidlik ning vaikne. Tavaliselt olen ka liiga heatahtlik ning lahke. Minu õigest olemusest saab tihti alles siis teada, kui mind paremini tundma õppida. Mulle meeldib, kui mind usaldatakse ja nõu küsitakse. Olen hea saladustehoidja.

 

22.06.2011

 

Olen juba pikemalt mõelnud, et peaks mingit blogi pidama hakkama, aga pole viitsimist olnud. Aga nüüd siin ma olen ja vaikselt üritan midagi kokku kirjutada siia.

 

Tänane päev oli peaaegu nagu iga teine nädalasisene päev ikka. Hommik venis vähe pikaks. Ärkasin hetkeks selle peale, kui umbes kella 12 paiku pererahvas läks aiamaale, mina aga suutsin taas magama jääda. Kella 2 aegu suutsin taas ärgata selle peale, et vend tuli koju ning ta suutis mulle närvidele käia oma kitarriga ning oma jaanipäeva lauluga. Lõpuks jättis ta mind rahule ja suutsin jälle magama jääda. Lõpuks ärkasin ma 14:30 aegu üles, kui sõber helistas ning kutsus mind välja, ma nõustusin minema, siis kui ma söödud ja pestud saan. Hetk hiljem helistas ema, et ma läheks talle appi aiamaale. No sellega ma siis nõustusin ning panin kiirelt kohvi hakkama ja tegin ka mõned võileivad valmis. Samal ajal helistasin ka sõbrale, et ma käin aiamaal ära ja niidan muru ära ja siis lähen välja. Kui kohvi valmis sai siis jõin selle kiirelt ära ja sõin ka võileivad ära. Tegin rõdul suitsu ära ja paningi aiamaa poole ajama. Aiamaa on ikka jubedalt suur. Selle maa ära niitmiseks läks aega üle tunni aja. Niidetud sain, siis panin kodu poole ajama ning käisin siis taaskord pesemas ära ning siis läksin sõpradega kossu mängima. Mängisime mingi 2 tundi ja siis istusime kossuplatsil niisama tühja ja ajasime juttu. Peale seda läksime jällegi koju tagasi ning ma istusin netis veidi ning vaatasin telekat. Igavusse pidin lihtsalt ära surema. Siis läksin taaskord sõbraga välja ning tegime paar tiiru ning koju tagasi. 2kesti on üsna mõttetu ringi taielda. Ta on selline vend ka, keda siin keegi ei salli. Muidugi sellepärast ei salli keegi teda, kuna ta suutis mu sõbranna maha jätta ta sünnipäeval. Vahest ajab ka väga keerulist ja muud sitta. Kui kell kukkus juba 23:30 läksime koju tagasi ning siis helistasin sõbrannale, et mis ta teeb, et läheks jalutaks ringi vms, tema vastas, et ta vaatab filmi ja kui see lõppeb siis lähme. Mingi 20 minutit läks mööda ja sõbranna helistas tagasi ning siis läksime ka välja. Jalutasime mingi tunnikese või veidi rohkemgi ja ajasime niisama juttu nagu alati. Ja muidugi naerda sa ikka kõvasti. Ahjaa päeval nägime ka sellist vägevat autot, mida igapäev ei näe. Kusjuures ma ei teagi mis auto too oli. See oli umbes nagu '97 aasta Ford Mustang aga veidi teistsugusem. Üleni musta värvi, mingi jõhkrad veljed all, kõik klaasid ja tuled ära toonitud. Kapoti ääre all oli led scanner nagu KITT-ilgi, aga ainult sinist värvi. See oli ikka faking ilus auto. :D

Sain vist nüüd kõik kirja ja polegi vist midagi rohkem lisada. Aga head ööd siis, mina keeran magama ära.

 

 

Homme tõenäoliselt midagi siia vast ei tule, aga küll ma siis ülehomme järgi kirjutan.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

normalna , suht igav päev oli siis täna või mis ?:D

 

Ma trippisin igalpool ringi , linnas möllu värki , väike pläru ka :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Timo, dvj, millal? Ma homme nädalaks ära, kao oma autoga siia, siis teeme ära.

 

23-24.06.2011

 

Päev algas ikka nagu iga teine päev. Magasin mingi poole neljani ja juba mõtted jooksid jaanipäevale. Veidi tsillisin netis ringi ja siis viskasin sõbrale kõne peale, et käime poes ära. Ajasin ennast välja ning läksime poodi. Ise võtsin poolese viru ja rummi. Ta võttis 27 waltrit. Viisime joogid aiamaale ära ja siis läksime koju tagasi. Pere läks mul Kurgja jaanipäevale ja ma sõin kodus. Kui kell jõudis 8 peale, käisime aiamaalt läbi võtsime joogid ning läksime jaani platsile. Algus oli nagu ikka mõttetu, jõime ja siis vaatasime lambi etendusi. Mõned tunnid hiljem tegin mõne piffiga tutvust ning niisama tsillisime ringi ja värki. Kahjuks 2 piffi läks ära ja ma jäin 1ga üksi ning niisama ajasime juttu. Ei läinud kaua kui ma ta juba rajalt maha tõmbasin. Istusime lõkkeplatsi ääres ja ei läinud kaua kui löömaks läks. Mu 2 sõpra omavahel kaklesid. Üks on 16 ja teine 18. See 16a. tõmbas paugu ära ja siis sai ise ühe litaka ja tüüp oli KO, pikutas mingi 10min ennem kui pilt ette tuli jälle. Siis selle 16 aastase onu läks selle 18a. tüübile kallale ja sai ise sisse ja ei julgenud enam midagi teha, otsis lepitust jne. Siis ma läksin selle piffiga alevisse jalutama, jälle jutustasime ja panime tatti jnejnejne. Kui kell sai 6 siis ma läksin koju ära, lihtsalt ei jõudnud olla enam. Suutsin tund aega magada, kui pohmakas külla tuli. Ropsisin korra ja jäin magama uuesti. Täna ärkasin ma 2 läbi natuke. Sõin natuke, tegin väikse mix pela csis ja läksin välja. Täna ei viitsi midagi teha ka. Homme hommikul pool 7 on juba äratus ning siis kihutame juba Austria poole. 25.06 - 30.06 olen reisil siis. Ärge selle aja jooksul sissekandeid oodake. Reisile saan ma 100€ kaasa, aga hoian pigem seda raha kokku ja elan võimalikult odavalt ära seal. Reisilt tagasi tulen, siis räägin pikemalt teile, mis toimus seal jne.

 

Päikest. (#)

 

 

25.06.2011 - 30.06.2011

REIS!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei läinud kaua kui ma ta juba rajalt maha tõmbasin. Siis ma läksin selle piffiga alevisse jalutama, jälle jutustasime ja panime tatti jnejnejne.

 

Chill mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Close

 

 

Reisi kava siis:

 

1.päev Väljasõit varahommikul. Läbime Läti, Leedu ja Poola. Peatusi teeme vastavalt vajadusele. Ööbima jõuame Poola hotelli.

 

2.päev Sõit läbi Poola. Õhtul jõuame Tšehhimaale. Teeme õhtuse jalutuskäigu Moraavia pealinnas Brnos: vaatame kesklinna kauneid restaureeritud kvartaleid ja naudime õhtust linnamelu. Ööbimine Brnos hotellis.

 

3.päev Viin. Teeme bussitiiru mööda Viini kuulsat Ringtänavat: 600-aastane Hofburgi keisriloss, ooperiteater, raekoda ja ülikool. Jalgsiekskursiooni käigus näeme St. Stefani katedraali ja kunagist Viini kauneimat barokkväljakut Grabenit. Käime Hundertwasseri majade juures – kuulsa arhitekti looming.

Külastame Habsburgide suveresidentsi Schönbrunni lossi – soovijad saavad sisse astuda lossi või jalutada aias. Õhtul sõidame Viini metsade vaateplatvormile, kust naudime kaunist vaadet linnale. Ööbima sõidame jälle Brnosse tagasi.

 

4.päev Külastame Brno lähedal asuvat Tšehhi tuntuimat karstiala ja käime Punkva tilkekivikoobastes. Imetleme looduse suurepärast meistriteost, sõidame kohaliku ratastega rongiga ja paadiga maa-alusel jõel. Sõit Krakovisse. Käime üleval kuninglikul Waweli mäel, otsime üles tuldpurskava lohe ja kõnnime kesklinnas. Ööbimine Krakovis hotellis.

 

5.päev Külastame UNESCO kultuuripärandi nimekirja kantud Wieliczka soolakaevandust: vaatame arvukaid soolaskulptuure ja ostame suveniire. Alustame sõitu kodu poole. Ööbimine Poolas hotellis.

 

6.päev Sõit läbi Baltimaade. Õhtuks jõuame koju.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Timo, dvj, millal? Ma homme nädalaks ära, kao oma autoga siia, siis teeme ära.

 

23-24.06.2011

 

Päev algas ikka nagu iga teine päev. Magasin mingi poole neljani ja juba mõtted jooksid jaanipäevale. Veidi tsillisin netis ringi ja siis viskasin sõbrale kõne peale, et käime poes ära. Ajasin ennast välja ning läksime poodi. Ise võtsin poolese viru ja rummi. Ta võttis 27 waltrit. Viisime joogid aiamaale ära ja siis läksime koju tagasi. Pere läks mul Kurgja jaanipäevale ja ma sõin kodus. Kui kell jõudis 8 peale, käisime aiamaalt läbi võtsime joogid ning läksime jaani platsile. Algus oli nagu ikka mõttetu, jõime ja siis vaatasime lambi etendusi. Mõned tunnid hiljem tegin mõne piffiga tutvust ning niisama tsillisime ringi ja värki. Kahjuks 2 piffi läks ära ja ma jäin 1ga üksi ning niisama ajasime juttu. Ei läinud kaua kui ma ta juba rajalt maha tõmbasin. Istusime lõkkeplatsi ääres ja ei läinud kaua kui löömaks läks. Mu 2 sõpra omavahel kaklesid. Üks on 16 ja teine 18. See 16a. tõmbas paugu ära ja siis sai ise ühe litaka ja tüüp oli KO, pikutas mingi 10min ennem kui pilt ette tuli jälle. Siis selle 16 aastase onu läks selle 18a. tüübile kallale ja sai ise sisse ja ei julgenud enam midagi teha, otsis lepitust jne. Siis ma läksin selle piffiga alevisse jalutama, jälle jutustasime ja panime tatti jnejnejne. Kui kell sai 6 siis ma läksin koju ära, lihtsalt ei jõudnud olla enam. Suutsin tund aega magada, kui pohmakas külla tuli. Ropsisin korra ja jäin magama uuesti. Täna ärkasin ma 2 läbi natuke. Sõin natuke, tegin väikse mix pela csis ja läksin välja. Täna ei viitsi midagi teha ka. Homme hommikul pool 7 on juba äratus ning siis kihutame juba Austria poole. 25.06 - 30.06 olen reisil siis. Ärge selle aja jooksul sissekandeid oodake. Reisile saan ma 100€ kaasa, aga hoian pigem seda raha kokku ja elan võimalikult odavalt ära seal. Reisilt tagasi tulen, siis räägin pikemalt teile, mis toimus seal jne.

 

Päikest. (#)

 

 

25.06.2011 - 30.06.2011

REIS!

 

Mis pood oli ?:D Et kätte said?:D


Skip.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

 

Nonii. Istun tsehhis hetkel. Siin mingi kahtlane klaviatuur, eriti hěsti ei tžžta ja těpitěhtede asemel on need krdi imetěhed. Austrias oli lihtsalt zlikžva. Sain ka asju ostetud, mis on sitaks odavamad kui eestis něiteks. Elektroonika, telefonid jne on mingi kaks korda odavamad seal kui eestis. Homme siis on Kraakovi tripp ja siis paneme poola poole ajama. uks oo on veel Poolas ja siis kolmekumnenda ohtuks eestis tagasi ja siis seletan pikemalt reisist. Paikest teile, siin sitaks head ilmad olnud seni, monusalt soe jne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nonii. Istun tsehhis hetkel. Siin mingi kahtlane klaviatuur, eriti hěsti ei tžžta ja těpitěhtede asemel on need krdi imetěhed. Austrias oli lihtsalt zlikžva. Sain ka asju ostetud, mis on sitaks odavamad kui eestis něiteks. Elektroonika, telefonid jne on mingi kaks korda odavamad seal kui eestis. Homme siis on Kraakovi tripp ja siis paneme poola poole ajama. uks oo on veel Poolas ja siis kolmekumnenda ohtuks eestis tagasi ja siis seletan pikemalt reisist. Paikest teile, siin sitaks head ilmad olnud seni, monusalt soe jne.

 

Tee pilte kah:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.