Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Mäng on tulnud välja 4.Aprill 2011.....Battlefield Play4Free sisaldab sisu nii Battlefield 2 ja Battlefield: Bad Company 2 . Mäng on loodimissüsteemi,-mängu kauplus ja gameplay kohandamine, mis on sarnane Battlefield Heroes . [ 6 ] mäng toetab kuni 32 mängijaga lahinguid. Mängijad on otsustanud mängida nagu Venemaa või USA . [ 7 ]

Kohandamine funktsioone alguses registreerimine hõlmata naha, juuste värv, soeng ja näo juuksed funktsioone.

Kaardid lisatud Battlefield Play4Free on sisuliselt uuendused klassika näinud Battlefield 2 , nagu Strike at Karkand ja Omaani lahe. [ 8 ] Mängijad on ligipääs kuni 16 sõidukite, näiteks helikopterid, hävituslennukite düüsid ja tsisternid, varieerudes kaart kaardistada. [ 9 ] täiendatud Oman kaarti Battlefield 2 algatati 29. jaanuaril 2011. [ 10 ] Sharqi Peninsula ilmus 4. aprill, kui mäng algatasid avatud beta. Neljas Battlefield Play4Free kaart, Basras ilmus 9. juuni. Erinevad mängu elemente nagu motion blur ja gameplay stiili upgrade lisati tänu uute, muudetud refraktor mootor. Mäng on hüüdnimega pay-to-win mäng nagu paljud väidavad, et inimesed, kes saavad endale battlefunds, ingame raha kasutanud osta kirjed ingame, on antud suur eelis.

Sarnaselt varasemate Battlefield mängude Battlefield Play4Free on klassi süsteem, mis hõlmab Assault, Medic , Engineer ja Recon . Assault komplektid sisaldavad ründevintpüssi ja võime resupply töökaaslastega koos AMMO. Medic klass on relvastatud kerge kuulipilduja ja suudab tervendada ja elustada meeskonnakaaslasi. Insenerid on varustatud RPG-7 ja püstolkuulipilduja samas oleks võimalus kasutada oma remondi tööriist fikseerida sõidukeid. Recon komplektid kasutada snaiper rifle ja saab kasutada liikumisanduriga näidati vaenlase asukohad endale või oma töökaaslastega on mini-kaart samuti kasutades Claymore kaevanduste seada püüniste vaenlased.

Sarnaselt Battlefield: Bad Company 2 , võime valitsema haavli- ja märgistusaine viskamise relvad ei ole klassi-spetsiifilised. Erinevalt Bad Company 1 ja 2, mida saab kasutada raua sihikule püss.

 

Mängu link siin: http://battlefield.play4free.com/en/

 

 

 

Tervist,keegi siis mängib,on plaanis hakata mängima,arvamusi?

 

Ise atm installin. Valisin Medicu.

 


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Mõtle ennem läbi, kelleks hakkad, ainult 2 sõdurit saab ühel mängijal olla (juhul, kui sa just maksta ei taha). Kahjuks on nendel, kes maksavad, nii suured eelised, et mängin väga harva.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahtsin ka mängima hakata, aga pärast soldieri tegemist tuleb lihtsalt valge leht kui peaks tulema download.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Atm lvl 3,varsti 4,mingi 500-600xp teha umb.Aga keegi ei oska soovitada milleks teine sõdur teha,assult,recon või engineer?Esimene mulje mängust on ikka kõva:D Karla112,mis su nimi on P4F'is?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teil ka laeb see sitaks kaua enne kui serverisse läheb? Nagu mingi 10-20 minutit :S


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Muidu tegin teise soldieri Engineeriks,atm lvl 5 tollega ja kasutan P90 ja M1911.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain suht normi skoori losing teami kohta. Winning teamiga sain 17-3 , 20-4 ning 11-0 ka kätte.

 

play4free.png


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

megahit,mis relva kasutad assuldina?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
megahit,mis relva kasutad assuldina?

 

16-3 ajal kasutasin seda relva mille saab pärast regamist 24h'ks , nüüd kasutan mingit AK47 sarnast relva mille 24h maksab 3000 seda halli värki.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
http://battlefield.play4free.com/en/ ,registeerid ära ja siis seal paremas nurgas peaks olema siis kui sisse logid kirjutatud "PLAY NOW",vajutad toda ja siis minu meelest pidi enne sõduri tegema vist,aga ei tea.Igatahes siis peaks hakkama mäng tõmbama.

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mul täpselt sama ffs.

 

Mingi http 500 error

 

Mul oli ka alguses sama värk,aga siis tegin uuesti ja sain korda.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mul täpselt sama ffs.

 

Mingi http 500 error

 

See nimi kasutusel siis juba mis sa soldierile panna tahtsid ma usun. Ma panin teise nime ja siis korras.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See nimi kasutusel siis juba mis sa soldierile panna tahtsid ma usun. Ma panin teise nime ja siis korras.

 

Jep mul oli samamoodi,panin uue nime ja korras.

 

Atm pean väikest pausi pidama,sest olen homseni maal ja ei saa siin pelada....Igatahes esmaspäevast läheb uuesti pela lahti.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.