Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ei saa app'e iPod touch'ile

Soovitatud postitused

Mul siis selline mure, et sain täna ipod touch 4g ja tahtsin hakkata sinna peale mänge panema, mis itunes'ist tõmbasin, võtsin sealt kõrvalt device'si alt enda ipod'i ja sealt ülevalt apps. Edasi tegin kõikide mängude ette linnukesed ja need ilmusid kõrval ekraanil 2 "ekraanil" ja kui sealt lehe alt apply panin ja natuke aega ootasin, ei olnud neid mänge enam seal ekraanil ega ipod'is.

Et ma sooviks teada, kuidas siis saab appe ipod'i.

Ette tänades, Brenda.(:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sa ei tohigi nii teha, mul sama lugu)ipod touch 2G(. PEAD PROGRAMMI TÕMBAMA MILLEGA SAAD LAULE ILMA ITUNEST KASUTAMATA PANNA IPODILE...

 

 

soz for caps lol:D aga jah, jailbreaked?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tee ära jailbreak!!!ma soovitaks ära teha,kuna mul oli ka ipod touch 3g tegin ära,ja tõmbasin programme,laule,mänge jne!!


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kui inglise keelest aru saad,siis oskad teha!!omal tegin ka siit,töödas jumalast hästi


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need kes siin soovitasid jailbreakida, võtke teadmiseks, et iTunesis on ainult offical kraami ja selle pealepanekuks ei lähe vaja mingisugust hacki.

Aga muidu teemaalgataja kirjutatud viisil peaksid need appid siiski iPodi jõudma. Syncimise ikka lõpuni ootasid ja seejärel vasakul menüüs iPodi arvutist lahti ühendasid? Ja kas oled veel proovinud neid peale panna või peale esimest ebaõnnestumist jätsid asja katki?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX

Ei pea kreda kaardiga mingit jura tegema mine lehele kus on free APPid vali mingi ja pane install vms "Itunesis" siis tee kasutaja seal on mingi roheline märk vms tee linnuke sinna kasti ja registreeru. Pärast Iphones v Ipodis logi sisse ja downloadi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.