Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Microsoft.NET Framework jamad [Aidake palun kes oskab]

Soovitatud postitused

Lugu siis selline, et Microsoft.NET Framework jamab

Panen arvuti tööle tuleb kuskil 8 errorit korraga ette kõik ütlevad ühte sama asja : WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\mscorwks.dll could not be loaded.

 

(eeldan et) tänu sellele ei saa avada ka näiteks control paneli, tuleb Microsoft Visual C++ Runtime library

värk ette:

 

wtfig.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

+ Ma ei saa avada Daemon tooli, eeldan ka et tänu Net Framework asjale, ühesõnaga appe avada ei saa tuleb selline error

 

wtf2e.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Kõik see jama hakkas pihta peale seda kui net framework hakkas jamama. polegi kindel miks see hakkas. ei mäleta küll et ise oleks midagi torkind , vist oli peale seda kui proovisin panna net framework 4.0 peale -.-

 

Olen proovinud tõmmata net framework cleanup utility vms, see ei töödanud mul.

olen üldse proovind asju mis olen netist lugend et peaks aitama, kuid ükski asi pole aidanud.

äkki keegi teist oskab aidata kes on ise sama asja kogenud või kes oskab lahedada seda jama.

Oleksin VÄGA VÄGA VÄGA tänulik.

 

Ette Tänades

 

EDIT: Kasutan Win7 Home premium 64bit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lugu siis selline, et Microsoft.NET Framework jamab

Panen arvuti tööle tuleb kuskil 8 errorit korraga ette kõik ütlevad ühte sama asja : WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\mscorwks.dll could not be loaded.

 

(eeldan et) tänu sellele ei saa avada ka näiteks control paneli, tuleb Microsoft Visual C++ Runtime library

värk ette:

 

wtfig.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

+ Ma ei saa avada Daemon tooli, eeldan ka et tänu Net Framework asjale, ühesõnaga appe avada ei saa tuleb selline error

 

wtf2e.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Kõik see jama hakkas pihta peale seda kui net framework hakkas jamama. polegi kindel miks see hakkas. ei mäleta küll et ise oleks midagi torkind , vist oli peale seda kui proovisin panna net framework 4.0 peale -.-

 

Olen proovinud tõmmata net framework cleanup utility vms, see ei töödanud mul.

olen üldse proovind asju mis olen netist lugend et peaks aitama, kuid ükski asi pole aidanud.

äkki keegi teist oskab aidata kes on ise sama asja kogenud või kes oskab lahedada seda jama.

Oleksin VÄGA VÄGA VÄGA tänulik.

 

Ette Tänades

 

EDIT: Kasutan Win7 Home premium 64bit

 

Proovige, kas poweriso ga saab avada, see pmst sama mis daemon.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja milleks see hea peaks olema? Postcounterid -.-

Reinstall oled proovind, guuglist otsind jne?

 

No kuradi lohh oled w? Mis kuradi postcounter !!!???

Paistab, et sa ei jaga üldse matsu. Sa võiks ise googeldada : how can i not look stupid in forums (vastus oleks, ära postita enda mõtetut, sisuta sitta + ainus kes siisn pc-d kogub, oled sa ise)

Programm, mille postitasin kustutab/parandab taolisi erroreid, seega oleks mõistlik proovida, ehk aitab...

Heida pilk ka nendele linkidele:

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-sound/this-application-failed-to-start-because-side-by/7673bf12-87c2-48ca-b5ae-b8aa85e295dc

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-pictures/error-the-application-has-failed-to-start-because/df019c0d-746e-42d0-ad68-465e18e3f3ef

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Mida see HTJ sul aitab, HTJ on AM mitte mingi system care.

Vähemalt mõistsid sina guuglist otsida nagu ma soovitasin ja näe, kohe tulemused.

Nii, et jah, ma ei jaga matsu? Sina jah mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhjus miks sai üldse HJT siia postitatud on lihtne - taolised errorid on kerged tulema nuhkvara olemasolu või siis nuhkvara tekitatud kahju tõttu. Seega pole raske viia läbi HJT protseduur, veendumaks, et arvuti pole nakatanud nuhkvaraga. Juhul, kui HJT logis pole vaja midagi parandada , siis on ju kõik korras, vähemalt saad kindlama tunde...

Ja jkymmel, kui sa nii palju "matsu jagad", siis ole normaalne ja ära postita oma googli sitta...Mine googelda ise ja aita abivajajat.

Loodan, et taoliseid konflikte meie vahel enam ei tule, siiski oled ju suur ja tark ning taipad kindlasti, et selline mõtetu tänitamine ning "kuidas seel veel aitab????:O", ei vii kuhugi väja.

 

Kõike paremat.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.