Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur itzKristjano

Soovitatud postitused

Mida te ostate siis , Kui te pole üldse Kindel kas see inimene on usaldusväärne või mitte , seda saab väga lihtsalt teada . Ta võib teile iga sugust paska ajada et, panen selle pmst teile , " itzKristijano ; ma olen v2ga usaldusväärne " see pole üldse kindel . Nii et, Järgmisel korral soovitan siiralt hoida sellistes inimestes eemal , see teile endale parem ja mis kõige tähtsam teie ei kaota enda raha .

 

Kõike parimad edaspidisteks soovib teile

 

Madtehmercher

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida te ostate siis , Kui te pole üldse Kindel kas see inimene on usaldusväärne või mitte , seda saab väga lihtsalt teada . Ta võib teile iga sugust paska ajada et, panen selle pmst teile , " itzKristijano ; ma olen v2ga usaldusväärne " see pole üldse kindel . Nii et, Järgmisel korral soovitan siiralt hoida sellistes inimestes eemal , see teile endale parem ja mis kõige tähtsam teie ei kaota enda raha .

 

Kõike parimad edaspidisteks soovib teile

 

Madtehmercher

 

Mida sa ajad? Kas sa oled ültse näinud, et ta ütleb, et ta on usaldusväärne ja pasa ajamisest niipalju, et sa pole msn logegi näinud ning äkki ütled meile ka siis kuidas saab teada, et inimene on usaldusväärne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://www.vahvel.net/member.php?25745-Srongom

http://www.vahvel.net/member.php?25142-itzKristjano

 

Foorumlaste teksti põhjal on põhjust arvata, et tegu on sama isikuga.

 

Aitäh!

Banned..

 

Ja nii oligi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.