Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

FTKZ.NET - kõik vajalik Sinu mänguserverile [AMXBANS; SMS Scriptid; FastDL jne]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Neljapäevast pühapäevani olen harvem MSNis online, kuid on avatud ka e-mail millele võite kirjutada, kui on mingi mure või küsimus. Sai täna veel ühele serverile paigaldatud AMXBANS + Sms scriptid. IP sellel serveril on 188.92.161.38:27060 :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea abi meie kleintidele - väga 5+!


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu!


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sorry for offtopic aga see Brico mul enda tehtud disain aga eks ma vaatan lasn amxbans nuli ka vb eks näis

 

sina ja teed disaine? sa üks erilisemaid retarde :)

Head teenused muidugi, tuleb kasuks :)

sry offtopicu pärast. :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
sina ja teed disaine? sa üks erilisemaid retarde :)

Head teenused muidugi, tuleb kasuks :)

sry offtopicu pärast. :D

 

ise oled sa üks retard

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
''Tematehtud disain .:D''

 

A muide , ei taha uskuda .. Kuna eestis on väheseid kes on teinud seda amxbansi disaini ümbes , Pmst kuni 5 inimest ja netist ei leia midagi .

1 on kindlasti shellw .. Eitea kas Neo. aka Aivo kooki moosiga tegi selle disaini ise ? , aga anyway , Rebuilt sai minult ühe amxbans disaini , mis eestis paljudele müüdud ... see sama mis FTKZ.net hetkel pakub . selline 5.1b disain . :)

aga jah , Uhkusta pealegi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
A muide , ei taha uskuda .. Kuna eestis on väheseid kes on teinud seda amxbansi disaini ümbes , Pmst kuni 5 inimest ja netist ei leia midagi .

1 on kindlasti shellw .. Eitea kas Neo. aka Aivo kooki moosiga tegi selle disaini ise ? , aga anyway , Rebuilt sai minult ühe amxbans disaini , mis eestis paljudele müüdud ... see sama mis FTKZ.net hetkel pakub . selline 5.1b disain . :)

aga jah , Uhkusta pealegi :D

Vähemalt on õige inimene bani saanud ja loodame, et see jääb sulle pikemaks ajaks. :)

5.1B disain on tehtud Aivo poolt ja ta andis selle kasutamisõigused meile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
A muide , ei taha uskuda .. Kuna eestis on väheseid kes on teinud seda amxbansi disaini ümbes , Pmst kuni 5 inimest ja netist ei leia midagi .

1 on kindlasti shellw .. Eitea kas Neo. aka Aivo kooki moosiga tegi selle disaini ise ? , aga anyway , Rebuilt sai minult ühe amxbans disaini , mis eestis paljudele müüdud ... see sama mis FTKZ.net hetkel pakub . selline 5.1b disain . :)

aga jah , Uhkusta pealegi :D

 

ja mille mina sain sinu käest ma pole seda kordagi kasutanud sest ma ei kasuta amxbans 5.1b, ma kasutan 6 ja seal ma tegin ise disain enne uuri elu ja siis tule ütlema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitan! Väga sõbralik teenendus ja kõik sujub MEGA väikse hinna eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.