Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Extreme Roleplay

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Vauu see on vist mingi uus rekord, server oli ainult 1 päev lahti...

Ma ei saa aru miks teha server, kui sa juba järgmine päev selle kinni paned. Elutöö kestis ainult üks päev nagu näha.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lampi võtan mode kohalt ära? Minu tegemistel on alati põhjus olemas.

 

Germo, sinu elusaavutus oleks saada arvutitooli tagant ära, sest ujumisrõngas, mis sul on ümber ei taha küll seda lubada.

 

Wave, ma arvan, et sa peaksid Germot aitama selles, et temagi suudaks enda saavutuse teha.

 

Mis see teie asi on, mida mina elus üritan saavutada, ma ei mõista?

 

Teil on täiesti alusetud ning labased süüdistused, ma ei tea kas te üritate olla enda arust mingid trollid või muud parasiidid, siis te saate enda tööga hästi hakkama, aga normaalsed inimesed te mõistuse poolest ei ole. Server teeb samuti meil vahepeal uuendusi ja see ongi põhjus, miks on ta maas. Selleks tuleks jälgida vahepeal jälgida foorumit, mitte kohe jooksma siia tegema teemat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas su server muutis juba foorumit ja nime?? Või läksite tülli?? Kas uue nime all on server lahti 2 päeva või tuleb 4 ära.

Uuendus tuleb teie serveris, siis server on 2 tundi maas?? Kindlasti on LARPis väga head uuendused teil.

fmodding.eu on mingi uus hosti pakkuja?


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Try Out sa ikka loll tatt . Kuidas see sinu perset torgib kes kaalub 100kili või 10kg tõsiselt see ei togi sinu perset mida germo kodus teeb sa vaata ise kuidas oma Trash Roleplay lahti saad.Mingi igav koodida ju kui anticheat peal pole igatahes mine viska tukka .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Anna andeks, aga kas mitte Wave sinul polnud tukk ees, mida visata?:) Ma arvan, et sa peaksid ennem kindlasti mõtlema, keda sa siin lolliks tatiks kutsud, sest sinu vanus ulatab alles 13 eluaastani.

 

Aga miks siis see teie perset torgid, kas see on minu elusaavutus või mitte. Muideks teie loll mõistus ei tea seda, et server oli avatud juba kuu aega varem, kui see avaldus siia tehti. Mängumood ei ole tõesti teile loodud, vaid rollimängijatele. Teil ma soovitan minna serveri, kus on häkid lubatud.

 

 

Jah, tegemist on uue hostiga. Kas fmodding.eu on illegaalne kasutada? EI, siis vaiki selle kohapealt.

 

Täpselt nii, server on 2 tundi kinni, kui tegemist on uuendustega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kondikene sina see lõngus keda oleks vaja niidukiga alla ajada .Ma ammu kiilakas .Ja minu jaoks ongi server olemas mida ma ootan ning kus ma ei koodi see on A.R.M Roleplay http://arollimang.eu/forum.php .

 

Aga see sinu kondi roleplay mis sul on see ongi ju aint koodimiseks loll tatt siuke .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Chpp sa ole üldse vait kurat küll tuled siin paukuma ,kui paukud minuga paugud ka minu maffiaga raisk homme Aprest uksetaga siis on püskis jahe niiet ole vait .

 

Oled lahe?

Su postituste järgi ütleks vabalt ära, et sa oled vaevalt rohkem kui 12 aastane, Arto kah sinust targem.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen käinud mängimas kui esimest korda endale san andreas multiplayer alla tõmbasin.

 

See oli esimene ja viimane kord, peale selle servi külastust lasin mängu maha kah xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.