Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Olete rahul vahvel.net kasutajate suhtumisega jms?

Olete rahul vahvel.net-iga?  

40 liiget on hääletanud

  1. 1. Olete rahul vahvel.net-iga?



Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Uusi moderaatoreid tuleb, esialgu küll üks. Kuid ei välista, et neid võib ka mitu tulla. Elame-näeme mis saab. Me oleme nendest trollidest teadlikud ja püüame kuidagi neid vähendada. Lihtsalt tuim perm ban sellevastu kindlasti ei aita, kuna IP ban süsteemi me teha ei saa ja igaüks saab kusagilt mujalt uue kasutaja teha.

Martin kirjutas mulle, niiet kõik ei olegi veel kadunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No suur suur vabandus, et mul jäi 1 T vahelt ära, big deal kah.

 

Pigem on see, et sina ei suuda vagusi olla, kui sa oleks vagusi siis sa ei sõimaks tagasi.

Kas sa siis ei tea seda vanasõna? Targem annab järele.

 

No eks ma siis annan järele.

 

Nüüd oleme tasa ja lähme tagasi teema kohase jutu peale, sobib?


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jonathan elu gay vend.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
jonathani munn on 2cm sissepoole,kui kõvaks läheb on tasa!!!! hahahahahahahhaha

Lol, päris hea nali.

Mind absoluutselt ei koti mida sa ütled, see, et sinul pole mingit tulevikku 10 aasta pärast ja minul on, märgib ära, et mina võidumees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol, päris hea nali.

Mind absoluutselt ei koti mida sa ütled, see, et sinul pole mingit tulevikku 10 aasta pärast ja minul on, märgib ära, et mina võidumees.

 

Ausalt öeldes on see võidumees, kes paneb korralikult ikka ära, nii et teisel jääb karpi maani lahti ja midagi vastu kribada ei oska.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol, päris hea nali.

Mind absoluutselt ei koti mida sa ütled, see, et sinul pole mingit tulevikku 10 aasta pärast ja minul on, märgib ära, et mina võidumees.

 

Sellega, et sa ATTi lõid, ei kindlusta oma tulevikku sa kohe kindlasti 10-aasta pärast ära:D

 

Selliseid modesid oleks vaja, kes tegeleksid foorumiga, st piisavalt range, piisavalt kaua online jne..

 

//Rauntz, küsiks ka seda, et vana sa oled? Tundub praegu, et sa üritad Jonathanile räigelt perse pugeda hetkel, mitte, et mul teie kahe ja teie rühmituse vastu midagi oleks


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Report süsteem täiesti töötab ja mingi ATT värk on täiesti mõttetu. Targem annab järele, pole mõtet vihastada ja anda trollidele materjali mille kallal veel ilkuda. Kui te tõesti kahtlete report süsteemis siis saadke kasvõi pm. Kuid siis olgu kindlasti välja toodud teema ja kindel postitus, mitte ainult mingi kasutajanimi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellega, et sa ATTi lõid, ei kindlusta oma tulevikku sa kohe kindlasti 10-aasta pärast ära:D

 

Selliseid modesid oleks vaja, kes tegeleksid foorumiga, st piisavalt range, piisavalt kaua online jne..

 

//Rauntz, küsiks ka seda, et vana sa oled? Tundub praegu, et sa üritad Jonathanile räigelt perse pugeda hetkel, mitte, et mul teie kahe ja teie rühmituse vastu midagi oleks

 

Ei perse ma ei poe, ütlen nii nagu asjalood on.

14 olen.

On see mingi probleem?


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei perse ma ei poe, ütlen nii nagu asjalood on.

14 olen.

On see mingi probleem?

 

Selge, probleemi pole, lihtsalt tundus nagu..


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See tiim jätaks natukene imelik mulje või mis? Mille jaoks on siis meil moderatsioon üldse foorumis?

 

Pigem otsida rohkem modesi või midagi.

 

Samas tegelikult algusest peale ma arvasin kah, et see ATT pole hea. Tõesti oleks modesi juurde vaja, aga samas mõni päev on ja ütlevad üles jälle?

 

Brooklyn: Meie siis ei pea olema vihavaenlased vms?


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Samas tegelikult algusest peale ma arvasin kah, et see ATT pole hea. Tõesti oleks modesi juurde vaja, aga samas mõni päev on ja ütlevad üles jälle?

 

Brooklyn: Meie siis ei pea olema vihavaenlased vms?

 

 

Ega me polegi vihavaenlased, küsisin lihtsa küsimuse sinult, sain positiivse vastuse ning avaldasin oma arvamus, nagu ma ennist ütlesin,pole mul sinu ega teema algataja vastu midagi.

 

Sellepärast, et moded nö. üles ei ütleks siis tulekski hoolikamalt valida neid


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.