Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Rare names!

Soovitatud postitused

VIP

kvp eest on midagi pakutud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
supra, mõni cb3 on? milline highest cb neist mis alles? PM mulle või vasta siin. :)

Põhimõtteliselt ja kas sa oled esimene omanik kõigil, ostsin rune24.ee ka mingi cb3, scammiti ära. :D

 

Kõik on cb3 ja neil pole midagi arendatud. Samuti olen ma esimene omanik, muretsemiseks pole põhjust.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta kirjutas eespool :Tehing näeks iseenesest välja selline, et teie soetate nime ning mina annan teile seda nime kasutava kasutaja andmed. Pärast seda on teil kaks varianti,

a) Muudate kasutajanime ära, ootate kuu aega ja muudate ka teist korda, et esimene (teie soetatud) nimi saaks vabaks.

b) Muudate nime millekski ropuks ja ootate kuni see nimi kustutatakse või kasutaja bännitakse (tavaliselt kulub selleks paar päeva kuni nädal). Pärast seda muutub kasutajanimi millekski taoliseks: #312951714 ja esialgne (teie soetatud) nimi saab vabaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.