Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline K3nX

Toxic # Hääletus (Ainult)

Kas teha Toxicust , Toxic # Classic Zombie Plague (Pime, tavalised zm classid jms)?  

40 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas teha Toxicust , Toxic # Classic Zombie Plague (Pime, tavalised zm classid jms)?



Soovitatud postitused

SUPERVIP

Garrey, sinu serveril on nii vedanud et sa said kuulsa ip, ja noh ise tegid ka seal päris palju aga kui Evil-Night ja xtreme poleks kinni läinud siis poleks su zp nr1 ega kuuluski.

 

1. Mu serveri IP+PORT ei olnud kuulus, ning see tekkis samal ajal mil oli Extreme - mängijaid oli mõlemas.

2. Võta oma ego ja pista sellele tuli otsa.

3. Ja Sina sitahäda pole ikka veel saanud endal nii, et seal päevad läbi 32mängijat oleks - mitukümmend korda Sa IP-d oled vahetanud, kuna lihtsalt Sa ei saa inimesi sisse..?! Küll kiitsid Tantum VPS-i, et nii pro asi ja särkivärki. Siis lõpuks tuli mõistus koju, ning võtsid GameHostist - mille kuulsat IP-d Sa pmst. kasutasid ning kulutasid ära - ehk suunasid sealt enda UUELE IP-le.. Masendav. Tee midagi ALGUSEST peale ja siis hakka kargama, tühikargaja.

 

EDIT:

Ning tegele oma asjadega, mitte ära keeruta igasse teemasse mind. Mina avaldan arvamust asjadest, mida ma vähemalt tean mitte nagu Sina. Ning see, et mu serverid Sulle ette jäävad on juba vana teema.. Tegele enda serveriga. Kuigi Sa ei saa sellegagi hakkama.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kenka on ilge rott varas, rottis mu mängu failid nüüd tahab siin veel kellegilt aladomeeni, käigu metsa see vend.

 

Egas jah, see tal veres juba.. ma mõtlen varastamine. Mängijate parooli varastamine jms. ;)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. Mu serveri IP+PORT ei olnud kuulus, ning see tekkis samal ajal mil oli Extreme - mängijaid oli mõlemas.

2. Võta oma ego ja pista sellele tuli otsa.

3. Ja Sina sitahäda pole ikka veel saanud endal nii, et seal päevad läbi 32mängijat oleks - mitukümmend korda Sa IP-d oled vahetanud, kuna lihtsalt Sa ei saa inimesi sisse..?! Küll kiitsid Tantum VPS-i, et nii pro asi ja särkivärki. Siis lõpuks tuli mõistus koju, ning võtsid GameHostist - mille kuulsat IP-d Sa pmst. kasutasid ning kulutasid ära - ehk suunasid sealt enda UUELE IP-le.. Masendav. Tee midagi ALGUSEST peale ja siis hakka kargama, tühikargaja.

 

EDIT:

Ning tegele oma asjadega, mitte ära keeruta igasse teemasse mind. Mina avaldan arvamust asjadest, mida ma vähemalt tean mitte nagu Sina. Ning see, et mu serverid Sulle ette jäävad on juba vana teema.. Tegele enda serveriga. Kuigi Sa ei saa sellegagi hakkama.

 

Täiesti nõus sinuga . :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
1. Mu serveri IP+PORT ei olnud kuulus, ning see tekkis samal ajal mil oli Extreme - mängijaid oli mõlemas.

2. Võta oma ego ja pista sellele tuli otsa.

3. Ja Sina sitahäda pole ikka veel saanud endal nii, et seal päevad läbi 32mängijat oleks - mitukümmend korda Sa IP-d oled vahetanud, kuna lihtsalt Sa ei saa inimesi sisse..?! Küll kiitsid Tantum VPS-i, et nii pro asi ja särkivärki. Siis lõpuks tuli mõistus koju, ning võtsid GameHostist - mille kuulsat IP-d Sa pmst. kasutasid ning kulutasid ära - ehk suunasid sealt enda UUELE IP-le.. Masendav. Tee midagi ALGUSEST peale ja siis hakka kargama, tühikargaja.

 

EDIT:

Ning tegele oma asjadega, mitte ära keeruta igasse teemasse mind. Mina avaldan arvamust asjadest, mida ma vähemalt tean mitte nagu Sina. Ning see, et mu serverid Sulle ette jäävad on juba vana teema.. Tegele enda serveriga. Kuigi Sa ei saa sellegagi hakkama.

 

Mina avaldan ka oma arvamust, sa võiksid vähem ülbem olla oma kuulsa serveriga ja kannata küll see aeg varsti tuleb mil sinu serverid alla käivad.

Sa mees põrka vähem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina avaldan ka oma arvamust, sa võiksid vähem ülbem olla oma kuulsa serveriga ja kannata küll see aeg varsti tuleb mil sinu serverid alla käivad.

Sa mees põrka vähem.

 

Sa põrkad ainukesena siin , koguaeg on sul kellegi kallal ülbata . Ma arvan ,et enne tuleb sinu aeg mil sinu serverid alla käivad nagunii otsustad mingi aeg tantumisse tagasi minna . Sa võiksid vähem põrgata , sõnaotseses mõttes laksid mingi 3 kuuga 522 tühist posti ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina avaldan ka oma arvamust, sa võiksid vähem ülbem olla oma kuulsa serveriga ja kannata küll see aeg varsti tuleb mil sinu serverid alla käivad.

Sa mees põrka vähem.

 

OMG, need serverid võivad sul Eestis alla käija aga välismaal mitte mingi juhul ja ma arvan isegi, et nad jäävad Eestis kõrgemale kohale edasi kui sinu ZM .

 

Pelama!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
OMG, need serverid võivad sul Eestis alla käija aga välismaal mitte mingi juhul ja ma arvan isegi, et nad jäävad Eestis kõrgele kohale edasi kui sinu ZM .

 

Pelama!

Tõsi, eesti on nii väike et jah me ei saa nende tasemele kunagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mina avaldan ka oma arvamust, sa võiksid vähem ülbem olla oma kuulsa serveriga ja kannata küll see aeg varsti tuleb mil sinu serverid alla käivad.

Sa mees põrka vähem.

 

Kas ma kuskil kiitlen, et mul on kuulus ZM? Sinule jääb see rohkem ette kui minule. Ning serverid võivad ju alla käia(isegi kui käiks) aga see ei tähenda, et Sinu ZM üldse kunagi maailma TOP80hulka kuulub(kõikidest modidest) ja veel ZM kategoorias TOP10 hulka. Seega - ole vait ja näed targem välja...

 

Põrka p**si selle põrkamise jutuga poiss. Tõesti, ma olen mees - kuid Sinust seda küll välja ei loe. Mine scripti (tee UUS PLUGIN nagu see nn. "energy balli"-i mis kunagi ütlesid, et pole kusagil olemas - kuigi see oli tõesti teise nimega juba ammuilma(ShieldForce nimega) olemas) või mapi või tee mingit muud nolifei.

 

EDIT: Ma oleks ka Sinu asemel "nähtamatu mode"-iga serveris, kui ma selline nolifer oleks. Go f*ck ur hand.

 

EDIT2: Tee uus plugin nextmap.amxx, mis ütleb mis on järgmine map... Aga damn, keegi on Sinust ette jõudnud. Muuda nimi ära - pane Dare_Nextmap.amxx?


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas ma kuskil kiitlen, et mul on kuulus ZM? Sinule jääb see rohkem ette kui minule. Ning serverid võivad ju alla käia(isegi kui käiks) aga see ei tähenda, et Sinu ZM üldse kunagi maailma TOP80hulka kuulub(kõikidest modidest) ja veel ZM kategoorias TOP10 hulka. Seega - ole vait ja näed targem välja...

 

Põrka p**si selle põrkamise jutuga poiss. Tõesti, ma olen mees - kuid Sinust seda küll välja ei loe. Mine scripti (tee UUS PLUGIN nagu see nn. "energy balli"-i mis kunagi ütlesid, et pole kusagil olemas - kuigi see oli tõesti teise nimega juba ammuilma(ShieldForce nimega) olemas) või mapi või tee mingit muud nolifei.

 

EDIT: Ma oleks ka Sinu asemel "nähtamatu mode"-iga serveris, kui ma selline nolifer oleks. Go f*ck ur hand.

 

EDIT2: Tee uus plugin nextmap.amxx, mis ütleb mis on järgmine map... Aga damn, keegi on Sinust ette jõudnud. Muuda nimi ära - pane Dare_Nextmap.amxx?

Ära ole selles nii kindel et minu Evil-Night midagi ei saavuta : )

Ja ära ole selles nii kindel et sinu oma kaua seal eestis zm top1 püsib.

Ja sa võid oma põrka putsi põrkamisega putsi põrgata xD Või midagi iganes sa siin kirjutasid.

 

Edit : Garrey lenda msni mul sulle 1 jutt ja küsimused xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära ole selles nii kindel et minu Evil-Night midagi ei saavuta : )

Ja ära ole selles nii kindel et sinu oma kaua seal eestis zm top1 püsib.

Ja sa võid oma põrka putsi põrkamisega putsi põrgata xD Või midagi iganes sa siin kirjutasid.

 

Edit : Garrey lenda msni mul sulle 1 jutt ja küsimused xD

 

sa räägid seda päris kaua juba, et su server läheb ettepoole ja selle top1 jamaga on nii, et sa üritad oma evil-nighti top1 jõuda? sa ei saaks seda:

1) sul pole aktiivseid mängijaid nii palju kui vip.ee zmil!

2) vb sa ei saaks isegi rankile järgi, kuna sa ei saa New Life [ZM] möödagi. (RANK 1502. , 20:04)

3) sa vahetad pidevalt hosti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sa räägid seda päris kaua juba, et su server läheb ettepoole ja selle top1 jamaga on nii, et sa üritad oma evil-nighti top1 jõuda? sa ei saaks seda:

1) sul pole aktiivseid mängijaid nii palju kui vip.ee zmil!

2) vb sa ei saaks isegi rankile järgi, kuna sa ei saa New Life [ZM] möödagi. (RANK 1502. , 20:04)

3) sa vahetad pidevalt hosti.

Ma tean et ma räägin pidevalt seda jah, mul ei ole nii palju aega olnud et server korralikult kätte võtta.

Nüüd aga teen väikse uuenduse ( suure uuenduse )

 

Ja kutsun vana Evil-Night vennaskonna kokku kes siis hakkavad reklaamima ja noh selliseid töid tegema.

Ma olen päris kindel et järgmine uuendus on hea ja ma ei pea enam uuendama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

121v2o2.jpg

 

Damn.. miks ma alati selliseid asju kuulen Temalt? Tema on tülis ning mina pean paroole vahetama...

 

: » Dare-Devil ( Hõivatud! ) l Evil-Night 2 : The New Nightmare [HD]   Coming soon ! says:
selle pärast ma tõstan seda teemat kuna ma olen päris kindel et 1 kuu veel ja Evn on temast ees. Ma lisan serverisse selliseid pluginaid ja asju mida pole nähtud ja see tõmbab rahvast
'  MartiN | VIP.EE SurfDM - 212.7.11.82:28888 says:
njh
» Dare-Devil ( Hõivatud! ) l Evil-Night 2 : The New Nightmare [HD]   Coming soon ! says:
teen 1 vana serveri järgi
'  MartiN | VIP.EE SurfDM - 212.7.11.82:28888 says:
aga mis jutt sul Garrey-le oli ?
» Dare-Devil ( Hõivatud! ) l Evil-Night 2 : The New Nightmare [HD]   Coming soon ! says:
a
see
'  MartiN | VIP.EE SurfDM - 212.7.11.82:28888 says:
tunne ka huvi kuna vip.ee all olen.
» Dare-Devil ( Hõivatud! ) l Evil-Night 2 : The New Nightmare [HD]   Coming soon ! says:
et 1 vend teab tema ftp ja amxbansi paroole
mina olen temaga tülis. nii et ei ole mõttet arvata et mina selle taga olen  
'  MartiN | VIP.EE SurfDM - 212.7.11.82:28888 says:
hmm.. hacker v?  
kindlasti on.
» Dare-Devil ( Hõivatud! ) l Evil-Night 2 : The New 
kuule ma ei teagi nüüd, ta räägib küll et on
see sama põhjus on ka miks me tülis oleme

'  MartiN | VIP.EE SurfDM - 212.7.11.82:28888 says:
ma licalt vahvlis räägin nii nagu asjad on minu silmavaatest
» Dare-Devil ( Hõivatud! ) l Evil-Night 2 : The New Nightmare [HD]   Coming soon ! says:
ei ma saan aru  
ei ole tüli  
minuga ei lähe nii kergelt tülli  
aga garrey on lihtsalt väga ülbe oma zp-ga
kui aus olla siis juba tal mängijad hakkavad kaduma

 

Damn.. nii pole aus, mina jään kogu jutust välja. Si*ahäda tagarääkija.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina ei räägi sinust midagi taga, lihtsalt sina oled alati see kes koguaeg mulle midagi ütleb

ma olen üritanud sinuga korralikult läbi saada, sellest ei tule midagi välja.

 

Olgu siis nii , see asi jätkub.

Kõik jätkub nüüd garrey : )

 

Muide , kas sa vahetasid ära ?

Ma olen päris kindel et ta teab õiget parooli, mina lihtsalt hoiatasin. : )

Ei midagi muud.

 

Edit : see text copy mis sa siin koguaeg korraldad on väga alatu , sa ei suudagi muud moodi.

Ja noh kui sa midagi saavutasid no tore siis.

 

Võiks tolle vana teema üles tõsta mitte seda reostada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dare-Devil sa oled egoistlik inimene kes pole oma servudega midagi saavutanud ning ikkagi räägid sa koguaeg, et servud lähevad paremaks ja Eestis kõige kuulsamaks.

 

Su servud ei saa kuulsaks nende seas kes su suhtumist ja käitumist teavad, enamus eestlased.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Dare-Devil sa oled egoistlik inimene kes pole oma servudega midagi saavutanud ning ikkagi räägid sa koguaeg, et servud lähevad paremaks ja Eestis kõige kuulsamaks.

 

Su servud ei saa kuulsaks nende seas kes su suhtumist ja käitumist teavad, enamus eestlased.

Really ?

Ei saa kunagi kindel olla, kuna mina olen selline vend kui ma tahan midagi saavutada näiteks see on siis Evil-Night nr1

siis ma enne ei lõppeta kui see ka on nr1.

 

A vbl tõesti ei saa kui mu server hakkab jälle crashima ja igast mänge mängima. Siis panen serveri kinni : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa ise kah aru said mis kirjutasid?

 

Alguses ütlesid, et sai lõpeta ennem kui server on NR1 ja siis ütlesid, et kui crashima hakkad siis paned kinni.

Siis sa vist lõpetad ennem ära?

 

Kui aus olla siis alguses sa tundusid normaalne tüüp kui tulin siia foorumi, aga nüüd egotsed siin ja mõlised kõigiga kes sinu serverit kommenteerivad;)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa ise kah aru said mis kirjutasid?

 

Alguses ütlesid, et sai lõpeta ennem kui server on NR1 ja siis ütlesid, et kui crashima hakkad siis paned kinni.

Siis sa vist lõpetad ennem ära?

 

Kui aus olla siis alguses sa tundusid normaalne tüüp kui tulin siia foorumi, aga nüüd egotsed siin ja mõlised kõigiga kes sinu serverit kommenteerivad;)

Vabandan tõesti kui sulle see ei meeldi :)

Miks sa asju punaselt kirjutad ? xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vabandust ma vastu ei võta:)

 

Sest mulle meeldib punane värv;)

 

Ära kaldu teemast kõrvale:)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vabandust ma vastu ei võta:)

 

Sest mulle meeldib punane värv;)

 

Ära kaldu teemast kõrvale:)

See pole meie teema ja see pole see teema mis kuulub siia.

Selle pärast ma ei taha siin sellist spammi teha nagu teistes teemades kunagi tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See pole meie teema ja see pole see teema mis kuulub siia.

Selle pärast ma ei taha siin sellist spammi teha nagu teistes teemades kunagi tehtud.

 

Võib kuskil mujal ka rääkida, aga minul on kõik praeguseks õeldud:)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võib kuskil mujal ka rääkida, aga minul on kõik praeguseks õeldud:)

Okey, : )

 

Stardust, ma väga loodan et sa ikka teed selle tavalise classic zp : )

Siis on server kus mängida saab .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks vana ZM ära kadus? Lambist?


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.