Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

On mõtet kolida cf.ee-st Zone.ee VPS-ile ?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah täpselt nii ongi, niipalju kui kodune ühendus lubab. Umbes sinna kanti jääb see kiirus tõesti. Igatahes on mis on , mänguserverite juures räägime ühelt kliendilt tulevatest andmetest kilobittides ja väga väikestest mõõtudest.
Wat. Lol. See jutt kisub kõik vaikselt keeruliseks. No igatahes, kui kuskil on võimu vaja, siis 1GBit/sec peaks piisama :D Isegi, kui 1000 inimest tahavad 1MB/s üles laadida FTPsse faile.

 

Aga ma arvan, et võib lõpetada selle teema...


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teeme nüüd mõõtühikud selgeks õpilane Pirat.

 

Gbps ja MB/s. Üks on Gigabitti sekundis ja teine Megabaiti. 1gbit ühendusega saavad 119 inimest uploadida 1MB/sec ülesse.

 

1Gbps= 119 megabaiti sekundis umbes. Selleks , et 1000 inimest saaksid uploadida 1 megabait sekundis läheb vaja 8.4 Gbps ühendus. Nii jämedalt öeldes. Komadega ei viitsi tegeleda.

 

Wat. Lol.

 

Mis jäi selgusetuks, räägi.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uf0

 

 

Mõtle natukene ise nüüd : )

Kõik kodulehed on ju ka zone.ee-es ma mõtlen see web-i majandus , või mis iganes.

Nii noh kujuta ette et mõnel seal on veel väga kuulus kodulehekülg kus käiakse 100 inimest päevas näiteks

iga kord põhimõtteliselt kui sa lähed kodulehele kuskile siis sul laeb neid pilte alla.

Ja noh ma ei kujuta ise ette ega ei viitsi kujutada palju ta võtaks

aga mina ütlen et 1Gbit/sec net on normaalne suurele hostijale. nagu zone.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kindlasti on mõtekas see kolimine.

CF.ee sai ju jälle busti oma kuradi "pingfakeri" pluginaga..


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga kuulus lehekülg, 100 inimest päevas. See pole ligilähedane ka kuulsusele. Sellise lehe toidab koduse ühendusega vabalt. Tavalise 768kpbs üleslaadimisega.

 

Jah see on normaalne loomulikult ja neil läheb seda rohkemat vaja. Hetkel räägime me zone vpsist mitte nende serveripargist ja ühendusest. Ära aja teemat kõrvale. Webhosting ja mänguserverid on väga erinevad asjad.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

just : )

ma mõtlen et nagu kõik kokku : )

 

Muide ega kui sul on see 1gb sec net ega see ei ole sul terve 1gb mingi 300mb sec vbl on : )

Nagu mina olen aru saanud.

aga vbl ei ole. : )

 

Ma ei ole ekspert.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loe mu jutt läbi. 1Gbps = 119-120 megabaiti sekundis


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
just : )

ma mõtlen et nagu kõik kokku : )

 

Muide ega kui sul on see 1gb sec net ega see ei ole sul terve 1gb mingi 300mb sec vbl on : )

Nagu mina olen aru saanud.

aga vbl ei ole. : )

 

Ma ei ole ekspert.

 

Augustis it eriala õppima. : )

 

Oleks aeg jah...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oleks aeg jah...

no jah, ongi aeg : )

 

muidu mul on alati 1 küsimus olnud sulle aga pole kunagi küsinud kuna läks meelest.

Oled sa mingi it mees või midagi, või õppisid ise kõike ? : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui minu käest küsid siis iseõppinud ja paberi pärast olen lõpetamas ka kooli. Teen diplomitööd hetkel.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui minu käest küsid siis iseõppinud ja paberi pärast olen lõpetamas ka kooli. Teen diplomitööd hetkel.

no, nüüd on vastus olemas miks sa nii tarka juttu siin ajad : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Okei ehk tahaks siis korralikku vastus mitu serverit ja mitu slotti ? Siin on kaklus pihta juba hakkanud ja cf.ee serveritel pole enam pingfkaerit ! Tegin kindlaks sellega et võtsin metamodi maha. ja võrdlesin pinge. cf.ee annab kaasa tasuta fastdl mis uuendab ennast ja seal on superkerge teha sms-scripte.

Põhjus miks ma tahan hosti vahetada on see et kui ma tahan teha näiteks 2 serverit kust oleks odavam ja kvaliteetsem.


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw smog nalja teed w? CF serveritele jääb alatiseks peale pingfaker, see et ta muudab sellle plugini cvarid ära mingiks lambikaks ei tähenda, et see kuhugi kadunud on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Okei ehk tahaks siis korralikku vastus mitu serverit ja mitu slotti ? Siin on kaklus pihta juba hakkanud ja cf.ee serveritel pole enam pingfkaerit ! Tegin kindlaks sellega et võtsin metamodi maha. ja võrdlesin pinge. cf.ee annab kaasa tasuta fastdl mis uuendab ennast ja seal on superkerge teha sms-scripte.

Põhjus miks ma tahan hosti vahetada on see et kui ma tahan teha näiteks 2 serverit kust oleks odavam ja kvaliteetsem.

Rando soovitas sul seda teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mine kohe üle, pärast veel kahetsed.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sMog, sellepärast ongi super kerge seal kõike teha, kuna enam keegi ju ise ei oska ja ega randogi oska servereid seadistada ega sms scripte teha, parajad pasad mõlemad tean omast kogemusest. Soovitan kiiremas korras cf'ist ära kolida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei usu saan randoga iga kell paremin iläbi :P Dare-Devil ei ma ise tegin selle :P

palju sul enne slote oli? ei olnud ju 32 ?

 

Nüüd saan aru mis diil teil seal on : ) : )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Päris hea diil peaks mainima : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Good luck with this ugly shit.

 

Egas s**a eest ei makstagi palju, seda saab isegi niisama :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küsimus Ufo-le.

Kui võtta DigiTV ülikiireinternet kus (D = 100mb / u = 20mb?)

Serveri arvut mis maksab ca 400€ mingi odavam variant ja peaks väga edukalt saama hostida servereid?

 

Kui eksin, siis jaga paremat infi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.