Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

On mõtet kolida cf.ee-st Zone.ee VPS-ile ?

Soovitatud postitused

Tere, kas on mõttet kolida zone.ee VPS-ile ?

Ja mitu serverit ja mitme slottilist saaksin jooksutada selle I paketti peal ?Siin on nähe paketti andmed Öelge enda arvamus ja mulle on ikka tähtis serveri kvaliteet kah ! Ja oleks hea kui saaks kuskilt tasuta sms-scriptd.


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

CF.EE-st koli iga ilmaga üle. Kui VPS-i rahaga ei kannata, võta Outkast serverid ;)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2-3 serverit saad.

Mina soovitan sul seda väga soojalt teha.

Isegi plaanisin zone.ee-le minna aga noh mõned inimesed pakkusid vps : )

 

---------- Post added 06-06-11 at 18:28 ----------

 

CF.EE-st koli iga ilmaga üle. Kui VPS-i rahaga ei kannata, võta Outkast serverid ;)

 

Outkast 32 sloti on sama kallis kui vps teine paket : )

ja seal on 1 hea +, kuulsad ip ( outkastil )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
2-3 serverit saad.

Mina soovitan sul seda väga soojalt teha.

Isegi plaanisin zone.ee-le minna aga noh mõned inimesed pakkusid vps : )

 

---------- Post added 06-06-11 at 18:28 ----------

 

 

Outkast 32 sloti on sama kallis kui vps teine paket : )

ja seal on 1 hea +, kuulsad ip ( outkastil )

 

Kindlasti ei saa Zone I paketi peale 2-3 serverit kuna:

 

RAM on ainult : 256 mb ning väljuv kiirus on 50 Mbit/s


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

RAM'i natuke vähe aga netikiirusest on maa ja ilm. _Karl_ ise rendib mu käest VPSI ja võid sinagi proovida


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kindlasti ei saa Zone I paketi peale 2-3 serverit kuna:

 

RAM on ainult : 256 mb ning väljuv kiirus on 50 Mbit/s

2 siis ? :D

 

Edit : 2 on kindel aga kui need 3 serverit eriti ei koorma ja vähe pluginaid siis saab 3 hästi

muide 50Mbit/s piisaks 4-gi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna ma ise olen Zonega seotud, siis võin veits rääkida mõne asja kohta. Sa saad sinna max 2 serverit panna, et saavutada normaalne kvaliteet. Muidugi, kui sa tahad CF.EE stiilis lasta, siis pane kasvõi 10 serverit sinna, aga arvesta sellega, et iga lisatud serveriga hakkab kõikide serverite kvaliteet märkimisväärselt langema. 2 serveriga oleks suht ITT serverite kvaliteet, 3 serveriga GameHost/Alienservers/DataCode kvaliteet ja 4 ja rohkem oleks CF.EE ilmselt :D Siis peaksid vast pingfakeri peale panema :D :D Erinevalt levinud arvamusest, et conf on pohui, omab serverite configuration väga suurt rolli. Igal erineva modiga serveril on oma confi vaja. St, et selleks, et saavutada maksimaalselt kvaliteeti, ei saa te igale serverile sama confi rakendada - kõik serverid peavad olema confitud vastavalt serveris olevale modile, slotide arvule + arvestada tuleb ka paljusi teisi faktoreid.

 

Aga võin 100% kindlusega öelda, et Zone.ee VPSidest te paremat kvaliteeti mujalt Eestist ei leia. Hind on ka krõbe muidugi, aga see on seda väärt. + ofc 1000Mbit/sec download kiirus, mida te ei näe ühelgi teisel hostil.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
+ ofc 1000Mbit/sec download kiirus, mida te ei näe ühelgi teisel hostil.

 

1000Mbit = 125 MB /sekundis : D Vaevalt.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas te kujutate ette ka mis mõõtühik on 1000mbit või 50mbit/sec ?

Hetkel kui võtta umbes 50 playerit siis see kõik võtab 5mbit/sec nii üles kui alla ühendust.. Nii, et korrutage edasi ise. 1000mbit/sec ei hakka parem rääkimagi. Counter Strikes räägime me kilobaitidest vaid.

 

Ma võin kihla vedada , et keegi ei teeks vahet kas see on minu VPSil, zone või kelle iganes mida pakutakse eestis. Absoluutselt kõik oleneb serveri haldajast endast. Mingitest imenumbritest pole ju mõtet rääkida.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna ma ise olen Zonega seotud, siis võin veits rääkida mõne asja kohta. Sa saad sinna max 2 serverit panna, et saavutada normaalne kvaliteet. Muidugi, kui sa tahad CF.EE stiilis lasta, siis pane kasvõi 10 serverit sinna, aga arvesta sellega, et iga lisatud serveriga hakkab kõikide serverite kvaliteet märkimisväärselt langema. 2 serveriga oleks suht ITT serverite kvaliteet, 3 serveriga GameHost/Alienservers/DataCode kvaliteet ja 4 ja rohkem oleks CF.EE ilmselt :D Siis peaksid vast pingfakeri peale panema :D :D Erinevalt levinud arvamusest, et conf on pohui, omab serverite configuration väga suurt rolli. Igal erineva modiga serveril on oma confi vaja. St, et selleks, et saavutada maksimaalselt kvaliteeti, ei saa te igale serverile sama confi rakendada - kõik serverid peavad olema confitud vastavalt serveris olevale modile, slotide arvule + arvestada tuleb ka paljusi teisi faktoreid.

 

Aga võin 100% kindlusega öelda, et Zone.ee VPSidest te paremat kvaliteeti mujalt Eestist ei leia. Hind on ka krõbe muidugi, aga see on seda väärt. + ofc 1000Mbit/sec download kiirus, mida te ei näe ühelgi teisel hostil.

 

Kus viktor jäi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1000Mbit = 125 MB /sekundis : D Vaevalt.
Tegemist on serverisse jooksva download kiirusega, ehk, kui kiiresti jõuavad mängijalt andmepakid VPSi. Ehk kui kiiresti suudab server downloadida, mitte sina. Sinu download kiirus oleneb serveri upload kiirusest ja sinu oma internetikiirusest.

signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

zone.ee on parim vps hostija mida ma tean : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas te kujutate ette ka mis mõõtühik on 1000mbit või 50mbit/sec ?

Hetkel kui võtta umbes 50 playerit siis see kõik võtab 5mbit/sec nii üles kui alla ühendust.. Nii, et korrutage edasi ise. 1000mbit/sec ei hakka parem rääkimagi. Counter Strikes räägime me kilobaitidest vaid.

 

Ma võin kihla vedada , et keegi ei teeks vahet kas see on minu VPSil, zone või kelle iganes mida pakutakse eestis. Absoluutselt kõik oleneb serveri haldajast endast. Mingitest imenumbritest pole ju mõtet rääkida.

 

Mees räägib tõtt ja oskab arvutada!


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tegemist on serverisse jooksva download kiirusega, ehk, kui kiiresti jõuavad mängijalt andmepakid VPSi. Ehk kui kiiresti suudab server downloadida, mitte sina. Sinu download kiirus oleneb serveri upload kiirusest ja sinu oma internetikiirusest.

Oeh, hakkame otsast peale.

Sul pole isegi õrna aimu sellest ribalaiusest mis on 1gbit sekundis. Selliseid massiivsed peake kasutavad vaevalt isegi eesti suurimad saidid ära.

 

Ma võin tuua näiteks hinnavaatlus.ee ja foorum.hinnavaatlus.ee lehe. Kunagi tuli jutuks omanikuga palju tema serverite internetikasutuse peak on. 40-50 mbit/sec. See on juba päris julm andmeliiklus. Me räägime leheküljest kus on pidevalt onlines võibolla 300-350 kasutajat. Mänguserverid on ühed kokkuhoidlikumad bandwithi suhtes. Mänguserverites loeb vaid võimalikud väike hoppide arv kliendilt serverisse ja vastupidi. Ühenduste kiirus on üks väiksematest argumentidest.

 

Saitan aitähh toetava sõna puhul.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma võin kihla vedada , et keegi ei teeks vahet kas see on minu VPSil, zone või kelle iganes mida pakutakse eestis. Absoluutselt kõik oleneb serveri haldajast endast. Mingitest imenumbritest pole ju mõtet rääkida.
Vahe on täitsa sees :D :D Ma olen testinud nii sinu servereid, kui ka enda omi, mida hostib Zone ja sellel on vahe sees. On teatud piirid, milleni on võimalik serverit confida ning sinu serveritel on see väiksem.

 

Te ei taju paari asja. Esiteks 1Gbit/sec kiiruse puhul jääb enamasti andmepakkide saatmisel takistuseks saatja (ehk mängija) enda upload kiirus. Eestlaste netiühenduste upload kiirused on üliväiksed (enamasti 10:1 suhtele download-kiirustega). See kõik tähendab, et sa ei saa saata kiiremini andmeid, kui sinu oma nett võimaldab - st server suudab vastu võtta palju rohkem, kui sinu arvuti sinu netiühendusega saata suudab. Mina oma 20Mbit/sec upload kiirusega laen oma serverisse asju suht 4-5MB/s.

 

Kuna mõni mängija ei suuda saata nii kiiresti pakke edasi, kui mõni teine mängija, siis tekivadki suuremat sorti pingide vahed, ehk ühel on 100 ping, teisel on see 6. Server võtab vastu kogu sinu upload kiiruse ulatuses andmepakke, aga kui sinu upload kiiruseks on 1Mbit/sec, siis ega ta sul üle 200KB/s eriti välja ei venita. Samal ajal teine vend saadab konstantselt 4MB/s kiirusega andmepakke.

 

Pingide vahe oleneb muidugi ka, kus inimene asub ja palju tuleb hope läbida, et CS serverini jõuda + ofc, kui stabiilne on selle inimese oma internet - kui ta kõigub kogu aeg, siis kõigub ka ping.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kerge matemaatika ka siis minu poolt:

 

A good rule for HLDS is 35.6Kbits per player

 

1000 megabits = 1 024 000 kilobits

1 024 000 kilobits / 40 kilobits = 25 600

 

Järeldus:

1Gbit netiga saab jooksutada kuni 25600 slot, mis teeb 800 32 slot serverit.

Seda kiirust ei kasutaks isegi siis ära, kui oleks vastav riistvara - kliente ei jaguks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vastus sinu küsimusele=JAH!


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kerge matemaatika ka siis minu poolt:

 

 

 

1000 megabits = 1 024 000 kilobits

1 024 000 kilobits / 40 kilobits = 25 600

 

Järeldus:

1Gbit netiga saab jooksutada kuni 25600 slot, mis teeb 800 32 slot serverit.

Seda kiirust ei kasutaks isegi siis ära, kui oleks vastab riistvara - kliente ei jaguks.

No siin tulevad takistuseks juba serveri füüsilised andmed (RAM, protsessor).

signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik peale teie ei saa aru millest te räägite :D:D[Joke]

 

 

Koli üle;)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vahe on täitsa sees :D :D Ma olen testinud nii sinu servereid, kui ka enda omi, mida hostib Zone ja sellel on vahe sees. On teatud piirid, milleni on võimalik serverit confida ning sinu serveritel on see väiksem.

 

Te ei taju paari asja. Esiteks 1Gbit/sec kiiruse puhul jääb enamasti andmepakkide saatmisel takistuseks saatja (ehk mängija) enda upload kiirus. Eestlaste netiühenduste upload kiirused on üliväiksed (enamasti 10:1 suhtele download-kiirustega). See kõik tähendab, et sa ei saa saata kiiremini andmeid, kui sinu oma nett võimaldab - st server suudab vastu võtta palju rohkem, kui sinu arvuti sinu netiühendusega saata suudab. Mina oma 20Mbit/sec upload kiirusega laen oma serverisse asju suht 4-5MB/s.

 

Kuna mõni mängija ei suuda saata nii kiiresti pakke edasi, kui mõni teine mängija, siis tekivadki suuremat sorti pingide vahed, ehk ühel on 100 ping, teisel on see 6. Server võtab vastu kogu sinu upload kiiruse ulatuses andmepakke, aga kui sinu upload kiiruseks on 1Mbit/sec, siis ega ta sul üle 200KB/s eriti välja ei venita. Samal ajal teine vend saadab konstantselt 4MB/s kiirusega andmepakke.

 

Pingide vahe oleneb muidugi ka, kus inimene asub ja palju tuleb hope läbida, et CS serverini jõuda + ofc, kui stabiilne on selle inimese oma internet - kui ta kõigub kogu aeg, siis kõigub ka ping.

 

Ma ei viitsi sinu esimesele osale vastata, aga mis kasu on sul mingitest imeühendustest kui mitte miski ega mite keegi ei kasuta seda ära. Mis sa teed selle 1gbit/sec ühendusega kui sellest kasutad , hmm palju 5 % ? Võrdleid mingeid megabitte kui me räägime kilobittidest.. Mänguserver ei tähenda mingite failide uploadimist kus on mbit kiirused ühe kliendi poolt. Võrdled täiesti võrdlematuid asju või mis sa ka ei ürita teha. Too mulle kasvõi üks MP mäng mis kasutab ühe kliendi poolt 200kb/sec nagu sa räägid siin mingitest ime numbritest juba.

 

Kui panna kõigi eesti GSP'de serverid täpselt sama ühenduse (mõtlen samasse asukohta et kliendil oleks sama hoppide arv. ja sama klient testib et katse tingimused oleks võrdsed siis sa ei teeks vahet. Nüüd sa tood näiteks mõned millisekundid pingi. Oled sa teadlik üldse sellest, et juba hiire või monitori enda juhe tekitab lagi mille nimeks on input lag. See võib tulla kokku kõigi muutujate peale 30-40 ms sekundit. Tule nüüd ütlema, et sinu meeled on nii teravad , et teevad vahet 10ms'l. Palun ära vaeva isegi sellise BS'i peale vastama päriselt.

 

Su viimane lause oli ainult asjakohane hetkel.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas zone aitab cs1.6 serverieid ülesse ka panna ?
Ei. Selleks on google.com. VPSid on mõeldud rohkem järgmise taseme kasutajatele, kes oskavad linuxis ka programmeerida.

 

Ma ei viitsi sinu esimesele osale vastata, aga mis kasu on sul mingitest imeühendustest kui mitte miski ega mite keegi ei kasuta seda ära. Mis sa teed selle 1gbit/sec ühendusega kui sellest kasutad , hmm palju 5 % ? Võrdleid mingeid megabitte kui me räägime kilobittidest.. Mänguserver ei tähenda mingite failide uploadimist kus on mbit kiirused ühe kliendi poolt. Võrdled täiesti võrdlematuid asju või mis sa ka ei ürita teha. Too mulle kasvõi üks MP mäng mis kasutab ühe kliendi poolt 200kb/sec nagu sa räägid siin mingitest ime numbritest juba.

 

Su viimane lause oli ainult asjakohane hetkel.

Kui sa seda nii võtad, siis tõesti ei ole sellest kasu midagi, kui sa just ei kasuta oma VPSi selleks, et suuri faile pidevalt kiiresti üles laadida (ja siin jääb piiranguks sinu oma upload kiirus) - siit tulenevalt siis, et selline kiirus on mõeldud rohkem failivahetussaitidele (peer 2 peer), mis on paraku/kahjuks Eestis illegaalne. Rohkem siis selleks, et 200 inimest saaks korraga uploadida oma max kiirusega mingit kraami serverisse.

 

Loomulikult iga lisa vahelüli (hiir, klaviatuur, kõrvaklapid - heli), tekitab lisa laggi. Selleks on ka raskematele mänguritele mõeldud kiirema ühendusega seadmed (razor hiired jms), kes tahavad igasuguseid laggi tekitavaid elemente vähendada.

 

Mulle tundub, et point on üsna made siin ja vastus esialgsele küsimusele, et CF.ee pealt koli kindlasti minema.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei kasuta selleks oma VPS ega oma serverit.

et suuri faile pidevalt kiiresti üles laadida (ja siin jääb piiranguks sinu oma upload kiirus)

Piiranguks minu kodune ühendus ? Oot päriselt mis sa nüüd räägid. Minu kodune ühendus ei puutu küll minu serverite ühenduse kiirust grammikest ka.

 

Paneme edasi. p2p ei tähenda küll nüüd uploadimist serverisse. Parim näide torrent, pesuehtne p2p. Uploadid sa faile kuhugi serverisse ? Torrentist rääkides siis server arvestab vaid downloadi/uploadi statistikat ja trackeri infot ennast.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei kasuta selleks oma VPS ega oma serverit.

 

Piiranguks minu kodune ühendus ? Oot päriselt mis sa nüüd räägid. Minu kodune ühendus ei puutu küll minu serverite ühenduse kiirust grammikest ka.

Kui sa laed mingit faili serverisse, mis suudab vastu võtta kuni 1Gbit/s kiirusega andmeid, siis sa laedki täpselt nii kiiresti üles, kui palju sinu oma internet upload kiirust välja annab. Sa ilmselt said kuskil midagi valesti aru. Sa ei saa laadida ju 1Mbit/sec upload kiirusega kiiremini, kui mingi 100-150kb/sec (võin nüüd eksida, pole juba ammu selliste netikiirustega tegelenud).

signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah täpselt nii ongi, niipalju kui kodune ühendus lubab. Umbes sinna kanti jääb see kiirus tõesti. Igatahes on mis on , mänguserverite juures räägime ühelt kliendilt tulevatest andmetest kilobittides ja väga väikestest mõõtudest.

 

See kas sul on 512kbit/sec down ja 64kbit/sec ühendus kodus sama vasepaari otsas või kasvõi 12mbit/sec ja 768kbit/sec ei mõjuta miskit. Heal juhul 1ms. Kõik oleneb ÜHENDUSE KVALITEEDIST ja hoppide arvust. Kui sul on 20mbit/sec uploadi ei tähenda et sa kasutad seda mängides kõike, sealt vaid paari %.

 

Ma ei saa põhimõtte pärast vastamatta jätta kuna ma tegelen päris palju võrkudega. Pirat sa oled saanud mõnest asjast valesti aru arvestades sinu esimesi poste siin teemas, hiljem läks teema väga laiali ära.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.