Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Cf.ee - Cemty.ee serveritel taas Pingfaker

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Dare sai Randolt sooduspakkumise nkn :)

 

Midagi muud arvatavasti. :D

 

Host on host. Olgu Ta s*tt või hea. Kõigil on oma vaatenurk ning arvamus asjast - kõike ei tasugi välja öelda. :)

Ning mingi burksi teema oli vahepeal siin - ma ka ütleks seda sama, kui ma burksi sööks. Aga ma ei hakka kädistajatele enda numbrit küll andma. See on Tema probleem/viga et jagab nr. igale poole. Võtku töö ja kodu telefon ning asi vask. Kell tiksub 17:00 siis OFF.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

TorQi eac oli ülihea :)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
TorQi eac oli ülihea :)

 

Agreed


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Siin läheb offtopicuks ära juba aga muidu ma ostsin kunagi torqust 1kuuks servu aga sain 6kuud ;) ärii :D. Ei tegelt paneks teema lukku võimisss?

 

Kui teema pannakse lukku, siis võiks vähemalt kleepsuks teha :)

 

Muidu, Rando ikka ei jäta seda petmist..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui teema pannakse lukku, siis võiks vähemalt kleepsuks teha :)

 

Muidu, Rando ikka ei jäta seda petmist..

 

ta v6iks kirjutada lisa infosse .

 

Tsauta Saate Kaasta Pingfaker , Ei pea ise otsima .

 

:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

See, et tal on kohe alguses pingfaker peal, ei ole tõsti petmine. Aga see, et enda AMXmodX-i peale ei tohi panna juba on.

 

Kuna AMXmodX nõuab, et kõik selle plaginad oleksid GNU GPL litsensi all, siis tuleb anda välja ka lähtekood e. *.sma fail. Ise olen ka korduvalt selle vastu eksinud. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

et sis pingfaker pole ainuke mida ta peale topib.

 

cfrando1.png

cfrando2.png


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rando suht action vend ikkagi -.-


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Millega teie oma elus hakkama olete saanud, et nii suure suuga laiate siin? Panite oma koduarvuti käima? Vot need on Supermänid.

 

Ainult vinguks. Tehke ise parem siis. Pange oma serveri rent püsti ja vaadake kaua see püsib või mis selle kohta siis öeldakse.

 

Seda msn-i teksti vaadates on tema 10 korda mõistlikum inimene kui sina. Isegi peale sinu kraaksumist suudab tema inimeseks jääda...sina oled aga puhas mats.

 

See juba ammuteada asi, et kõige suuremad kritiseerijad on need, kes elusees sama asjaga hakkama ei saaks.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
...sina oled aga puhas mats.

 

"Mats on üks paljudest mehenimedest, mis pärineb heebrea keelest - nimi Mattay, Mattithayu tähendas Jumala andi." TY? teadsin alati et olen gifted

 

See juba ammuteada asi, et kõige suuremad kritiseerijad on need, kes elusees sama asjaga hakkama ei saaks

 

Ära kritiseeri sis meie juttu?


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mats on üks paljudest mehenimedest, mis pärineb heebrea keelest - nimi Mattay, Mattithayu tähendas Jumala andi." TY? teadsin alati et olen gifted

 

kasutad google ja paned nüüd tarka:D:D

vähemalt on aru saada,kellel natukene mõistlikum jutt suust tuleb ja mis mõte sellel msn jutul oli.

tahad nüüd medalit saada,et suutsid veel midagi välja uurida ja siia panna?

ja see laimamine võiks juba ükskord ära ka lõppeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei. Medalit saaks ta selle eest hoopis, et suutis seal tekstis ühte lausesse nii palju erinevaid roppsõnu panna. Emakeel on selge, nüüd võib sõnnikut viskama minna.

 

Üritas vist vaimukas selle googlega olla. Oskan ka tarka panna.

 

mat's sageli HALV, (ka sõimusõna) ▪. Matsid ja vurled. Küll on mats mees! Iga mats tikub õpetama (igaüks). Talu+mats, maa+mats. Kolu+mats (lastehirmutis); nimeta+mats nimetu sõrm. Matsi+rahvas, matsi+sugu, matsi+plika

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oskan ka tarka panna.
no kui sa tarka oskad panna sis mine pane Stephen Hawkingut tal IQ 160 peaks sulle sobima kyll. Ok tean ma olen munn ja saa veel munnim aga l6petaks 2ra ehk?

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX

Kaevame uuesti üles siis.

" jap see väga hea rent , helistad omanikule vajad abi ja vastab: ära sega ma söön burksi , juba 3 korda järjest . "

Komentaari copysin Rate.ee'st. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaevame uuesti üles siis.

" jap see väga hea rent , helistad omanikule vajad abi ja vastab: ära sega ma söön burksi , juba 3 korda järjest . "

Komentaari copysin Rate.ee'st. :D

 

See komm on juba siit 3 korda läbi käinud.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult võiks ültse cf.ee hinnad veel odavamaks teha , vot siis oleks õige.

 

0.10 € slot oleks normaalne :D

Ma ei võtaks siis ka.[/quote:1k1bqprw]

 

Noh, 1.2€ 12 Slotise servu eest pole palju küsitud ka ju .. Isegi kui laggib:D:D:D

 

Aga eino, Thank god .. kunagi plaanisin sealt tellida kuna oli NIIODAV aga eino, Nägin alienserversi teemat ja kohe naeratus tuli näole ..

 

 

Aga eks ma aegajalt randot mõnita MSNis :D Trollin tüüpi :D Ütlen et, Aga sul ju kõige paremad serveri arvutid eestis .. Miks laggivad niipalju ? jms .. Ajan tüübi vihale ja siis ta logib välja :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.