Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Combat 83 pure 1 deffiga

Soovitatud postitused

ei pela rs kõik pahn müüki, see kasutaja oli kellegi käes mitmeid kuid ja eile tegin appeali ning täna näitas e-maili pealt, et successful appeal.

 

aksepteerin ainult eurosid, rs kasutajaid ega rune raha ei taha kuna pole nendega midagi teha ja järjekordne kasutaja müük on painful aja raiskamine minu jaoks kuna töötab välismaal.

 

kontakt msn on [email:3hpclhdp]Jansa_K@live.com[/email:3hpclhdp]

 

kasutaja.PNG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oota :D kuidas sa saad myya, kui sa ei saa 100% lubada, et keegi ei t6mba acci tagasi? See, et sina said recoverida seda ei t2henda, et keegi teine ei saa seda recoverida ning teha def 2 n2iteks... EI SOOVITA osta seda acci, kuna 90% et saate yle!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
oota :D kuidas sa saad myya, kui sa ei saa 100% lubada, et keegi ei t6mba acci tagasi? See, et sina said recoverida seda ei t2henda, et keegi teine ei saa seda recoverida ning teha def 2 n2iteks... EI SOOVITA osta seda acci, kuna 90% et saate yle!

 

Mis asja sa ajad suust välja ma ei saa aru? Keegi ei tea informatsioone peale minu, see kasutaja minu tehtud aastal 2008 ja informatsiooni ei tea 100% kindlalt keegi peale minu, edit oma postitused ära või kontakteerin moderaatoriga ja lasen sulle warni teha ja nemad ise kustutavad postituse ära.

PRAHT!

 

---------- Post added 04-06-11 at 09:49 ----------

 

lol, müüsid acci kunagi maha ja tõmbasid nüüd tagasi.

lame

 

Ei, ma pole seda kasutajat maha müünud. Jutt oli aasta tagasi või isegi rohkem ühe inimesega, et saadab mulle raha ma andsin kasutaja ja mul totaalselt läks meelest kuskil kuuks ajaks, et pean saama raha veel rs konto eest kuid mõtlesin las mängib ei viitsi müüa ega ma ise ka ei mängi jne.

Nüüd mõtlesin tagasi võtta ja mis vaade.

 

---------- Post added 04-06-11 at 09:50 ----------

 

Ja kust see kogu jutt tulema peaks , ise mõtled välja?

 

Mõtleb välja või ajab kellegagi sassi, eks juhtub nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui sa pedekas kasv6i midagi tajuksid, siis ehk saaksid aru... TAUN

 

Ja kust võtad sina , et ma pedekas olen või taun ? ma loen su sõnadest ära , et oled 12 aastane ennasttäis väike naga ekraani taga .

Rahune maha , joo piima või midagi .. tee lõunauinak või midagi taolist ja ole vait , ära mölise nii avalikult

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.