Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kas keegi on käinud "Euroschola" programmiga Prantsusmaal ?

Küsimus

http://www.europarl.ee/view/et/Noortele/Euroscola.html

Siin selle kohta kirjas.

Nimelt tahaksin küsida, kui keegi käinud on, kuidas oli, millega käisite ja jäite rahule ?

Kes käinud pole, pole mõtet postitada.

Nimelt võitsime enda klassiga selle ja minek sügisel (oktoobris) ja tahaks selle kohta natuke rohkem teada.

Kõik peaks tasuta olema (sõit jne) õpetaja jutust sain niimoodi aru, et 400€ makstakse iga näo peale, et saaks sinna-tagasi ja ööbitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Olen käinud. "Tunne Euroopat" telemängul saime mingi hea koha, ei mäleta täpset positsiooni. Ise maksime 1000kr näkku mingiks otstarbeks, otsisime hotelli ja jõime 4 päeva.

 

Kõige igavam päev oli Europarlamendis Strasbourgis, ca 8 tundi hüperentusiastlikke poliitikuhakatisi meie, teemast mitteteadjate, seltsis. Oli 3-4 töötuba, kus tuli mingisugune eelnõu vastu võtta ja vaielda. Mina pidasin kogu pööblile mingisuguse kõne meie koolist ja sellega mu roll piirduski.

 

Kindlasti soovitan minna, sest reis ise oli kohustuslikku parlamendivisiiti mitte arvestades väga kõva.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.