Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Videomakk (Pure) Str 62/75 Range 54/70

Soovitatud postitused

Tervitust Vahvel!

 

Paljud teavad mind rune24.ast kuna olen seal kasutaja kesa.

 

Otsustasin tulla üle hoopis siia ,kuna tundub olevat parem foorum:)

 

Ma olin quited rsist suht üle aasta. Korra käisin jälle sees mingi acciga kuid see oli ajutine.

 

Nüüd olen ma otsustanud tõsiselt mängima hakata ja plaanis valmis teha üks korralik pure.

 

Nimeks on tal Videomakk. Plaan on siis Range/DDS pure.

 

Miks just Range/DDS? Sest väga odav on pkida ning hea õnne ja kiire klikkimise korral võib saada väga edukalt kille.

 

Statsid siis

videomaki_statsid.png

 

Viimane saavutus oli attack 60 millest pilti mul kahjuks pole.

 

Täna üritan ajada mage 25+ ,et ära teha lost city ning saaksin kanda dragon relvi ning siis str treeningutele.

 

---------- Post added 03-06-11 at 07:57 ----------

 

Eile jõudsin ma enda kohta suhteliselt palju ära teha.

 

Arendasin Mage 32-ni ,Crafti 31, Tegin Ära Lost City.

 

Peale seda läksin Minotauridesse (lvl 27-ed) ning hakkasin siis neid tapma ,et str 65 poole saada. Põhjus miks just seal ,kuna nad dropivad lvl 1 cluesid hästi tihedalt. Str 63 pilt ,siis str_63.png ,sain siis 3 clued selle ajaga kaks olid jumala failid alla 1k väärtus kuid üks oli keskmisest kõrgem clue_1.png ning üldine statside pilt ülevaadeks hetksed_statsid.png Täna üritan ,siis saada str kindlasti 65 ja vaatan kui palju viitsin ranget ajada 65 poole. Ilusat reedet!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Viimasel ajal olen lihtsalt tuimalt strd lasknud 6e päevaga 63-71 ,see pole küll teab mis saavutus kuid siiski minu jaoks edusamm:P

 

Olen ära teinud kaks questi The Rest Ghost ja Priest in Peril ,et Pray xp saada. Prayer goal on 34 ,kuna siis saab kasutada attack ja str 15% boonust.

 

Nüüd hakkan str treenima slayeriga ning otsustasin ,et ei tee mingit dds/range puret vaid puhta str pure p2p jaoks.

 

Statsid siis statsid.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

loodan et tuleb siis hea pure

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline joonaster
Küll ma teen MM ,aga siis kui prayer 43.

pray 34 teed ka ju ära , ainult läheb tiba kauem aega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

12.06.2011

 

Paistab ,et suvi algab väga kenasti.

 

Juhtus ,siis väike äpardus sain koolilõpetamise puhul uue nokia c5-03 millega käisin kogemata ujumas ja ongi tuksis. Juhtub juhtub ,aga nüüd saavutuste juurde

 

Olen vaikselt str-ed lasknud edasgi ning jõudnud 73me peale str_73.png vahepeal sain slayeri 30 slay_30.png nüüd slay 34 juba. Vahepeal sain ka hp 62 hp_62.png kui str 73ni oli minna 20k mõtlesin ,et pean pray 34 ruttu ära ajama. Leidsin ,et hea on ajada castle warsi juures olevates hill giantides. Seal on hea str xp + pray xp ja nüüd ma seal treeningi juba 50k+ str xp treeninud ja pray 15-24. Hetkel on str 74ni minna 80k . Peale str 75-te hakkan ma ajama ranget 70 poole vaikselt. Hüva siis ja nautige suve.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edu sulle, kena kasutaja :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.