Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 117+11 (70 def, fcape, void, turm, wgs, 92 slay, extrs, unicorn, rapier, b gloves)

Soovitatud postitused

Tervist. Müün oma pikaaegset silmarõõmu. Kasutaja on olnud ainult minu oma; loodud on ta umbes kaks-kolm aastat tagasi.

Müün, sest pean vajalikuks sunniviisiliselt RS'ist quittima. Mäng võtab suvel aega ning huvid on teised. Siiski, olen ka valmis vastu võtma mängusisest raha, sest näen selles potentsiaalset äritegemist.

 

Kasutajal on head statsid; loodud barrows pureks. Pmst max questitud ja minigametud: venge, turm, extremed, chaotic rapier, void, fire cape ja muudki. Questidest on tehtud enamus kasulikke: wgs, Nomad, Mourning Ends, RFD, DT ja muidugi muudki.

 

Panga koguväärtuseks tänu herbidele/pottidele/gearile/runedele on umbes 10m. Seda on võib-olla vähe, aga ilmselgelt saab TDS/slay'ga teha sitaks juurde.

 

Oman kõiki detaile kasutajast: eelmised recoveryd, paroolid, membership detailid. Olles ainukene kasutaja omanik, on kolmandate isikute sekkumine virtuaalselt võimatu.

 

Aitab jutust: pildid räägivad enda eest! Küsimusi, täpsustusi ja pakkumisi ootan huviga :)

 

Muuk1.png

Muuk2.png

Muuk3.png

Muuk4.png

Muuk5.png

Muuk6.png

Muuk7.png

Muuk8.png

Muuk9.png

Muuk10.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No välismaise äritegemise vastu mul huvi pole. Põhjus lihtne - seal pole võimalik nii lihtsalt äri ajada. Mainet pole, seega ei pruugi saada sobivasse tehingusse. Eestis saab kenasti h2h teha, pangaandmete järgi on lihtne inimesi identifitseerida või siis puhtalt jääda teadmisega, et tehinguid saab kiirelt ning vaevatult teha.

 

Ma arvan, et meil jagub küll neid inimesi, kes leiavad, et mu kasutaja on väärt seda raha ning näevad ostus mõlemapoolset kasu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
30€ on kindlasti vähe. Lihtne arvutus sulle:

30€ ostab 0.3€/mil 100m RSGP'd. Pray 71-95 maksis nädal aega tagasi 149m.

Arvestamata kõiki muid skille, queste, minigamesid ja pahna, on sinu pakutu röögatult naeruväärne ;)

 

Seda tavaliselt ei arvestata , et palju skillidesse on läinud .... !?! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

35€ võtaks ära, lisa [email:2d457mco]highfive316@hotmail.com[/email:2d457mco]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Muidugi ei pruugi see sind kottida, aga mina hindan kasutajat kaudselt selle järgi küll. Ega sa siis ei ütleks, et pray 95 ning pray 1 vahel ei tekiks mingit hinna erinevust?

 

UP! Kasutaja on veel olemas. Ole mees ja soeta väga vinge acc just minult!

 

---------- Post added 08-06-11 at 12:22 ----------

 

Muidugi ei pruugi see sind kottida, aga mina hindan kasutajat kaudselt selle järgi küll. Ega sa siis ei ütleks, et pray 95 ning pray 1 vahel ei tekiks mingit hinna erinevust?

 

UP! Kasutaja on veel olemas. Ole mees ja soeta väga vinge acc just minult!

 

pump

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kus elad muidu ja palju a/w on?

lisa msn [email:310rxixv]rassu@hotmail.com[/email:310rxixv] , oleks tõsine soov kasutajat osta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.