Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Cs 1.6 Kas veel kestab?

Soovitatud postitused

No ehk tõesti, aga enamus vaatab seda netti rohkem oma palga kui kiiruse ja kvaliteedi järgi.. osadel ei ole näiteks üldse seda. Näiteks ütleme minu 20'l sõbral jookseb cs1.6 mingil neljal inimesel normaalselt välja. Teistel on kas ping 100+ või mingi 30-40fps(kaasa arvatud minul). Mujal riikides on perede sissetulek suurem, majanduslik seis parem ning peres on palju rohkem raha mida meelelahutuse alla paigutada.

Niiet siinkohal arvan ma nii, et lähima 20 aasta jooksul ei kao cs 1.6 jms siit baltimaadest veel kuhugi.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No jh Sa vaatad seda probleemi nüüd teise nurga alt, kui mina, sest kui vaadata eesti keskmist palka siis tõesti seda ei anna lääne europpa riikide võrrelda ja kuna on madalamad palgad, siis jääb vähem raha varustusele. Ega ma sellele ei saakski vastu vaielda, see on päris tugev argument :D


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No jh Sa vaatad seda probleemi nüüd teise nurga alt, kui mina, sest kui vaadata eesti keskmist palka siis tõesti seda ei anna lääne europpa riikide võrrelda ja kuna on madalamad palgad, siis jääb vähem raha varustusele. Ega ma sellele ei saakski vastu vaielda, see on päris tugev argument :D

 

Siis ärgu mängigu, käige koolis ja saage parem haridus ja minge välismaalne teenima : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No ehk tõesti, aga enamus vaatab seda netti rohkem oma palga kui kiiruse ja kvaliteedi järgi.. osadel ei ole näiteks üldse seda. Näiteks ütleme minu 20'l sõbral jookseb cs1.6 mingil neljal inimesel normaalselt välja. Teistel on kas ping 100+ või mingi 30-40fps(kaasa arvatud minul). Mujal riikides on perede sissetulek suurem, majanduslik seis parem ning peres on palju rohkem raha mida meelelahutuse alla paigutada.

Niiet siinkohal arvan ma nii, et lähima 20 aasta jooksul ei kao cs 1.6 jms siit baltimaadest veel kuhugi.

Pingutate küll üle nüüd. CS 1.6 on nii väikeste nõudmistega , et teil peaks olema umbes 12-13 aastat vanad arvutid et kurta lägi või mille iganes üle. Suvalisel kastil jookseb CS 1.6 väga edukalt.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No, ma arvan et päris kaua kestab veel :)

 

Ma kusagilt kodukalt mingi aeg nägin, et CS server - 12 SLOT = 90$.

 

Go go Argentina ;)

(Allikas: http://www.localstrike.net/ecom/game_servers-1/fps-2/counter_strike_16_12_slots-50 )


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No, ma arvan et päris kaua kestab veel :)

 

Ma kusagilt kodukalt mingi aeg nägin, et CS server - 12 SLOT = 90$.

 

Go go Argentina ;)

(Allikas: http://www.localstrike.net/ecom/game_servers-1/fps-2/counter_strike_16_12_slots-50 )

 

Holy Phuck :D


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ehk tõesti, aga enamus vaatab seda netti rohkem oma palga kui kiiruse ja kvaliteedi järgi.. osadel ei ole näiteks üldse seda. Näiteks ütleme minu 20'l sõbral jookseb cs1.6 mingil neljal inimesel normaalselt välja. Teistel on kas ping 100+ või mingi 30-40fps(kaasa arvatud minul). Mujal riikides on perede sissetulek suurem, majanduslik seis parem ning peres on palju rohkem raha mida meelelahutuse alla paigutada.

Niiet siinkohal arvan ma nii, et lähima 20 aasta jooksul ei kao cs 1.6 jms siit baltimaadest veel kuhugi.

 

Ma olen hämmingus, tegelt ka. Kus kaugel paksu metsa sees Teie elate? Sellessuhtes et kui vaadata CS-i nõudeid, siis need on VÄGA väikesed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen hämmingus, tegelt ka. Kus kaugel paksu metsa sees Teie elate? Sellessuhtes et kui vaadata CS-i nõudeid, siis need on VÄGA väikesed.

 

Isegi minul on probleeme CS jooksutamisega vahel, lahendust pole, sest riistvara juba liialt uus. Seda esineb paljudel...

Kellel on selline low-end PC, 1Gb ram, 2Ghz prose jne. neil nagu probleeme olla ei tohiks...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alati leidub inimesi kellele meeldivad vanad mängud. Niiet julgeksin väita et ega see ei kao niipea kuskile. niiet ala 20+ aastat peab ta kohekindlasti vastu.

 

ning... wut?

 

Isegi minul on probleeme CS jooksutamisega vahel, lahendust pole, sest riistvara juba liialt uus. Seda esineb paljudel...

Kellel on selline low-end PC, 1Gb ram, 2Ghz prose jne. neil nagu probleeme olla ei tohiks...

 

See et riistavara uus on ei tohiks nüüd küll probleeme tekitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alati leidub inimesi kellele meeldivad vanad mängud. Niiet julgeksin väita et ega see ei kao niipea kuskile. niiet ala 20+ aastat peab ta kohekindlasti vastu.

 

ning... wut?

 

 

 

See et riistavara uus on ei tohiks nüüd küll probleeme tekitada.

 

See just tekitab probleeme, driverid on liiga uued csi jaoks, sageli peavad paljud vanemad driverid tõmbama, et korralikult pelada.

Endal on ka fps 100, aga vahepeal mingi 1minut dropib ~50 peale, arvutis ei ole asi 100%.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

näiteks mina oma läpakaga ei saa cs 1.6 mängida cpu ja vga käib üle jõu cs jaoks, ja lausa cs jaoks ei hakka ka vanemaid asju panema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arust sama aga source hakkab vaikselt peale trügima ma arvan :)

 

Vaidlen vastu, ega source ainuke selline mäng pole

Call of duty; battlefield..

mis kõik veel.

cs 1,6 on enamasti neile kellel pask arvuti või pole midagi tõesti väga teha // IMO

enamustes uutes mängudes on ju story mode, aga cs 1,6 pole .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
oota mis asja saan ma õigesti aru, et mida parem arvuti seda sitem cs 1.6 mängida? :D

 

i7 suht sitt mängida jah cs

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen hämmingus, tegelt ka. Kus kaugel paksu metsa sees Teie elate? Sellessuhtes et kui vaadata CS-i nõudeid, siis need on VÄGA väikesed.

Ei ela kusagil metsas.. jah cs'i nõuded võivad väikesed olla, enamasti saab ka normaalselt mängitud. Endal mul aasta vana läpakas, ning cs'is mingi 60 fps, no sellega võib isegi rahule jääda kuid kui rääkida mingist sourcest, gt4'st siis pean ma 10-30 fps'iga hakkama saama.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ela kusagil metsas.. jah cs'i nõuded võivad väikesed olla, enamasti saab ka normaalselt mängitud. Endal mul aasta vana läpakas, ning cs'is mingi 60 fps, no sellega võib isegi rahule jääda kuid kui rääkida mingist sourcest, gt4'st siis pean ma 10-30 fps'iga hakkama saama.

 

Muhaha mul FPS üldse 1aastat vanal läparil 40-50 vaevu läheb 60 FPS :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.