Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Dollarite jama Ekuga!

Soovitatud postitused

VIP
Rääkige mulle seda, kust august te seda võtate, et sain need ma ei tea kust ?

Msnis mainisin ka, et kindlast kohast, sealt pole kunagi jamasi tekkinud ega teki ka hetkel.

To Awesome: Sina ei taju, -Yep teadis riske, ning küsis ju mis saab, ma vastasin talle, ta jahus mingist poolest rahast, millega ma ilmselgelt nõus polnud, sellega ei peaks probleemi olema, diil oli selline ja kõik on nii.

Aga ütle mulle põhjus, miks peaksin mina kannatama saama ?

Jälle meenub mulle Raineri teema.

 

Aga miks peab kannatama Kaljo, kui ta on süütu? Miks sa siis ei öelnud talle, et sa nõus pole sellega? Jahusid edasi oma "Kindel allikas" jutuga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rääkige mulle seda, kust august te seda võtate, et sain need ma ei tea kust ?

Msnis mainisin ka, et kindlast kohast, sealt pole kunagi jamasi tekkinud ega teki ka hetkel.

To Awesome: Sina ei taju, -Yep teadis riske, ning küsis ju mis saab, ma vastasin talle, ta jahus mingist poolest rahast, millega ma ilmselgelt nõus polnud, sellega ei peaks probleemi olema, diil oli selline ja kõik on nii.

Aga ütle mulle põhjus, miks peaksin mina kannatama saama ?

Jälle meenub mulle Raineri teema.

 

Kust sa ikka oleks need dollarid saanud ? :D


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei olnudki ju tema pakutud variandiga nõus.

Mina ütlesin, et kui midagi juhtub, siis mina kinnitan, selle peale oli tema nõus, sest tahtis dollareid, ning kandis raha, ma ei saa aru on lepingu tingimustest nii raske aru saada ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei olnudki ju tema pakutud variandiga nõus.

Mina ütlesin, et kui midagi juhtub, siis mina kinnitan, selle peale oli tema nõus, sest tahtis dollareid, ning kandis raha, ma ei saa aru on lepingu tingimustest nii raske aru saada ?

 

Kus on leping? Lepingust pole teil halli haisugi ju.

Sina kinnitasid, et midagi ei juhtu, kuigi juhtus. Ja sa ei vastanud talle sellepeale, et kas maksad raha tagasi siis või mitte.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hahaha - Ma ütlesin, et kui juhtub, siis kinnitan, raha tagasi maksimisest polnud juttugi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eku sa taju see biit ära, tänu sinule sai kaljo kannatada.

kedagi ei huvita, et sina saad kahju ise müüsid peaksid nende riskidega kursis olema, kui pole paypalis kinnitatud.

 

Tra pane oma suu kinni juba, hale on vaadata kuidas sa sitta ajad... Sa nonamer hoia teemast eemale kui sittagi ei tea loh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eku peab tagasi maksma, muud võimalust siin ei ole, eku lasi mind ka üle, paras raippele, dollarid tulevad nkn eku kontole tagasi seega peab kinni maksma need ikka

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra pane oma suu kinni juba, hale on vaadata kuidas sa sitta ajad... Sa nonamer hoia teemast eemale kui sittagi ei tea loh

 

12 aastase kohta päris kõva mees. :)

Ja mis sitta?

Ainuke lohh oled sina siin.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
eku peab tagasi maksma, muud võimalust siin ei ole, eku lasi mind ka üle, paras raippele, dollarid tulevad nkn eku kontole tagasi seega peab kinni maksma need ikka

 

Jälle sina tra, sa pole aru saanud juba w ?

Superman ütles ju, et ma ei vääri banni ning pole süüdi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
arvad et scammid ära ja tagastama ei pea? Nii need asjad ei käi siin vahvlis.

 

Scammisid ?

Nii nagu -Yep siin teemat ajab ei käi, võiks kokkulepetest kinni ka pidada, mida enne diili tehakse.

 

---------- Post added 24-05-11 at 17:50 ----------

 

Mina tahan täna oma raha ja kõik.

 

Sul pole siin midagi nõuda, kuna kokkulepe on kokkulepe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa sõida sitale oma kokkuleppega, mis krdi kokkulepe.

 

Tuleta oma sitased sõnad meelde " Ei juhtu midagi"

 

Ega see et metast puujuppe vead ei tee sind härjaks.

 

Ei juhtu midagi - kui juhtub kinnitan idioot. Ise võtsid selle riski, sest sul oli ka kinnitamata paypal.

Mis puutub siia puujuppide vedamine ? Tõesti ise ei saa hakkama ja pole füüsilist tööd teinud, siis kohe "ära panema".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sorri, tean küll et ei tohiks väga siia postitada, aga tahtsin lihtsalt öelda:

 

-Yep. , üritan küll erapooletu olla, aga piltidelt ma küll mingit kokkulepet välja ei loe.

Sa küll küsisid, et kui sinu konto peaks limited saama (mida nagu ma aru sain ei juhtunud), et siis kasutaja Eku annab kasvõi pool summast tagasi.

Eku ütles, et kui mingi jama on, kinnitab kasutaja ära. Aga, sellist juttu, et terve raha tagasi annab ei olnud ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina tahan täna oma raha ja kõik.

 

Võtke kätte ja koos klaarige paypalis see jama ära, et Eku saaks unlimit. Ise ta ei paista hakkama saavat, äkki pakud talle abi või midagi?

Sest, kui täna õhtul bän vahvlist Ekule, ega sa seda raha kunagi enam ei näe kah siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga ma ei saa aru eku, ise sa ei pea ka ju kokkuleppest kinni, ise lubasid, et kui jama on siis kinnitad ära, aga nagu ma aru sain on kuu aega möödas ja sa pole sittagi teinud, nii, et ma ei saa aru mida sa kobised siin oma kokkuleppega kui ise ei pea kinni sellest ja ära tule ajama, et sul pole aega olnud kinnitada seda vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siiski paypali natuke jagades , võin öelda et dollarid kadusid sinu kasjaki tõttu (egert), Lugesin eelnevad postid ka läbi ja puha, ning ütlen vaid seda , et kaks varjanti , kas lasid ise paypalilt dollarid rotti / lasid kellegil need üle kanda , ning raha laekumisel lasid need tagasi võtta ,lihtne ja loogiline .

No sa loed ka midagi w ?

MA EI OLE KOHUSTATUD TALLE MIDAGI MAKSMA, MILLEST TE KORD ARU EI SAA JUBA ?

Loeks siis MSNi tekstid läbi ja mitte ei läheks teistega samale lainele iba ajama, ilma proofi vaatamata.

Sellise trollimisega on mul see tahtmine väga palju vähenenud, kuna vahvlis on selline rahvas, kes ei taju biiti ja vaatavad, et oo, ta mulle kasulik, hakkan teda kaitsma, peaks nagu õiguse järgi vaatama mitte tehingute.

 

Sama diil on nii ka näiteks: Ma ostan -Yepilt 1B rsgb nt 400€ eest, saan kätte, 20 minti möödas ja rs kasutaja banned koos rahaga mul ja real world trade,mis te tõesti arvate, et ta maksab ? HUI !


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ekuga siin kompromissi ei leia. Mõttetu vaielda. Nagu Dumby ütles, siis kella 23ni on aega tagasi maksta ja vsjo. Kaljol oleks lihtsalt targem ise aidata tal see pp unlimited saada, et midagigi tagasi saada. Nagu varem öeldi, siis vaevalt Kaljo raha näeb, kui Eku banni saab.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina pole midagi meelega teinud ja mis sa arvad, et kui see jama algas ei tundnud ennast sitasti selle pärast ?

Aga selline asi millest pole kokkulepet olnudki ei meeldi mulle, sellest ka viivitus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
looma jutus on sees iva, kui eku banned ei saa sa nkn raha, kui annad talle aega lahti saada v raha koguda siis saad probally raha tagasi.

 

Kaua ma ootan? Annab raha ja jamagu siis ma ei tea kasvõi aasta edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kaua ma ootan? Annab raha ja jamagu siis ma ei tea kasvõi aasta edasi.

 

Miks sa ei võiks ükskord alla anda ja esialgsest diilist kinni pidada ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.