Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Dollarite jama Ekuga!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
wow, dumby jookseb kõige lihtsama vastupanu teed, tegelikult pole üldse eku süüdi, alguses nad ei rääkinud ju "et kui midagi peaks juhtuma" sellist asja polnud sees, ja paypal mängib väga lolle vingerpusse, ma väga kahtlen et eku siin süüdi on, tean teda väga kaua aega, ja olen palju tehinguid teind, YEP- on lihtsalt ahne ja hakkab siin midagi nõudma tagasi.

 

keegi võiks Walteri IP-d checkida, raudselt kattub kellegiga siit.

 

Mis kuradi ahne, mina sain kahju 30€.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra ma eisaa aru milleüle te üldse vaidlete siin. Eku on süüdi ju. Nii ei saa ju äri üldse varsti enam ajada kui inimesed suhtuvad asjadesse nii. Eku sa müüd kaupa mis võetakse ostjalt tagasi kuna see kaup oli varastatud vms. Sina said oma eurod kätte ja nüüd jääb veel õigust üle ka? Debiilne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra ma eisaa aru milleüle te üldse vaidlete siin. Eku on süüdi ju. Nii ei saa ju äri üldse varsti enam ajada kui inimesed suhtuvad asjadesse nii. Eku sa müüd kaupa mis võetakse ostjalt tagasi kuna see kaup oli varastatud vms. Sina said oma eurod kätte ja nüüd jääb veel õigust üle ka? Debiilne

 

äkki läks -yepi paypal limited ? ja raha kadus pealt automaatselt ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

HA, jap. Mul oli täpselt sama jama veebruari kuus Britishiga. Siis see väga ei huvitanud kedagi, mu paypal ei läinud limited, raha tuli maksimum 20 minutiks või vähemakski. Ja kohe oli laksust kadunud. British oli natuke kavalam, tegi endale x' hot'i konto ja kandis selle nn. nimega üle. Mida guuglest isegi ei leia. Eku süüdi, enda omal tõendid endiselt arvutis kuskil. Äkki saan siis oma 20€ ka tagasi. Võtke see vend maha juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelikult peab Egert andma tagasi eurod täies ulatuses või sebima need usdid.

 

Egert, saadad paypalile enda nimelise arve, kus on näha sinu aadressi, mis kattuks paypali kasutaja omaga. Samuti koopia ID-kaardist või juhilubadest.

Samuti pead ära verifima ennast krediit või virtuaalkaardiga.

Teil on vaja ka tehingust mingit paberit, näiteks mingi fake lepingu/arve koostate kus on sama hind mis paypalis üle kanti. Sest kuskil nägin, et küsis mingit lisainfot tehingu kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eku järgmine kord, kui müüd siis arvesta ka sellega, et varastatud $ võidakse tagasi nõuda.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorri, et sekkun. No warn pls.

 

Aga ilmselgelt on näha, et Eku on süüdi ju. Tema sai mingi X kohast oma dollarid + see veel, et tal oli unverified paypal. Nüüd sai limited ja peaks ka Kaljole raha täies ulatuses tagasi maksma. Ega Kaljo pole süüdi ju, et Ekul paypal unverified on, miks peaks tema kannatama?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No mida, see umbes sama asi, Yep väidab, et tema jääb kahjumisse, mina jääks ka, kui maksaksin tagasi ju või ei ole nii ?

Mina pakkusin diili, et kui saan paypal kinnitatud, siis saab ju dollarid tagasi aga kuna tahtis tema poolt alguses millaga ma nõus ei olnud, siis kui saan dollarid lahti ja müüdud, saad sina 15€, ennem mitte mingil juhul.

 

---------- Post added 24-05-11 at 15:48 ----------

 

Sorri, et sekkun. No warn pls.

 

Aga ilmselgelt on näha, et Eku on süüdi ju. Tema sai mingi X kohast oma dollarid + see veel, et tal oli unverified paypal. Nüüd sai limited ja peaks ka Kaljole raha täies ulatuses tagasi maksma. Ega Kaljo pole süüdi ju, et Ekul paypal unverified on, miks peaks tema kannatama?

 

Tema paypal on ka kinnitamata ja viga võis tekkida ka sellest, sest mul pole ennem jamasi olnud PayPaliga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No mida, see umbes sama asi, Yep väidab, et tema jääb kahjumisse, mina jääks ka, kui maksaksin tagasi ju või ei ole nii ?

Mina pakkusin diili, et kui saan paypal kinnitatud, siis saab ju dollarid tagasi aga kuna tahtis tema poolt alguses millaga ma nõus ei olnud, siis kui saan dollarid lahti ja müüdud, saad sina 15€, ennem mitte mingil juhul.

 

---------- Post added 24-05-11 at 15:48 ----------

 

 

Tema paypal on ka kinnitamata ja viga võis tekkida ka sellest, sest mul pole ennem jamasi olnud PayPaliga.

No aga temal ei läinud limited, seega pole tema süüdi ju. Kui sa kinnitad paypali ära, siis sa ei jää ju kahjumisse? Ja Kaljo on piisavalt usaldusväärne ning ma arvan, et ta tuleks igakell sulle vastu, aidates sind selle paypal värgiga, et mõlemad ilusti rahule jääksite.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise olid loll ja müüsid need $.

Ma arvan, et -yepil on õigus ikka raha tagasi küsida, sest tema jäi "kaubast" ilma.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise olid loll ja müüsid need $.

Ma arvan, et -yepil on õigus ikka raha tagasi küsida, sest tema jäi "kaubast" ilma.

Sellistega on mõttetu vaielda, kes ei süvendu teemasse, ega loe eelnevaid poste.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellistega on mõttetu vaielda, kes ei süvendu teemasse, ega loe eelnevaid poste.

 

No aga temal ei läinud limited, seega pole tema süüdi ju. Kui sa kinnitad paypali ära, siis sa ei jää ju kahjumisse? Ja Kaljo on piisavalt usaldusväärne ning ma arvan, et ta tuleks igakell sulle vastu, aidates sind selle paypal värgiga, et mõlemad ilusti rahule jääksite.

 

?

 

Ei ole raske praegu talle seda raha tagasi maksta ja hiljem kui unlimited saad oma paypali, siis asja edasi ajada?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
?

 

Ei ole raske praegu talle seda raha tagasi maksta ja hiljem kui unlimited saad oma paypali, siis asja edasi ajada?

 

Ongi, vb jään siis mina miinusesse ?

Tra ma ei saa aru, mis poliitika siin on, Rainerile kanti ka raha, selgitusega USD, tema andis selle eest rsgp ja Chill sai kannatada, miks talle midagi ei tehta ?

Hetkel oleks tema rohkem süüdi kui mina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ongi, vb jään siis mina miinusesse ?

Tra ma ei saa aru, mis poliitika siin on, Rainerile kanti ka raha, selgitusega USD, tema andis selle eest rsgp ja Chill sai kannatada, miks talle midagi ei tehta ?

Hetkel oleks tema rohkem süüdi kui mina.

 

Praegu ei ole ju Chill ja värgid seotud asjaga. Ma arvan, et sa tahaks ise ka seda asja võimalikult kähku korda saada. Sa ei jääks ju miinustesse. Praegu maksad talle eurod tagasi. Kui saad paypali unlimited siis saad dollarid tagasi ju?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Praegu ei ole ju Chill ja värgid seotud asjaga. Ma arvan, et sa tahaks ise ka seda asja võimalikult kähku korda saada. Sa ei jääks ju miinustesse. Praegu maksad talle eurod tagasi. Kui saad paypali unlimited siis saad dollarid tagasi ju?

 

No sa loed ka midagi w ?

MA EI OLE KOHUSTATUD TALLE MIDAGI MAKSMA, MILLEST TE KORD ARU EI SAA JUBA ?

Loeks siis MSNi tekstid läbi ja mitte ei läheks teistega samale lainele iba ajama, ilma proofi vaatamata.

Sellise trollimisega on mul see tahtmine väga palju vähenenud, kuna vahvlis on selline rahvas, kes ei taju biiti ja vaatavad, et oo, ta mulle kasulik, hakkan teda kaitsma, peaks nagu õiguse järgi vaatama mitte tehingute.

 

Sama diil on nii ka näiteks: Ma ostan -Yepilt 1B rsgb nt 400€ eest, saan kätte, 20 minti möödas ja rs kasutaja banned koos rahaga mul ja real world trade,mis te tõesti arvate, et ta maksab ? HUI !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No sa loed ka midagi w ?

MA EI OLE KOHUSTATUD TALLE MIDAGI MAKSMA, MILLEST TE KORD ARU EI SAA JUBA ?

Loeks siis MSNi tekstid läbi ja mitte ei läheks teistega samale lainele iba ajama, ilma proofi vaatamata.

Sellise trollimisega on mul see tahtmine väga palju vähenenud, kuna vahvlis on selline rahvas, kes ei taju biiti ja vaatavad, et oo, ta mulle kasulik, hakkan teda kaitsma, peaks nagu õiguse järgi vaatama mitte tehingute.

 

Sama diil on nii ka näiteks: Ma ostan -Yepilt 1B rsgb nt 400€ eest, saan kätte, 20 minti möödas ja rs kasutaja banned koos rahaga mul ja real world trade,mis te tõesti arvate, et ta maksab ? HUI !

 

Rahulikult ei oska rääkida? Caps lock on teemas jälle. (Y) Ma olen terve teemaga kursis muide. Real world trade on hoopis midagi muud. Miks tood mingi lambi asju vabanduseks? Ja ei sina ega ka Kaljo pole mulle kasulikud. Ma ei mängi RS-i seega mul pole teiega midagi peale hakata.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rahulikult ei oska rääkida? Caps lock on teemas jälle. (Y) Ma olen terve teemaga kursis muide. Real world trade on hoopis midagi muud. Miks tood mingi lambi asju vabanduseks? Ja ei sina ega ka Kaljo pole mulle kasulikud. Ma ei mängi RS-i seega mul pole teiega midagi peale hakata.

 

Mul tegelikult polegi vabanust vaja, kui ükspäev leian aega külastan ISE politseid ja räägin teema ära + seda mis laim siin käib, kuna ma olen puhas.

Loodan, et nende mahategijatega midagi tehakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul tegelikult polegi vabanust vaja, kui ükspäev leian aega külastan ISE politseid ja räägin teema ära + seda mis laim siin käib, kuna ma olen puhas.

Loodan, et nende mahategijatega midagi tehakse.

 

Hahaha. Politsei naerab su välja ausalt öeldes. Sina võisid küll puhas olla, aga need dollarid ei olnud puhtad.

Aga jah, tahaks mingi 3a. tingimisi saada laimu eest vms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eku sa taju see biit ära, tänu sinule sai kaljo kannatada.

kedagi ei huvita, et sina saad kahju ise müüsid peaksid nende riskidega kursis olema, kui pole paypalis kinnitatud.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rääkige mulle seda, kust august te seda võtate, et sain need ma ei tea kust ?

Msnis mainisin ka, et kindlast kohast, sealt pole kunagi jamasi tekkinud ega teki ka hetkel.

To Awesome: Sina ei taju, -Yep teadis riske, ning küsis ju mis saab, ma vastasin talle, ta jahus mingist poolest rahast, millega ma ilmselgelt nõus polnud, sellega ei peaks probleemi olema, diil oli selline ja kõik on nii.

Aga ütle mulle põhjus, miks peaksin mina kannatama saama ?

Jälle meenub mulle Raineri teema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.