Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

OKservers.eu - CS mänguserverite RENT - Outkast serverid

Soovitatud postitused

Serverite edasimüümine keelatud! Et siis Teie leidud n-ö uut serveri omaniku ma vastu ei võta ja kui ise serverit enam ei pikenda, siis perioodi lõpus server läheb müüki tavalise hinnakirja alusel. Teeb asja halvemaks .

 

Täpsustaks, et ilma minu nõusolekuta serveri üleandmine/müümine on keelatud. On erinevaid juhtumeid, kui inimene ei jõua enam serveriga tegeleda ja tal on hea tuttav kes võtaks serveri üle näiteks, siis selle vastu mul midagi pole. Aga antud juhul minu kommentaar puudutas konkreetset spekulatsiooni juhtumit, et renditi server ja samal päeval pandi müüki.

 

Kui keegi soovib serverit, siis üks koht just vabanes > http://www.gametracker.com/server_info/212.7.7.78:13333/

Muudetud liikme Post Reality'i poolt

logo.jpg

4 Fair Play

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aeg skype teha, MSNi pole enam peale Hiina regiooni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Parim.

 

Klienditeenindus 10/10

Midagi vaja, siis tehakse kohe ära, ei ole mingit mökutamist.

 

Serverite kvaliteet 10/10

Serverid ei crashi, mis on vastupidine mõnede teiste hostide serveritega. Teistes hostides öeldakse läbi lillede, et "Mis sa noob panid buggised pluginad siis?". P.S. Oma teise serveri pluginad panin OKServeri Serverile üle ja server ei crashinud (samad failid olid teise hosti serveris). Ma ei hakka kedagi maha tegema siin ning eks see host teab, kellelt 12 mai serverite rentimise lõpetan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Lisasin ViP.ee CS 1.6-le lemmikutesse KÕIK OK-serverid :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
On mingi jama? Minu arvates OK-serverid lendavad maha ja on laggiprobleemid neis hiljuti.

 

Denial of service attack on viimased 2 päeva olnud, see on põhjuseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
212.7.7.78:20000 Eesti War3FT [FASTDL][saveXP]

 

vabanes, kellel huvi!

 

Palju seal rahvast on/oli? Veel mõnda kuulsa ip'ga serverit saadaval?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kindlasti rentige siit servereid, mõni server veel vaba!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.