Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

n0tpk by Freddy on tagasi uues kuues! Jookseb 24/7 VPS'il, EESTLASEST OMANIK!

Soovitatud postitused

VIP
Walter ongi Revo, lol epic failed noob - teate rahvas mis on?

Freddy maksis talle 47 euri+35m rsgp ning kui palus ühte väikest parandust teha serveris haigutas tema sellepeale ning ütles: pole aega ja läks msnist/skypest offline, kas selline ongi siis tasuline kooder?

Eriti kummaline oli aga see, et ta üritas välja pressida meilt veel raha, keeldus parandama NPCdroppe ja muid asju ning nõudis meilt 40 Eurot mis on üle 600 eesti krooni - see on ikka väga häbematu käitumine!

 

Freddy

 

No mida sa revost ootasid siis? Et ta ei scammi? lol :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eks tulen hiljem veel online, ja dropin mõned setid veel. kuniks freddy mõistust pähe ei võta

 

---------- Post added 25-05-11 at 22:22 ----------

 

see suht hale et freddy pettis mu irl sõbralt teised serveri failid välja mis olid mu sõbra arvutis, hale - lihtsalt hale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
eks tulen hiljem veel online, ja dropin mõned setid veel. kuniks freddy mõistust pähe ei võta

 

---------- Post added 25-05-11 at 22:22 ----------

 

see suht hale et freddy pettis mu irl sõbralt teised serveri failid välja mis olid mu sõbra arvutis, hale - lihtsalt hale.

 

Mida vittu sa mees ajad? Ta maksis sulle 47 € nende failide eest + õiguse kasutada neid. Minuarvates tegid sa vale liigutuse nõudes freddylt veel raha välja, kui ta küsis sult väikest parandust. Tundes teda, maksab ta ilusti oma rahad ära, sina aga nõudsid ennem raha, siis töö. Töö on tehtud, siis saad ka palga selle eest. Ma usun, et sa oleksid veel parajalt lisa rulli teeninud sellega, need fixid ja muudatused mida freddy palus sul teha on ju nii minimaalsed, muudad mõnda koodijuppi ja on asi tehtud. Teinud korralikult parandused ja uuendused ära, siis kindlasti freddy tasuks ka tehtud töö eest. Aga no kus sa sellega, ikka kohe vaja raha välja nõuda.

 

Joonas.


manchesterunited4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida vittu sa mees ajad? Ta maksis sulle 47 € nende failide eest + õiguse kasutada neid. Minuarvates tegid sa vale liigutuse nõudes freddylt veel raha välja, kui ta küsis sult väikest parandust. Tundes teda, maksab ta ilusti oma rahad ära, sina aga nõudsid ennem raha, siis töö. Töö on tehtud, siis saad ka palga selle eest. Ma usun, et sa oleksid veel parajalt lisa rulli teeninud sellega, need fixid ja muudatused mida freddy palus sul teha on ju nii minimaalsed, muudad mõnda koodijuppi ja on asi tehtud. Teinud korralikult parandused ja uuendused ära, siis kindlasti freddy tasuks ka tehtud töö eest. Aga no kus sa sellega, ikka kohe vaja raha välja nõuda.

 

Joonas.

 

praegusel hetkel on see ärakasutamine, too server mis te saite oli küll buggine, kuid hale ikka et mu sõbralt petate midagi välja, saate failid, ja head aega mulle. hale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis failid ja mis head aega ? Ta*n , sa ei teinudki ju midagi .. Karta on , et sind saadetakse pikalt .

 

mul 1 küsimus, kas sa oled värdjas v sa mängid värdjat ? sa kuradi paugujäänus ei tea millest juttgi käib niiet lenda vittu siit kuradi värdjas raibe oi vitt kuidas sellised klaviatuuriherod närvi ajavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.