Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

n0tpk by Freddy on tagasi uues kuues! Jookseb 24/7 VPS'il, EESTLASEST OMANIK!

Soovitatud postitused

VIP

Freddy/Assu2, sul/teil on võimalik minna menti, interneti kuritegu, me oleme kõik tunnistajad + saad revo positusest pilti teha jne..


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
server ddosed praeguseks.

palju packetit ei saatnud, mõned kilod. lihtne.

 

ma tean, sest ma tegin seda juba öösel.

debiil

 

mul 1 küsimus, kas sa oled värdjas v sa mängid värdjat ? sa kuradi paugujäänus ei tea millest juttgi käib niiet lenda vittu siit kuradi värdjas raibe oi vitt kuidas sellised klaviatuuriherod närvi ajavad.

 

praegusel hetkel on see ärakasutamine, too server mis te saite oli küll buggine, kuid hale ikka et mu sõbralt petate midagi välja, saate failid, ja head aega mulle. hale.

 

Here


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tehke pilte, tema pettis mu sõbralt failid välja, mis enam temale ei kuulunud, ta sai minult failid mis ta perse keeras.

 

Jah ning sina lasid tema üle + üritasid või ddosid ta serveri.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Revi ise paned rollereid ROTTI , tont küll ikkaa ! Neediks ta kottid kõhu külge kinni kui näeks teda aga serverit ennast kiidan ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hmm proof picture on Freddy arvutis , ning ta pole banned vaid tempbanned , ehk siis sai 1 päevase banni ebaviisaka käitumise eest.

Kui owner keelab mängjat mitmel korral ja kasutaja kirjutab lambist omanikule: "valus taun oled" siis cmon?

Kuna ::mute , ::ipmute , ::jail ei toimi momendil , kuna VPSi ei pääse ligi määrati kasutaja Robin hoodile 1 päev banni.


manchesterunited4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.