Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The Truth Behind Meat Production

Soovitatud postitused

okei oletame, et kui siukest värki ei toimuks siis nagu toodang oleks väiksem ja süüa vähem , süstid ja muu kaka on päris kallis.

Muidugi jah loomi surnuks pole vaja peksta.


salme.bmp

 

Virgo mu hõumi.

Tibu mu iidol.

Salme mu jumal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ega vist sellepärast taimetoitlaseks veel ei hakka.

Kalade puhul tundus see nii loomulik nagu tavaline asi, aga teiste loomade tapmis ja kasvatuskord võiks küll veits muutuda.8-)


Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetiseks.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ega vist sellepärast taimetoitlaseks veel ei hakka.

Kalade puhul tundus see nii loomulik nagu tavaline asi, aga teiste loomade tapmis ja kasvatuskord võiks küll veits muutuda.8-)

 

Kalade puhul jah tavaline, aga see on väga jõhker ikka, see mida tehti lehmadega, kanadega, jms. Piinajad.

 

http://www.chooseveg.com/reasons-not-to-eat-fish.asp (Huvitavad fakte saidil)

 

Kalad tunnevad ka valu, nägin ka teist videot kus kala nimega "Catfish" vms, kooriti nahka kui kala oli veel elus. Pärast naha ära koorimist

lõigati alles pea otsast ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kalad tunnevad ka valu, nägin ka teist videot kus kala nimega "Catfish" vms, kooriti nahka kui kala oli veel elus. Pärast naha ära koorimist

lõigati alles pea otsast ära.

 

Seda küll jah. Jube. Ma ei teadnudki ennem, et selliseid asju tehakse. Samahästi võiks esmalt lüüa pea maha, mitte piinata edasi.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nägin tvs seda. Suht julm jh. Aga sööge siis eesti kraami

Mis siis saab, kui Eestis varsti toimub midagi sellist värki? Peaasi, et nad võtaks ikka esmalt pea maha ehk valutu surm/kohene (nagu Krisss ütles), siis parem. Lihtsalt see piinamine on jube.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.