Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Uusi disaine iga p?

Soovitatud postitused

Anna andeks kuid selliseid käkke jõuab igapäev vähemalt 2-3 tükki teha + jõuaks ära ka koodida kui väga igav.

 

Kolmandal ja neljandal kujundusel vahet ei näe, ainukesed asjad mida muudetud on linkide värvi osa ja pildid uued ja neid ei kutsuks ma isegi mitte disainiks.

Ülejäänud kolm on kõik tüüpilised webspelli templated - palju kaste ja mitte ühtegi läbimõeldud detaili.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Anna andeks kuid selliseid käkke jõuab igapäev vähemalt 2-3 tükki teha + jõuaks ära ka koodida kui väga igav.

 

Kolmandal ja neljandal kujundusel vahet ei näe, ainukesed asjad mida muudetud on linkide värvi osa ja pildid uued ja neid ei kutsuks ma isegi mitte disainiks.

Ülejäänud kolm on kõik tüüpilised webspelli templated - palju kaste ja mitte ühtegi läbimõeldud detaili.

 

3's ja 4's on joke ))

 

ülejäänud kolm: 1.75€ , what do you expect ?

 

Anna andeks kuid selliseid käkke jõuab igapäev vähemalt 2-3 tükki teha + jõuaks ära ka koodida kui väga igav.

Ülejäänud kolm on kõik tüüpilised webspelli templated - palju kaste ja mitte ühtegi läbimõeldud detaili.

 

Mis copyd siis ise teiste disaine, kõvamargus999

 

 

nothin' personal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui teha siis mõelda natukene asi läbi, kuna hetkel ei näe need eriti sellised välja mida ma ise külastaks.

 

Mis copyd siis ise teiste disaine, kõvamargus999

Tegemist on tasuta kujundusega, mida on muudetud samuti peaks olema lehe all kirjas kui lähte koodi vaadata kelle tehtud on kujunduse osa või kust see saadud on.

Kuna minul enam ligipääsu failidele pole siis ei oska õelda, kas need on seal alles või on need eemaldatud.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui teha siis mõelda natukene asi läbi, kuna hetkel ei näe need eriti sellised välja mida ma ise külastaks.

 

 

Tegemist on tasuta kujundusega, mida on muudetud samuti peaks olema lehe all kirjas kui lähte koodi vaadata kelle tehtud on kujunduse osa või kust see saadud on.

Kuna minul enam ligipääsu failidele pole siis ei oska õelda, kas need on seal alles või on need eemaldatud.

 

Sellistel odavatel disainidel ma eriti midagi üllatavat teha ei ürita. Need on vägagi odavad ja saavad kõik õigused endale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sup, bump.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Järjekordne mõttetu kujundus.

 

Keep them coming.

 

Again hatters hatin'. Tee parem siis, anna tuld :)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No offence, aga täiesti mõttetud disainid. Googlest paar pilti kiiresti PS-i ja valma.

 

Järjekordne mõttetu kujundus.

 

Keep them coming.

 

4.jpg

 

Oh hai thear Mr.Trollface!

 

Nii, alustame sellega et sa oled 100% mõtetu tüüp?

Kui, need on nii mõtetud, siis äkki ütleksid kuidas ma saaks neid teha vähem "mõtetutemaks"!?

Ma tahaks sinusuguseid väga kuhugi pimedasse saata, tra ma saan aru kui sa ütleks mis nendel

viga aga ma ei ole sinult veel mitte ühtegi mõtekat postitust siin teemas näinud.

 

Kui SUL POLE, mitte midagi head, parandatavat, soovitust öelda, SIIS KÄI PERSE JA ÄRA VASTA SIIA PUTSI KÜLL.

 

Now this is what happens if you register at trollnet, and get alot of pointless critisism.

Nothing personal, im out, peace.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
4.jpg

 

Oh hai thear Mr.Trollface!

 

Nii, alustame sellega et sa oled 100% mõtetu tüüp?

Kui, need on nii mõtetud, siis äkki ütleksid kuidas ma saaks neid teha vähem "mõtetutemaks"!?

Ma tahaks sinusuguseid väga kuhugi pimedasse saata, tra ma saan aru kui sa ütleks mis nendel

viga aga ma ei ole sinult veel mitte ühtegi mõtekat postitust siin teemas näinud.

 

Kui SUL POLE, mitte midagi head, parandatavat, soovitust öelda, SIIS KÄI PERSE JA ÄRA VASTA SIIA PUTSI KÜLL.

 

Now this is what happens if you register at trollnet, and get alot of pointless critisism.

Nothing personal, im out, peace.

Mõttetu...

 

see sõna on mõttetu.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui SUL POLE, mitte midagi head, parandatavat, soovitust öelda, SIIS KÄI PERSE JA ÄRA VASTA SIIA PUTSI KÜLL.

 

Ülemine osa, kus on tekst Tere tulemast GamersDestiny veebisaidile! selle backgroundil võiks heighti kindlasti poole vähemaks võtta.

Keskel on mingi valge/hall laik, ei näe sellel mõtet võiks sinna hetkel lisada sama värvi, mis on body'l backgroundiks.

Samuti see banneri osa, kus on hetkel IP'd on suhteliselt halvasti lahendatud.

 

Hetkel minu silmis näeks selline lahendus välja natuke ilusam: http://i.imgur.com/fd6F2.png


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ülemine osa, kus on tekst Tere tulemast GamersDestiny veebisaidile! selle backgroundil võiks heighti kindlasti poole vähemaks võtta.

Keskel on mingi valge/hall laik, ei näe sellel mõtet võiks sinna hetkel lisada sama värvi, mis on body'l backgroundiks.

Samuti see banneri osa, kus on hetkel IP'd on suhteliselt halvasti lahendatud.

 

Hetkel minu silmis näeks selline lahendus välja natuke ilusam: http://i.imgur.com/fd6F2.png

 

Sinna valgele laigule lähevad arvatavasti pildikesed, , mis automaatselt vahetuvad... või reklaam.

Kuigi see kes soovis disaini, see ei kurtnud ip'de kohast üldse, nii ma ka siis jätsin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Normaalne, et ei viitsid tegeleda aga mulle need ei meeldi, ainukesed asjad mis iga disaini juures meeldivad on teatud väikesed asjad mis annavad mulle idee üheks suureks. : ))

Seega mingi aeg võtan sinuga ühendust ma arvan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
You mad?

 

Räägi meile miks keegi peaks sellise pasa eest midagi maksma kui ta võib sellise, või isegi veel parema kujunduse kuskilt free templates lehet tõmmata?

 

Mine nuta veidi emme õlal ka, suurtele poistele ei meeldinud mu kujundus.

 

Vaevalt sa nii suur nüüd ka oled :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
You mad?

 

Räägi meile miks keegi peaks sellise pasa eest midagi maksma kui ta võib sellise, või isegi veel parema kujunduse kuskilt free templates lehet tõmmata?

 

Mine nuta veidi emme õlal ka, suurtele poistele ei meeldinud mu kujundus.

 

Sa minult suhu ei taha võtta? Eriti ei koti, mölakas.

Seda ma teen selleks et areneda maun

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Oiiiii, memmekas võttis lõpuks julguse kokku ja vastas.

 

Õpi kriitikat taluma ja ennast vaos hoidma, siis alles hakka disaine tegema ;).

 

Kritiseerimine, on põhjendusega, soovitustega, ettepanekutega. Sinult pole ma seda veel näinud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.