Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: HD mem pinnid! 10,5M each! Tavaliselt annan ka ette kui on soovi!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei soovita!

 

Kui arvas, et isik ei anna, ette oli nõus müüma, kui teadis, et peab isikule ette andma rääkis ,et ei saa pinne praegu

 

Tulevad pildid ja ka teema


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kassak mis sa ajad??

 

Küsisin kas tahad ette ja ilmselt sa ei tahtnud, ja in zine pwn wtf?? Kas sa tahad öelda,et mul Krediitkaardiga ei tule odavam kui SMSiga?? Täis oled w? Mingi tatt??? Kasva suureks enne kui tuled ajama asjadest millest mitte sittagi ei tea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kassak mis sa ajad??

 

Küsisin kas tahad ette ja ilmselt sa ei tahtnud, ja in zine pwn wtf?? Kas sa tahad öelda,et mul Krediitkaardiga ei tule odavam kui SMSiga?? Täis oled w? Mingi tatt??? Kasva suureks enne kui tuled ajama asjadest millest mitte sittagi ei tea

 

Kedagi ei koti kuidas sul odavam tuleb. Kui sa müüd PIN-e siis neid ka soovitakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kassak mis sa ajad??

 

Küsisin kas tahad ette ja ilmselt sa ei tahtnud, ja in zine pwn wtf?? Kas sa tahad öelda,et mul Krediitkaardiga ei tule odavam kui SMSiga?? Täis oled w? Mingi tatt??? Kasva suureks enne kui tuled ajama asjadest millest mitte sittagi ei tea

 

Kassaki teemas on MSNis näha väga hästi ,et tahtis ju ette. Aga sul tekkisid ''jamad''

 

Juba feilisid ;) Mina soovisin läbi teamwieveri ja siis tuli ,et homme teeme, täna ei viitsi. Üsna kindel ,et kasutaja on homseks offline ning enam online ei ilmu.

 

Soovitan ettevaatlik olla. Kui TEMA sisestab saab ta pin+parool+IP+username = piisavalt ,et acc tagasi recoverida. OLGE VÄGA ETTEVAATLIKUD!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kus kurat sa võtad, et ma scammer??

 

Igas tahes, tehing tuli tehingu eest mida ei toimunud, seega see on kehtetu

Sõimasid mind täpsustuses laimajaks ning ütlesid, et kontrolliksin ennem andmeid

Mis andmeid?

See on fakt, et 5minutise vahega lubasid sa ühele pinni müüa kui arvasid, et isik ei soovi ette.

Kuid teisel juhul kui isik soovis saada ette siis sa ei saanud müüa

Ning kui sa oleksid korda saanud siis mille pärast sa hakkasid end kohe msni valedega kaitsma?

Ning kui see jutt ei ole vale, et väidetavalt on uku sinu sõpra scamminud siis miks sa pole teinud teemat selle kohta?

Aitäh!

Tehingut vastu ei pane kuna ma ei lange teie tasemele

 

Suurima lugupidamisega,

 

Kassak


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tead ka mida sa ajad ? pangakaudu saad pinni 4usd ? mõtle peaga rott . pangakaudu oli 6 euri minuteada vms ?

 

Kahjuks see hind võib tunduda kahtlane, aga selle alusel ta bänni ei saa, kuid 2 isikut kes on ülesaanud ning üks kes napilt pääses ülelaskmisest peaks olema piisav tõestus, kuid ei tea mis insaneril hakkas, sest teema oleks pidanud lahti jääma kui oli juba siis teada, et ohvreid on veel...

 

Kuna scammimis teema läks juba eile kinni, siis võiksite koos tõestusega scammimis/scammims katseid koos pildidega siia lisada,

 

Aitäh!


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lenvo, kas sa lõid oma pea ära kunagi nii kõvasti, et aju edasi ei arene? Sa MÜÜD PINNE... siis seletad, et müüd visa kaudu p2p need pole samad asjad minu arust on kassakil ja teistel õigus, et sa oled tõesti mingi ajusurnu!

Kui sa just aru ei saa siis pin on kaheksakohaline numbri kombinatsioon, visa see eest on sinu krediitkaardi nr millel on kergelt neliteist kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.