Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu SERVER

Soovitatud postitused

Heips.

 

Selline jama , et sain endale veoliast (tehnika prügimägi) korraliku serveri emaplaadi , mis töötab , aga kui üritan minna setupi ( biosi ) siis ütleb : SCIS bios is not installed . Mis ma pean tegema ? Ma tahaksin , et server bootiks CD pealt , kus peal on linux , mida tahax peale panna sinna . Server ütleb ka et vajutage CTRL+A , et minna kuhu iganes onju .. läksin , seal olid mingi A ja B , aga sealt ei saanud midagi muuta boot koha pealt , seda BIOS driverit ka ei leidnud kusagilt . Muidu ma üritan panna arvutit käima IDE ketta pealt , mis peaks olema võimalik , kuna IDE pesad olemas seal , ning üks sõber ( arvutipets ) ütles , et töötab küll IDE seal , aga mina seda tööle ei saa . Tahaks , et keegi selgitaks mulle , kuidas ma saaksin seda CD pealt bootima või annaks selle BIOS driveri lingi ja seletaks kuidas seda sinna peale panna .

ADAPTEC AIC 7896


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.driverguide.com/

 

Sealt saab. Ei anna täpset linki, et ise ka ennast liigutaksid.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

eiei ... olen sealt saanud täiesti korraliku arvuti , 512mb ram , pentium 4 3,0ghz jne ..

Ma arvan , et see on konsumi server , ju nad siis uue said , kuna sellel ju pentium 3 jne .. aga mulle kõlbab..

Mudu sain sõbralt selle SCSI ketta ka testimiseks , prega panin formatima . Kui ketas sees oli , siis kohe pärast seda kui see logo pilt ära läks , hakkas arvuti CD-d kontrollima ,aga ei leidnud midagi kahjuks :S Enda arvutis töötab see cd!

EDIT:

Ei märganud , et muutsid ..

No , kui sealt saan draiveri , kuidas ma selle sinna serverisse panen siis ?


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.