Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Wtf Ma ei ole eestlane ftw

Soovitatud postitused

Kui keegi juhtus täna(29.10.07) Vaatama Võsareporterit siis nägite,et oli 1 teema kus oli üks inimene kogemata lasknud passi endal Pesumasinast läbi ja tuli välja et oli võltsitud pass.

 

Mina ja minu isa hakkasime enda omasid vaatama ja mul oli SAMAMOODi,Ma pole Loll eestlane nagu osad räägivad. Ma olen Loll Cameronist pärit Aafriklane ftw?

 

Sellest tuleb ikka suur skandaal,olen 70% kindel et kui asi rahulikult ei lahene siis läheb Inglismaa Euroopa kohtuse haha.

Kuna Inglismaa tegi Eesti passid ja tuleb välja et nad kasutasid Odavat Aafrika tööjõudu ja küsisid meilt veel raha võltsitud passide eest.

 

Inimesed vaadake enda Passe ja vaadake keskelt mis värvi on Turvaniit.

Kui on valge siis on Õige pass,kui on mingi oraanzi,roheline ja valge siis on tel Võltsitud Cameronist vms pärit pass.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui keegi juhtus täna(29.10.07) Vaatama Võsareporterit siis nägite,et oli 1 teema kus oli üks inimene kogemata lasknud passi endal Pesumasinast läbi ja tuli välja et oli võltsitud pass.

 

Mina ja minu isa hakkasime enda omasid vaatama ja mul oli SAMAMOODi,Ma pole Loll eestlane nagu osad räägivad. Ma olen Loll Cameronist pärit Aafriklane ftw?

 

Sellest tuleb ikka suur skandaal,olen 70% kindel et kui asi rahulikult ei lahene siis läheb Inglismaa Euroopa kohtuse haha.

Kuna Inglismaa tegi Eesti passid ja tuleb välja et nad kasutasid Odavat Aafrika tööjõudu ja küsisid meilt veel raha võltsitud passide eest.

 

Inimesed vaadake enda Passe ja vaadake keskelt mis värvi on Turvaniit.

Kui on valge siis on Õige pass,kui on mingi oraanzi,roheline ja valge siis on tel Võltsitud Cameronist vms pärit pass.

 

 

Ise nägin ka seda, anna ise kohtusse,saad sellised papid ,et jube,kui sul veab:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui pass on Fake siis ei tea kunagi kes sa olla võid

 

LOL! Aina hullemaks läheb,Krt kui sa oled sündinud eestimaal ja su mõlemad vanemad on eestlased ,siis sa oled eestlane! , See on juba teien asi,kui sa võtad mingi teise maa kodakontsuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Kas peate silmas neid uusi EL-i passe (punased)?

Või ka vanemad Eesti passid?

 

Siiski vanemad passid (siniste kaantega) .

Nagu ma aru sain mingid inglased teevad neid passe meile, et raha kokku hoida arvatavasti panevad kasutatud Aafrika passide lehti meie passidesse (liimivad kokku) ?

Ja kui paljud avastavad sellist jama, siis nagu võsareporteris öeldud võetakse asi käsile ja saadetakse neile kaebus.

// Lähen vaatan kas minu passil on ka.

 

To snoop, asi on põhimõttes meie riik arvab, et saame kvaliteetset kaupa, passid uued ja puha, aga tuleb välja, et võibolla ei saagi, siis on meile valetatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siiski vanemad passid (siniste kaantega) .

Nagu ma aru sain mingid inglased teevad neid passe meile, et raha kokku hoida arvatavasti panevad kasutatud Aafrika passide lehti meie passidesse (liimivad kokku) ?

Ja kui paljud avastavad sellist jama, siis nagu võsareporteris öeldud võetakse asi käsile ja saadetakse neile kaebus.

// Lähen vaatan kas minu passil on ka.

 

To snoop, asi on põhimõttes meie riik arvab, et saame kvaliteetset kaupa, passid uued ja puha, aga tuleb välja, et võibolla ei saagi, siis on meile valetatud.

 

 

Minumeelest olid need ikkagi punaste kaantega ju?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Minumeelest olid need ikkagi punaste kaantega ju?!

 

Siiski ma eksisin see on mõlematel, nii sinistel kui punastel, läksin kanal2 kodulehele võsapetsi saade lahti ja lugesin kommentaare.

Enamustel on siiski sellised kommentaarid:

 

murelik , 30.10.2007 10:24

Kuhu nende passidega nüüd peaks jooksma? Meil nii sinine pass kui EL pass mõlemad roheline-oranz-valged. Kas muidu peaks olema sini-must-valge või mis?

 

mul on.. , 29.10.2007 21:45

...2007 aasta pass ja kameroni värvidega

 

andrus , 29.10.2007 21:29

minu pass on väljaantud 27.07.2005 kameroni värvidega

 

 

unknown , 29.10.2007 20:59

kollane-punane-roheline niit on kõigil kellelt küsinud olen alates aastast 2002 ;) pool eesti kameroni (pahasõna)... :D

 

 

Ühesõnaga mingi jama on lahti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega eriti ei näidatudki aga tundus sinine siiski, pärast see kantselei tüüp rääkis, et uutel passidel sellist jama ei ole, ehk siis punastel passidel, siiski need vanemad sinised passid.

 

//edit, kohe uurin asja.

 

 

Vata siis jah netist üle see:P , Punased olid minumeelest,kui ma õieti nägin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul punased ja ka värviline niit.....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mingi 3 värvilinel (3 passil ühe lehe pealt selgelt näha ) teistel lehtedel tundub et on valge

 

2 passi neist oli sinised ja 1 pruun (täiskasvanu oma)

 

Ei tea kas nii peabgi olema või mitte igastahes pole probleeme olnud (selle passiga olen läbi sõitnud umbes 15-18 riiki.)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
mingi 3 värvilinel (3 passil ühe lehe pealt selgelt näha ) teistel lehtedel tundub et on valge

 

2 passi neist oli sinised ja 1 pruun (täiskasvanu oma)

 

Ei tea kas nii peabgi olema või mitte igastahes pole probleeme olnud (selle passiga olen läbi sõitnud umbes 15-18 riiki.)

 

keskmine turvariba peab olema sini-must-valge, kui seda pole siis pole õige.

Aga nagu selgus hullu pole kui ongi see ja uudistes öeldi, et see on lubatud panna kokku teistest passidest, raha kokkuhoiu mõttes, sest passi materjal maksab niigi palju :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Punane roheline ja valge ongi õige niidi värv eesti passil mida te vaidlete. Lammutage pass laiali ja kui leiate embleeni mingi kahtlase siis tulge midagi ütlema.

 

jamh õige see tyyp sealt võsareportesist ei teadnud ise ka mis rääkis=)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.