Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti tippjooksjad on n?nud: aafriklaste toomine v? teenistuse!

Soovitatud postitused

Mitmed Eesti paremikku kuuluvad pikamaajooksjad on väljendanud oma rahulolematust, et Eestis korraldatavatele suurematele rahvajooksudele tuuakse Etioopia ja Keenia sportlasi, kes nende eest niigi väikse auhinnaraha ära näpsavad. Viimane kord juhtus see 8. mail Tartu jooksumaratonil, kus etiooplased said kaksikvõidu, kirjutab Jooksuportaal

 

Delfi artikkel: http://sport.delfi.ee/news/kergejoustik/eesti/eesti-tippjooksjad-on-nordinud-aafriklaste-toomine-votab-teenistuse.d?id=45757149

 

 

Mis arvate sellest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

haige asi,nahui selliseid vendasi siia tuuakse

niigi vähe neid jooksjaid ,nüüd veel ei lasta võita ka kellegil midagi:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina arvan, et mustanahalistele tuleks teha eraldi olümpia.

 

hehehe,just nimelt:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina arvan, et mustanahalistele tuleks teha eraldi olümpia.

 

Mis neil siis viga on? Võiksid ära põhjendada, sest vastasel korral jätad endast väga rumala mulje...

 

---------- Post added 12-05-11 at 00:02 ----------

 

Mida ... nad vinguvad, kõrgem tase panebki rohkem pingutama. Kui ei saa hakkama, siis tuleb ise Keeniasse või Etioopiasse treeninglaagritesse minna. Kuid ikka vastu ei saa, siis tuleb valida endale jooksmise kõrvalt töökoht, mitte loota selle peale, et saad lauale leiva ainult auhinnarahadest...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma arvan ,et eestlasel pole ega tule ka kunagi sellist tase,naq nended afrodel

ja kõik eesti tippudel on kindlasti töö endal olemas

eriti vist ainult jooksmisest eestis ära ei ela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks vinguda, et raha ei saa, kui töökoht on olemas? Vaadates Tiidrek Nurme taset, siis ta väga kehv jooksja Euroopa mastaabis ei ole ning samamoodi, et tõsta enda taset, läks ta Aafrikasse treeninglaagritesse. Pigem loodetakse sellele, et jooksen ära, saan papi kätte ning laristan ära. Siit võib järeldada, et südamega polda ala juures...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu ma mingi aeg kuulsin raadiost SkyPlus - siis seal öeldi hästi.

"Loodame, et nad said endale vähemalt lennupileti raha tagasi."

 

Aga muidu, Eesti sportlased peaksidki rohkem pingutama :) Aga see puhtalt minu arvamus.

 

ma arvan ,et eestlasel pole ega tule ka kunagi sellist tase,naq nended afrodel

Eestlastel oleks parem tase kui nad treeniks, kuna Etioopia/Keenia inimestel pole selliseid ilmastikuolusi ja üldse olusi - nad ei saa nii harjutada. Kuid eestlased peaksid harjunud olema selle kõigega. Ma arvan, et kui eestlane läheks Keeniasse jooksma - siis oleks Ta absull viimane..

 

Samas nõustun sellega mida ütles Puma: Pigem loodetakse sellele, et jooksen ära, saan papi kätte ning laristan ära. Siit võib järeldada, et südamega polda ala juures...


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aafrikastel väiksest peale see jooksmine põhiline olnud. Eurooplased hakkavad üldjuhul hiljem treenima. Aga jah, see etiooplaste siia toomine väga hea pole.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pmst.. Aafrikas on 50x paremad jooksjad, ja nende vastu ei saa..

Ja, Eestis on ka head, aga nemad on ikkagi paremad,nemad pole ka eestlased.. mõelge ise.

 

ehk kui mustanahaline jookseb 100m 10sekiga, siis eestlane jookseb 100m 500sekiga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.