Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Fingerskate on täiesti mõtetu koht, koguaeg mingi stock 0 ja midagi juurde kah ei telli ja kui tellisid siis neid üldse ei koti kus nendele perse nussitakse mingis tollis. Ma ei saa aru isegi mis mõttega nad mingi maksavad selle kuramuse lehekülje eest, mõtetu koht lihtsalt!!! Seal saab küll neid laudu vaadat jne aga see mõtetu, kuna tahaks ju ise ikka sellega mängida.:@:@:@:@:@:@

 

Epic story bro.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
te ei taju sõita lihtsalt , ise paar aastat sõitnud finger bmx / rula , tõuksi ja irl sõidan tõuksi ,

 

Here, have a medal.

SEO_gold_medal.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuidas saab õelda näpu rula/tõuksi/bmxi/mille iganes kohta, et sa sõidad sellega. see on sama kui ma ütlen, et ostsin eile hot wheelsi mudelautod ja ma nüüd sõidan nendega.

Tahad dragi teha ?. Mul ka üks hot wheelsi muts. Et jah. Pmi kui race soovid. Abtw. Sõita ei oska siis ära pm-i.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.