Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei ole juba pikemat aega


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei jõudnudki seksini, kuna sõber oli suht samas toas, magas.

Aga näpuga jõudsin päris sügavale. :D:D:D

 

Edusammud, äkki järgminekord läheb õnneks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Edusammud, äkki järgminekord läheb õnneks.

 

Tegelt see oli 2 kord juba kui ma tal näpuga külas käisin, esimene kord oli suht avalikult, seekord oli kuskil tema kortermaja ühises dušhiruumis, öösel.

Ta tahab saada, ainult Tallinnas pole pinda. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teema lukku, pole enam süütu ! :D

Ainult enda pärast tegid siia teema, et öelda, et sa pole süütu? Samahästi oleksid võinud enda teada ka selle jätta ju... Kuid ikka oli vaja vahvlastele oma blogi teha, kuidas sina oma süütuse kaotad. Kui põnev.

 

Olen süütu.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olge vait beta'd, tema on nüüd alfa isane ja temaga ei huia, see, et ta ruuni pelab ei oma tähtsust.

Et kõik ikka õieti aru saaksid, siis lisan sinu jutule sinu eest [sarcasm] ette ja [/sarcasm] taha. :D:D

 

Türa sa oled ikka täiesti tropp tegelane.

Kelle kohta see käis?


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See oli sarkasmiga mõeldud, see "teema lukku" :D

Ma ei hakka teile midagi tõestama, mina enam süütu pole ja end of story.

Tee oma nokust pilti, et tõendada, et sa pole enam süütu. Keegi ei tahtnudki, et sa midagi tõestama pead. :D:D


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vanquish, nahhuid sa sellist asja siia postid ah, vbl oled vbl mitte, neeed asjad hoitakse omale, sa ei tulnud vahvliss ütlema, et tagusid esimest korda lahti või siis mingi nussisid emasarnast eite unes...

Grow the fuck up.

su tüdruk pidi ka mingi 12a sooda olema, et mingi vahvlis oma nn "seksist" rääkiva vennaga armastust jagas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vanquish, nahhuid sa sellist asja siia postid ah, vbl oled vbl mitte, neeed asjad hoitakse omale, sa ei tulnud vahvliss ütlema, et tagusid esimest korda lahti või siis mingi nussisid emasarnast eite unes...

Grow the fuck up.

su tüdruk pidi ka mingi 12a sooda olema, et mingi vahvlis oma nn "seksist" rääkiva vennaga armastust jagas.

Kuule mees, ole vait - näed targem välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.