Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mänguserverite & häälserverite RENT

Soovitatud postitused

SUPERVIP

GameHost SMS serverid

SMS hind 0.64€. Server 12H-ks.

EAC: Olemas

 

12 H. on :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ITT võib ka eemaldada , kui nad enam välja ei rendi :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

#1 post uuendatud!


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
GameHost SMS serverid

SMS hind 0.64€. Server 12H-ks.

EAC: Olemas

 

12 H. on :)

 

seda pole uuendanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
]goodservers.eu võiks lisada

Mul vahet pole , kas see on seal , või mitte :) Kasutu :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
update CF pricing 1.2eur/slot. tänud kartz

 

Sa peaks paneme sloti hinnaks 0.30 ...

Arvad tõesti, et keegi tellib sinult midagi peale seda ping fakerit?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi ei keela sinul pakkuma hakata. ma müüks heameelega edasi kui sellise hinnaga kvaliteeti suudad pakkuda. ITT vast lõpetas konkurentsi tõttu kus enam madalamale minna polnud võimalik puht tehnilistel ja füüsilistel põhjustel. võibolla ka eksin?

 

ITT-GS rentis välja rohkem servereid kui sina.

Ja ta ei lõpetanud konkurentsi pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lõpetasid selle pärast, et kulu > tulu.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

#1 uuendatud.

eemaldatud calemon hosting ning RPS.ee kuna nemad vist enam tõesti ei rendi :)

 

Midagi uut, siis kindlasti andke märku:)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eesti Hostijad vaikselt kaovad , kas pole turgu ?:)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ilmselgelt ju. Kui turul on pakkujad kes solgivad turgu oma s*taga, mingid vennad kes rendivad VPS'e ja müüvad seda edasi näiteks kasvõi samuti. Igasugused SMS scriptid, tasuta alamdomeenid ja mis kõik. Seda arvavad enamus kliendid, et see on normaalne seda küsida(TASUTA). Ehk sellise jama pakkujad lõikavad seda sama oksa millel istuvad ja varem või hiljem murdub see.

Kui soov on saada neid siis 1.3€ slot ja aga palun. Ma ei näe mingit põhjust miks peaks andma midagi tasuta mis võtab resurssi ja põhjustab lisa muret. Kurb aga tõsi. Eesi mängumaastiku on ära rikkunud see , et server võetakse teenimise eesmärgil.

 

Kunagi kuskil kuu tagasi rääkisin inimesega kes hostib iga kuu peaaegu 700~ serverit. Kui ma mainisin talle olukorda mida eestis nõutakse siis ainukesed sõnad olid , et ta loodab mitte seda ise kunagi näha ja tunneb kaasa mulle.

 

Mitte valesti aru saada, mina ei kao kuhugi.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

njh need sms scriptid rikuvadki serveri ära iga pubekas saab nüüd osta endale smsi kaudu adminniks ja mõtleb et on isa siis seal kohe.Seepärast pole ma ka ühtegi sms scripti elus oma servule pannud ega pane ka.Kui tahetakse adminn pakun tasuta seda.


217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ilmselgelt ju. Kui turul on pakkujad kes solgivad turgu oma s*taga, mingid vennad kes rendivad VPS'e ja müüvad seda edasi näiteks kasvõi samuti. Igasugused SMS scriptid, tasuta alamdomeenid ja mis kõik. Seda arvavad enamus kliendid, et see on normaalne seda küsida(TASUTA). Ehk sellise jama pakkujad lõikavad seda sama oksa millel istuvad ja varem või hiljem murdub see.

Kui soov on saada neid siis 1.3€ slot ja aga palun. Ma ei näe mingit põhjust miks peaks andma midagi tasuta mis võtab resurssi ja põhjustab lisa muret. Kurb aga tõsi. Eesi mängumaastiku on ära rikkunud see , et server võetakse teenimise eesmärgil.

 

Kunagi kuskil kuu tagasi rääkisin inimesega kes hostib iga kuu peaaegu 700~ serverit. Kui ma mainisin talle olukorda mida eestis nõutakse siis ainukesed sõnad olid , et ta loodab mitte seda ise kunagi näha ja tunneb kaasa mulle.

 

Mitte valesti aru saada, mina ei kao kuhugi.

 

Nõustun!


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tellisin calemonist server, nüüd nädal hiljem maas? Mis kuradi jama see nüüd on..? Kuidas peaksin käituma?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma tellisin calemonist server, nüüd nädal hiljem maas? Mis kuradi jama see nüüd on..? Kuidas peaksin käituma?

 

Ära telli keldri hostingust :) Odav ei pruugi olla kvaliteetne. Sa võid oma raha tagasi nõuda.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol CF mängib oma hinnaga saab kliente tõstab hinda kaotab kliente langedab jälle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ära telli keldri hostingust :) Odav ei pruugi olla kvaliteetne. Sa võid oma raha tagasi nõuda.

+1.

See oli üks väga väga kahtlane hosting!


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eestis pole turgu!

 

Nimelt pole mõtet ka hindu tirida minimaalsele tasemele ja siis rabada tulemüüride, uuenduste, arenduste, maksude ning klienditeeninduse kiirete sh asjakohaste vastustega. See ei ole äri, ega olukord muutu kunagi paremaks.

 

Mina tõstsin hinna ülespoole kuna viimasel ajal on tõsiselt puudu ajast ja mänguserverid neelavad seda suurte koguste pakkumisel väga palju. Kui tekib üle jõu palju tellimusi saab tänu kõrgemale hinnale likvideerida ajapuuduse mõne teise isiku tööjõu näol kes mänguserveritega tegelemise eest ka vastavat tasu saaks.

 

Eesti on pisike koht. Siin mängitakse mängu vähem kui mujal maailmas. Seal on juba kohalikud ettevõtted ja selle tõttu pole vaja hakata usaldust otsima Eesti või mõne muu välisriigi ettevõtetelt. Kindlasti on ka Interneti kiirus lähema võrguühenduse tõttu seal palju-palju kiirem. Mingi hetk tekkis Eesti turule palju koolilapsi kes lootsid teenida endale taskuraha. Taskuraha saajate vahel tekkis konkurents ning mõisteti, et hea kui omaenda kulud tasa saab. Kui sellest lõpuks miskit välja ei tulnud jagati servereid tasuta, lootes saada reklaami. Kus on siin ruumi veel ettevõtetele kes ka tegelikult näevad vaeva tulemüüride, uuenduste ja arendustega sh tasudes riigile makse?

 

Mänguserveri turul Eestis mina ei näe muud mõtet kui pakkuda seda, mis on, võimalikult hästi ja tasu eest mis ka tegelikult ennast ära tasub. Kindlasti mitte kiita, et sina oled kõigist parim, vaid tuleb püüda olla parim!

 

Ma ei konkureeri, vaid pakun teenust vastavalt kogemustele tuginedes enda arvates okei hinnaga. Kui see hind tundub julmalt kõrge tuleta meelde, et keegi ei sunni sind midagi tellima. Kui juhtud paaril korral reha otsa astuma selgineb ka arusaam kust, kui palju ja miks. Kindlasti saab jooksutada mänguservereid VPSidel kuid mina isiklikult ei ole selliseid riistvaralisi ega tarkvaralisi lahendusi testinud taolise võimaliku täiskoormuse all. Tühju servereid ega veerandtäis pole mingi probleem jooksutada ka keskmise koduarvuti võimekuse juures. Täiskoormuse all aga hakkavad resursid andma endast rohkem märku. VPSidel puudub ka võimalus riistvaralisi tulemüüre rakendada ja pühenduda puhtalt mänguserveritele. Homemade serverite juures on üldjuhul hea see, et kuni nad töötavad pole neil viga midagi, kui kurdetakse siis paneb juba mõtlema eks ;)

 

On sul ikka see PingFaker vms peal ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma tõesti loodan, Rando, et ka sina oled oma vigadest õppinud, kaks korda sama viga korrata poleks hea :)

Soovin palju edu serverite rentimisega!


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lisasiia mis serveri rentijate interneti ühenduse kiirus ka on ? ;) Mõnda ehk huvitab ;)

 

Kõikidel neil hostidel on 100mb upload speed nvn.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Lisasiia mis serveri rentijate interneti ühenduse kiirus ka on ? ;) Mõnda ehk huvitab ;)

 

Mitte kedagi ei huvita, kõigil hostidel 100mb ühendus.

Ega keegi kuskil 5mb koduhosti ei hoia :D


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.