Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: CHECK IT OUT! Stakeri alus!

Soovitatud postitused

Pmst kasutajaga võite teha mis soovite, dung on 82 ja tokeneid on 236k.

 

Kasutajal on olnud ja on AINULT 1 PAROOL

Kasutaja POLE mitte kunagi olnud member

Pole kunagi olnud salaküsimusi

E-mail on registreerimata.

 

Seega kui te ostate garanteerite te selle ,et account jääb 100% igaveseks teile.

 

Kuna te saate talle panna esimese member pini. Te teate esimest parooli ning saate panna ka 2 ja 3nda. Salaküsimused tulevad teie poolt ning samuti saate registreerida e-maili. Samuti annan kaasa hot.ees asuva e-maili mis on kasutaja ''Login name''

 

Black marke pole ning Bank on 0!

dungpure.jpg

stakeralus2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
email ei ole kunagi registeeritud?

endal sul ju pending muutmist.

2 eurot

 

 

see ''pending'' tähendab seda ,et ta saatis sellele emailile kinnitus koodi mis on kasutaja ''login name''. Sa saad sinna ka mõne muu registreerida kui tahad, samuti ütlesin ,et annan selle e-maili kaasa ju ning võid ka ise selle samuse ära regada. Istu sisse see 2 euri endale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

20€ pakun !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kurat, nii väga tahaks seda osta, tundub hea pakkumine olevat. Paljuga praegu ära annaksid kasutaja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kurat, nii väga tahaks seda osta, tundub hea pakkumine olevat. Paljuga praegu ära annaksid kasutaja?

 

Ma olen lootuse kaotanud juba :D Kui alguses olid ootused ~30€ kanti siis nüüd on hind juba üle poole langenud. 12€ pakud siis oleks konto koheselt sinu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh, ma veel parooli pole vahetanud, et kui täna leiaksid parema diili, siis ma ei süüdistaks sind, kui võtaksid selle vastu. :P

Homme enam ei saa :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.