Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RsBuddy Arutelu

Soovitatud postitused

Heh, tegin uue kasutaja. Kandsin peale umbes 15m et testida ja logisin sisse, mingi 40~ min umbes bottis, siis oli bot freezed, tegin botile rr ja pangas aind 5k + Iron set, 28 salmonit x) Nad lollid olid mulle need vist peale pannud, et saaksin kasutaja backup lasta :P.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tundub, et sa said DDoS + keylogged, kahtlen et rsbuddy selle taga on, pigem mingi 3.rd person programme alla laadinud. Lapsed vaadake ikka ette ka nüüd, milliseid programme te oma arvutitesse laete.

 

Hetkel on seis selline: Rsbuddy loodi peale Powerboti massScammi, asjaolud on segased, miks scammiti, kes scammis jne, üks väidab üht, teine teist. Powerbot tõsimeeli väidab, et rsbuddy loojad olid scammerid ja vastupidi. Seega siit midagi järeldada ei saa. Ometigi faktid on need:

1) ligi 40k inimest sai powerboti kasutades scammi.

2) peamine kahtlusalus lõi Rsbuddy boti

3) inimloomuses on olla ahne.

 

Tehke ise omad järeldused. Ise kasutan järge mööda mõlemat boti, kellel paremaid scripte rohkem on. olen juba ligi 6 kuud kasutanud powerboti ilma scammi samata, ning rsbuddyt ka algusest peale, pole scammi saanud, vist on vedanud (H). Samas ma hoian oma accounti regulaarselt turvalisena ka. Võin teilegi jagada mõned väga algelised turvalisuse nipid:

1) Vaheta paroole kord nädalas

2) Vaheta pank pinne kord kuus

3) Ära hoiusta paroole-pinne-recovereyd enda arvutis.

4) ära vaheta recovereyd väga tihti, ning kui vahetad, siis kindlasti tee seda ohutus arvutis. NB: su enda arvuti ei pruugi olla enamikel juhtudel "ohutu" - miks? NO EI OLE JU, seda tõestab juba see, et sa oled siin foorumis, selle alateema all (antud alateema sisaldab märksõna "Illegal") -

tee seda mõne tuttava arvutis, kes kasutab arvutit "ainult töö jaoks".

5) kasuta ainult 1-2 botti, mida kasutavad palju inimesi, sest nende bottide puhul on scammid üliharuldased, kuna see kahjustaks tugevasti boti mainet, ning usu mind, mainega on palju lihtsam raha teha, kui rsgp scammida...

 

Eks see olegi vist kogu mu monoloog sellisel hilisel õhtutunnil,

 

Bottige mõitslikult, ning õppige scriptima - see on päris huvitav :P


:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Asi lihtne nagu eelnevalt mainitud, osade tegijate scripites viirused sees, Mina kasutan Produng botti sealt ning peale selle, et ma pole scammi saanud olen edukalt saanud suuremaks dung levelit:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Asi lihtne nagu eelnevalt mainitud, osade tegijate scripites viirused sees, Mina kasutan Produng botti sealt ning peale selle, et ma pole scammi saanud olen edukalt saanud suuremaks dung levelit:)

 

Tall on õigus , ma ise kasutan ka ProDungeoni , dung suht suur juba ... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.