Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bannimise põhjused.

Soovitatud postitused

Ma mõtlesin, et ehk võiks luua uue teema, kus oleksid kirjas erinevate kasutajate bannimise põhjus. Tihti ma olen märganud, et on olnud teemasi, kus uuritakse miks on see või too kasutaja banned. Et mis te arvaksite sellisest asjast ? Minu meelest oleks see hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht hea oleks selline asi ,oleks hea teada miks sai banni

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole vaja igalühel ka vaja teada, mille eest keegi banni on saanud. Kui on scammer, siis on permanent ban ja seda tähistab banned embleemi juures ka Banned kiri.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole vaja igalühel ka vaja teada, mille eest keegi banni on saanud. Kui on scammer, siis on permanent ban ja seda tähistab banned embleemi juures ka Banned kiri.

 

mida ? Minu arust kui saad spammi eest v6i admiini/modega m6lisemise eest banned, siis on see sama embleem, mis perm bannil.

Nii et suht hea idee isegi peaks mainima, kuna jah, tihti tekib kysimus, et mille eest sai see ja see banned...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida ? Minu arust kui saad spammi eest v6i admiini/modega m6lisemise eest banned, siis on see sama embleem, mis perm bannil.

Nii et suht hea idee isegi peaks mainima, kuna jah, tihti tekib kysimus, et mille eest sai see ja see banned...

 

Embleem ja tavaline kiri "Banned" staatuses = Perm ban = Scam obv.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

selline teema juba on, miks vaja teha ühte teemat 2korda ? sun ütles kah et keegi ei tee mingit listi, kui tahate nii väga teada miks keegi banni sai siis PM talle ja küsige !


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina oleksin poolt. Mine tea vbla mõni on selline mode kes unbannib inimesi ka raha eesmärgil :D kannab ta arvele pappi ja ongi unbanned :D

Too mõni näide siit foorumist!Mina isiklikult ei tea ühtegi sellist juhtumit.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.