Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin inimest, kellel on Partyhat!

Soovitatud postitused

Kena spam.

 

Igatahes, ehk aitab see, kui lased mõnel usaldusväärsel liikmel(150+ tehingut vähemalt) või ametlikul vahendajal selle pildi ise ära teha (see, kellel on phat, annab vahendajale/usaldusväärsele liikmele phati, samal ajal kui vahendaja/usaldusväärne liige on su kasutajas sees, teeb selle pildi ära, annab phati tagasi ning vsjo). Võid nii vahendajale kui ka phati pakkujale mingi tasu maksta või midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kena spam.

 

Igatahes, ehk aitab see, kui lased mõnel usaldusväärsel liikmel(150+ tehingut vähemalt) või ametlikul vahendajal selle pildi ise ära teha (see, kellel on phat, annab vahendajale/usaldusväärsele liikmele phati, samal ajal kui vahendaja/usaldusväärne liige on su kasutajas sees, teeb selle pildi ära, annab phati tagasi ning vsjo). Võid nii vahendajale kui ka phati pakkujale mingi tasu maksta või midagi.

 

+1, suht hea idee tglt !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kena spam.

 

Igatahes, ehk aitab see, kui lased mõnel usaldusväärsel liikmel(150+ tehingut vähemalt) või ametlikul vahendajal selle pildi ise ära teha (see, kellel on phat, annab vahendajale/usaldusväärsele liikmele phati, samal ajal kui vahendaja/usaldusväärne liige on su kasutajas sees, teeb selle pildi ära, annab phati tagasi ning vsjo). Võid nii vahendajale kui ka phati pakkujale mingi tasu maksta või midagi.

 

Geenius! Samas võib phatti omav inimene teha double-logi ning enda ja minu kasutajaga korraga sees olla. Phati tradeks korraks minu kasutajale üle, teeks pildi ning tradeks tagasi.

^ Keegi võiks seda nüüd lugeda, olen nõus selle jandi eest ka maksma :P


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No ma oleksin olnud nõus phati ära ostma eurodes selle pildi jaoks ja siis kohe tagasi müünud selle.. ei tahaks nii palju irl raha mingi phati jaoks kinni jätta. Aga kui leiaks kellegi, kes kahe kasutajaga sisse logides ise pildi ära teeks, siis viskaks talle ehk mingi 5-10 euri? Tegelikult on see ju ainult sisselogimise vaev. Midagi juhtuda ei saa, sest temal on kontroll nii minu kui ka enda kasutaja üle.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

santa hat ei sobi ? :$

Sorry, kui spam.. lihtsalt pakkusin .. dont panic or hate :O


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis mõttega sa paned foorumisse pildi phatiga? mis saad sellest? Nice try to scam.

You sir are an idiot.

 

Leidsin juba inimese, kes oli nõus aitama - suur aitäh.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.