Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Dice Exchange on suletud

Soovitatud postitused

3 päeva statistika:

Tehinguid tehtud: 35

RSGP tradetud: 2253.55M

Vahvlist bannitud (teiste foorumite reklaam/isiklikud rünnakud):

-plastikuhvo-

Genius15

Kattana

Stenkaa

 

Sulgemise põhjuseid on mitmeid.. väike kasum, halb tagasiside, pikk arvutis istumise aeg jne.

 

Tänud neile, kes suutsid oma arvamust avaldada vaoshoitult ning taktitundeliselt.

 

Head scammimist/scammi saamist kõigile! Paneme täie auruga edasi!


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline wutsdat

Jah, ei ole see nii lihtne. Pead 24/7 arvutis passima ja ekraani jõllitama, et äkki keegi nüüd tahab osta.

Väike kasum? ''Sain aru'', et sa ei teinud seda kasumi pärast vaid, et scammimine elimineerida.

 

Üldiselt toetasin DE ideed, aga oleks pidanud enne pikalt uurima, muretsema inimesi keda saab 100% usaldada, et suuta pood hoida lahti vähemalt 16h päevas ilma vahedeta. Sest kui keegi midagi tahab- ta tahab seda kohe.

 

No ma loodan, et sa ei ole seda ideed täiesti maha kandnud, tegutse selle kallal veel natuke ja küll asja käima saab.

 

*Mul ka mõni idee, aga ei tea kuidas see täpselt praktikas välja näeks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jah, ei ole see nii lihtne. Pead 24/7 arvutis passima ja ekraani jõllitama, et äkki keegi nüüd tahab osta.

Väike kasum? ''Sain aru'', et sa ei teinud seda kasumi pärast vaid, et scammimine elimineerida.

 

Üldiselt toetasin DE ideed, aga oleks pidanud enne pikalt uurima, muretsema inimesi keda saab 100% usaldada, et suuta pood hoida lahti vähemalt 16h päevas ilma vahedeta. Sest kui keegi midagi tahab- ta tahab seda kohe.

 

No ma loodan, et sa ei ole seda ideed täiesti maha kandnud, tegutse selle kallal veel natuke ja küll asja käima saab.

 

*Mul ka mõni idee, aga ei tea kuidas see täpselt praktikas välja näeks.

 

Ma ei teinud seda scammimise eemaldamiseks, see oli ikkagi äriprojekt. Scammimise eemaldamine on lihtsalt üks boonus.

 

Idee pole maha kantud, aga kindlasti on seda vaja natuke ümber teha. Seniks on ta kinni.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jumal tänatud!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nojah, see Dice Exchange sai suht palju kriitikat jms .

Minu soovitus : tee vote v aruta juhtkonnaga, mitte 2ra suru seda lambist k6igile peale .

Agano, kokkuv6ttes olen tegelikult DE poolt, aga see 0.5 v6iks tulla alles suurtemate tehingute pealt.. 10M ostes on suht vahe kas 0.45 v 0.50 .

M6tle korralikult v2lja, enne kui teed .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nojah, see Dice Exchange sai suht palju kriitikat jms .

Minu soovitus : tee vote v aruta juhtkonnaga, mitte 2ra suru seda lambist k6igile peale .

Agano, kokkuv6ttes olen tegelikult DE poolt, aga see 0.5 v6iks tulla alles suurtemate tehingute pealt.. 10M ostes on suht vahe kas 0.45 v 0.50 .

M6tle korralikult v2lja, enne kui teed .

 

Kui sa saad osta 10m 0.33 ea ehk 3.3 eur, koos teenustasuga 3.8 eur.

Praegu saad minult osta 10m 4 eur.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ei r22gi konkreetsetest summadest, ma r22gin v2ikse koguse p6hjal nii suur teenustasu.

 

Mis see talutav teenustasu on 10m puhul siis? 0.25?


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Dumby, kui midagi kirjutad, tee seda oma nime alt, mitte ära hakka teiste poste muutma. scumbag.

 

Ta muutis ainult ühte valesti kirjutatud nime.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.