Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

LihtPakk Võrust Tallinnasse

Küsimus

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Mitme päeva jooksul peaks lihtpakk(Eesti Post) jõudma Võrust Tallinna Lasnamäele?

Ostsin Protsessori "Hell"-ilt ja ta pani Esmaspäeval paki teele. Loodan, et ei valeta.

 

päev, 2 päeva max. Sain just Tartus paki(Tartu>Saaremaa) Teisip hommikul pandi posti, kolmapäeva päevaks oli olemas


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Vahet pole mis pakiga tegu, 1-3 päeva võtab.

Samas mul tuli Rakverest pakk üle nädala, käisin koguaeg küsimas ja öeldi, et sorteerimises on toppama jäänud ja järsku tuli sealt edasi, seega olin väga pettunud Eesti postis, kuna nii kaua huiasid ja keegi midagi öelda ei osanud. Edaspidi kasutan ainult smartposti, ei usalda seda Eesti posti enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Vahet pole mis pakiga tegu, 1-3 päeva võtab.

Samas mul tuli Rakverest pakk üle nädala, käisin koguaeg küsimas ja öeldi, et sorteerimises on toppama jäänud ja järsku tuli sealt edasi, seega olin väga pettunud Eesti postis, kuna nii kaua huiasid ja keegi midagi öelda ei osanud. Edaspidi kasutan ainult smartposti, ei usalda seda Eesti posti enam.

 

Täiesti võimalik, aga mul on kõik pakid 1-2 päevaga ära tulnud. Smartpostiga just sellised jamad olnud, et peaaegu nädal tuli millegipärast(Tallinn>Saaremaa). Vahet pole, usaldan mõlemat täpselt ühtemoodi. Kui paki olen ära saatnud, olen tšeki pealt info kirjutanud, ning enam edasi pole minu mure, kes selle paki saab.

Aga muidu, oota järgmise esmaspäevani ära, kui siis pole, mine küsima, kuigi lihtpakki nad vist arvutisse sisse ei märgi, vähemalt nii on õeldud mulle.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Täiesti võimalik, aga mul on kõik pakid 1-2 päevaga ära tulnud. Smartpostiga just sellised jamad olnud, et peaaegu nädal tuli millegipärast(Tallinn>Saaremaa). Vahet pole, usaldan mõlemat täpselt ühtemoodi. Kui paki olen ära saatnud, olen tšeki pealt info kirjutanud, ning enam edasi pole minu mure, kes selle paki saab.

Aga muidu, oota järgmise esmaspäevani ära, kui siis pole, mine küsima, kuigi lihtpakki nad vist arvutisse sisse ei märgi, vähemalt nii on õeldud mulle.

 

Okei :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Endal ka smartpostiga hetkel jama muidu, pakk pidi esmaspäeval juba tulema, siiamaani ootan. Niiet kui sul tuleb pakk smartpostiga siis võib aega minna, küsisin klassivennalt, tal oli ka sama jama smartpostiga, pakk pidi teisipäev kohale tulema, ikka ootab seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
kas mitte hell ei saanud banni juba seoses selle protseri müügiga ..lasi too kord 20 € üle vms ..revo tatt...

 

Samad sõnad,

Arvatavasti kasutab nn. lihtpaki scammi e. siis väidab, et paneb paki teele lihtpakina. Kunagi ei saa kindel olla, et see teele pandud on . Lihtpakki ei saa kuidagi jälgida ka, aga no loodame, et saad selle kunagi ka kätte .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.