Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu Boti päevik ! :)

Soovitatud postitused

VIP

viska pk pilte ka kui vinnid :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas G2h ei jää mitte 10h -ks ? aga seda saab parandada nii raha eest kui ka tokensite eest. niiet igati kasulik minu arust .

OT : vääga sick acc 11/10 :)

 

Umm , ma nüüd täpselt ei mäleta. Viimati kui käsin Token's Shoppi vaatamas siis .. Idk :D Ei tea miks jäi meelde 12h.


Ksp.Adrenaliin.Net

 

Toimumas on cup ! 24.10-28.10 ! Loe lisa kodukalt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

eitiagi jah , plaanisin ära nüüd, ei jää kohapeale cb, lasen hetkel rangedi 99 , sis maiteagi mis saab kas hp mingi 82 ja cb 68 vms, või teen hp ka 99 sis mingi 72-73 cb, mage peab ka kunagi 99 tegema nkn , samas jäin mõtlema et kui juba range 99 on mis vahet sel on mis see attack on sest, kui cb 68 olen ja ranged 99 ja hp 82 vms sis saan teha atti ka 10 lvlit ja jään 68 , see oleks boonus p2pis pkamiseks range+maul ,


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõte hea :)

Edu ja jaksu .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kle hetkel sinnani ple mõelnud, maget kohe ei viitsi teha 94-99 see jääb viimaseks, aga hetkel sis hp 90 algselt vb 99 , ja att 50 algul mauliga , ja olen ikka mõelnud et att 60 ka , sis saab stakeda ka juba pmst , sis nagu mitmeid võimalusi, range box, dds, mage box, ja pkata ka otseloomulikult pray jääb kindlasti 1, endalgi sul valmib päris nunnu kasutaja :D , võiksid ka kindlasti range 90+ teha


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kle slingiga tõmbasin alkharidis või seal minotaurides 60ni sis läksin juba sw, ei viitsind seal hanguda :D:D aga noh mul oli juba 45 ranged sellel üliammmu mingi 3 aastat tagasi :D oligi aind ranged 45 kasutajal nii et ei mäleta kus siis tegin 45-st lasin slingiga igaljuhul :D, praegu sw iron arroweid armsalt ära lastud, mingi 100k+ :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

opppa,milline acc,gratzzz:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.