Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

PayPal

Küsimus

Kas keegi teab mõnda usaaldusväärset lehte kus saaks raha teenida ja see hiljem PayPalile saata?

 

Mure selles et mul on hea leht kust saab raha teenida, kuid seal saab saata raha vaid läbi paypali otse krediitkaardile. Aga oleks vaja saada see raha ainult PayPal kasutajale ja sealt see hiljem ühele teisele inimesele edasi saata kes selle mulle arvele saadaks.

 

Loodan et saite mu murest aru , Aitäh :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Internetis ei saa korralikult raha teenida, enamus värgid on scam. Ja kui saad, siiis orjad mingi rämedalt 5 eek/h palgaga.

 

Sa oled siis loll ja laisk kui teed sellise raha eest tööd.Netis teenib ja mitte vähe....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Sa oled siis loll ja laisk kui teed sellise raha eest tööd.Netis teenib ja mitte vähe....

 

Kas ma väitsin et ma teen sellise raha eest tööd? Ma tahtsin öelda seda, et internetis töötamine on nagu prostitutsioon, hoorad nädal aega ja palka kätte ei saa.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ou boss , mis sait see on siis ? Mis seal tegema peab ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Inimesed on nii naiivsed, et käivad mingis bux.com "raha teenimas"..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Issand , ma ütlen teile siin samas et olen saanud ühelt lehelt mille nime ei avalda omale 50 $ ja ma töötasin sellejaoks 1 kuu . Lihtsalt raiskasin iga päev oma elust 3 minutit -.- . Ja nüüd kui ma küsin siit mingisugust lehte kust saaks veel teenida hakkavad mingid retardid siin vinguma et inimesed on naiivsed .... Issand , See ajab nii närvi . Edaspidi siia mitte teha selliseid poste kus ei ole toodud lehekülge ja kirjeldust !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Eino vaata ma tahaks ka raha teha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.