Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müüa maxed barrows pure !

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

pmst jah, pole paukuda mõtet, kuid siiski ma ei aktsepteeri alla 100 eur pakkumisi, kasutaja on väärt lihtsalt rohkem, seega 80$ on liiga vähe, soz.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ju siis pole rohkem väärt, kui siiamaani pole müüdud saadud.

õige, ma usun, et sa ei müü seda kasutajat siin eestis 100 euroga maha.

Siin saab 100 euroga 2300 totaliga maini. Aga minu pakkumine on jõus, kui sul soov müüa.

Aga kui sa ei soovi siis EDU MÜÜGIGA.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
õige, ma usun, et sa ei müü seda kasutajat siin eestis 100 euroga maha.

Siin saab 100 euroga 2300 totaliga maini. Aga minu pakkumine on jõus, kui sul soov müüa.

Aga kui sa ei soovi siis EDU MÜÜGIGA.

 

 

See kasutaja palju parem kui 2300 total main. (Kui wildist ja duel arenast midagi mõista)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

mulle pakuti 150+ eur eelmine kord souli poolt, kuid ei otsustanud siis müüa, anyway bump, pk on epic ja selliseid acce just eriti palju ei leidu :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

inimestel ei leidu sellist raha ka vähemalt mitte eestis( tõesti aasta või kaks tagasi poleks midagi olnud see maha müüa aga praegu rune nii perse kukkund juu

mulle pakuti 150+ eur eelmine kord souli poolt, kuid ei otsustanud siis müüa, anyway bump, pk on epic ja selliseid acce just eriti palju ei leidu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.