Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kiusamine, ahistamine tööl/koolis

Soovitatud postitused

VIP
Mind pandakse iga päev kappi lukutaha, kui ei usu siis võin oma iidseid joonistusi seal kapiseinal näidata, ükskord kutsuti pedofiilist isa ka kohale ja kruttis mulle aanusesse.

OI EI, allasurutud mälestusid meenusid. Tahan tappa, pean edasi liikuma, ei lüüüüüliiiitu väällljjj.....

 

Loodan kogu südamest et saad kuskilt abi.

 

---------- Post added 24-03-11 at 01:21 ----------

 

Ise käisin maakoolis 9ndani ja kunagi sellist jama ei olnud. Kutseka ajaks olin juba nii palju putru saanud ,et mingit jama ei olnud:D Noh eks ikka mingeid tülisi oli klassivendadega alguses aga noh need sellised vennad ei suutnud isegi kutsekat lõpetada.

 

---------- Post added 24-03-11 at 01:24 ----------

 

A kutsekas oli see värk ka esimese kursuse esimesel nädalal et üks vend ähvardas paari vana et kui homme kooli tuleb siis saab lõuga ja kahjuks 2 vana võtsitki paberid välja. Krt seda teab vb olid normaalsed kujud tglt lihtsalt põdesid üle.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea, väga ei ole kiusamisi , kampasi on kutsekas palju, enamjaolt kelle kulul tehakse nalja on dubstepi vennad kes kannavad liibuvaid pükse vms.

Ise vahest nuss*n ka ajusi ühikas klassivendadel, kui väga igav on(Ma ei mõtle nüüd ,et peksan jalaga näkku ja sihukest paska)

Kunagi vanas koolis sai rohkem tõmmelda teistega:)

Kuid see on suht pointless asi, ei poolda sihukest paska.

 

Liibuvaid pükse?

Debiil oled nats v :D

Need kes liibukaid kannavad on mingid wannabed, kes kuulavad ukf dubstepi ja arvavad, et on ägedad.

Ära räägi midagi, enne kui ei tea ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga eriti ei kiusa enam , sellest east välja kasvanud aga mind ahistatakse küll natuke koolis , eriti üks klassiõde kellel ma meeldin . Ta on nii ära tõusnud et paneb lihtsalt tunniajal mulle käe püksi siis kui ise tahab. Igastasju mulle tunniajal teinud :D

 

---------- Post added 24-03-11 at 16:40 ----------

 

tööl ei ahistata kedagi.

Koolist niipalju, et olen ise niiõelda tõganud kursa kaaslast.

Mitte, et ma mingit sitta talle keerasin vaid asi oli selles, et ta ise oli natuke naljakas kuju..

Isegi kooli töötaja (mitte õpetaja vaid kooli korrahoidja vms) tõgas isegi teda vahest naljaviluks.

Ta ise ei pannud pahaks ka.. või võibolla ta isegi pani seda pahaks, aga välja ta vähemalt ei näitand seda.

 

Paar videot ka mis joutuubist leitsin. :D

 

)

 

http://www.youtube.com/watch?v=AGWRm3dDreI&feature=related

 

http://www.youtube.com/user/siimu111#p/u/4/sxEMPTq_2s8 )

 

Kui keegi ütleb, et ta on normaalne, siis kahtlen, kas sul endal on kõik korras.

 

haha see loll siimu video kommentaar :D siim kommenteerib: võta see video maha raisk ma kaeban su kohtusse hahahahaha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.