Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kiusamine, ahistamine tööl/koolis

Soovitatud postitused

Tere, mul oleks vaja teha üks väike uurimus teemast kiusamine tööl.(Kui Te tööl pole käinud, võite rääkida kiusamisega kokkupuutumisest koolis etc.)

Nii, et kui leiate aega võiksite vastata küsimustele :

1)Kas Teid on tööl/koolis kiusatud või olete ise äkki kedagi kiusanud?

2)Kui jah,siis kuidas?

 

või äkki teate kedagi keda on kiusatud ja oskate midagi rääkida ? näiteks kasvõi mõnitamised töö/kooli juures, näpuga näitamised, seksuaalsed ahistamised või mida iganes, kõigest on abi!

 

Vastajad jäävad täiesti anonüümseks ja mingeid nimesid ma ei kasuta.

 

 

Tänud !

 

Online küsitluse ankeedi urli, kõikidele kes soovivad anonüümselt vastata-->

http://www.eformular.com/otuxe/kiusamine.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh koolis piinan neid kes teisi väiksemaid piinavad ja kõik.Midagi jõhkrat ei tee aga tahan, et nad tunneksid seda mida nad ise teevad!Ei salli selliseid vendasid, kes ise on nõrgad pasad ja siis tõmbelevad ka veel.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alati kui mind koolis narritakse lähen ma kamba liidri juurde, kes on muidugi paras volask ja kogukas ka, aga sellegipoolest lasin oma rusikad vuhisema tema lõusta poole, see lõppes sellega, et minu pea oli WC potis. :(

 

OWNEEEEEEEEEEEEEEEEED!

 

 

a meie koolis pole kiusamisega kellegil probleeme.


2zhjc5l.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

meil on sellist asja palju koolis. umbes mingi 70% on idioodid kes kuuluvad ühte kampa. Üks ütleb lihtsalt endast sitaks väiksemale empsi-noku ja kõik itsitavad ja naervadas suuresuuga. Mingid kuradi retardid on meil koolis. Siis nad ''kepivad'' peldiku ust ning sama asi, mis enne.

 

Kuid minu puhul viimasel ajal ei ole probleemi. Üks tatt lihtsalt ''murdis'' põlve ja hakkas pillima( kunagine pinginaaber, nüüd ilge tattnokk otseses mõttes). Asi oli selles, et ta ülbab teiste nina ees ja siis saab peksa ning siis nutab. Järgmine päev oli koolis ja vahetunnis näitles sitaks lonkamist kuid tunnis kappas nii, et ma ei tea....


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Revo GTFO.

 

Meie koolis ei saagi olla sellist asja.. Iga koridori peal kaamerad jne. Ja kui midagi tehaksegi, siis viiakse pmst kohe psühiaatri jutule ja see pole üldse meeldiv.:D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea, väga ei ole kiusamisi , kampasi on kutsekas palju, enamjaolt kelle kulul tehakse nalja on dubstepi vennad kes kannavad liibuvaid pükse vms.

Ise vahest nuss*n ka ajusi ühikas klassivendadel, kui väga igav on(Ma ei mõtle nüüd ,et peksan jalaga näkku ja sihukest paska)

Kunagi vanas koolis sai rohkem tõmmelda teistega:)

Kuid see on suht pointless asi, ei poolda sihukest paska.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kiusan siis kui huiamis tuju on :D Klassivendadega siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mind pandakse iga päev kappi lukutaha, kui ei usu siis võin oma iidseid joonistusi seal kapiseinal näidata, ükskord kutsuti pedofiilist isa ka kohale ja kruttis mulle aanusesse.

OI EI, allasurutud mälestusid meenusid. Tahan tappa, pean edasi liikuma, ei lüüüüüliiiitu väällljjj.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõpru ikka vahest tögan aga naljaga:) Ja nagu Rustonia ütles(Käime samas koolis/klassis) siis kui koolipeal keegi väiksemaid kiusab siis natukene neid ikka saab väntsutatud. Peab neile ka näitama, et alati kui sa kedagi kiusad siis on keegi suurem kes sind kiusata võib vms. Näiteks seal koolis kus mina käin(11. klassis) on vähe selliseid kes minust üle oleks ja kui keegi kehalises kuskil pallidega kedagi loobib vms saab ikka neile näidatud, et ega nemad ei ole mingid kuningad kes võivad teisi piinata vms.

 

 

-----

Aga jah, varem olin ise ka selline kes teisi sõnadega kiusas vms. Aga nagu öeldakse, vanemaks saades tuleb mõistus koju ja siis selline asi lõppes suht ära. Teine vahend kiusajatega tegelemiseks on ka muideks see kui sa lihtsalt nendega räägid. Minu koolis 6. klassi poisid olid sellised varem kes lihtsalt korraldasid sellist transvaid koolipeale, et anna olla. Siis ükspäev võtsin lihtsalt kuradi kamba "liidri" ette ja rääkisin temaga, et ei ole vaja tõmmelda niimoodi endast suurematega ja on vaja, et mingi austus oleks vanemate vastu muidu vaatavad vanemad sind ka sita pilguga ja tuleb tõdeda, et see töötas.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tööl ei ahistata kedagi.

Koolist niipalju, et olen ise niiõelda tõganud kursa kaaslast.

Mitte, et ma mingit sitta talle keerasin vaid asi oli selles, et ta ise oli natuke naljakas kuju..

Isegi kooli töötaja (mitte õpetaja vaid kooli korrahoidja vms) tõgas isegi teda vahest naljaviluks.

Ta ise ei pannud pahaks ka.. või võibolla ta isegi pani seda pahaks, aga välja ta vähemalt ei näitand seda.

 

Paar videot ka mis joutuubist leitsin. :D

 

)

 

http://www.youtube.com/watch?v=AGWRm3dDreI&feature=related

 

http://www.youtube.com/user/siimu111#p/u/4/sxEMPTq_2s8 )

 

Kui keegi ütleb, et ta on normaalne, siis kahtlen, kas sul endal on kõik korras.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

>Eesti ongi selliseid Lolle täis kes ei julge piinata vanemaid alati väiksemaid

6nneks ei ela enam eestis 1-2Klassini mingid piidrid kiusasid mind Aga 2-5 HAkkasn tagasi maksma Neil :P

Siin kus elan siis keegi ei teaga sellist asja nagu kiusaminen (koolis)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lisan enda poolt ka huvitava fakti mida vast paljud ei tea.

USA's kogeb kiusamist tööl(bullying) elu jooksul 30% inimestest.

Praegusel hetkel on kiusamise ohvreid ligikaudu 10%

Endalegi tuli see uskumatuna kui sagedane probleem see on.

 

Üks väga hea teaduslik artikkel ka kellele teema võib huvi pakkuda:)

http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:Jk_idONApdwJ:wpb-res.com/res/PLS-2006A.pdf+Nightmares,+demons+and+slaves:+exploring+the+painful+metaphors+of+workplace.&hl=et&gl=ee&pid=bl&srcid=ADGEESjmT_JnBlGbK9lqvLRtoAlxbUjf8-vScLOxBisvFxSM0gOlmyQvPMlG-EUFh_p6DbAPm3F9eCkHe3tcr-npvcz6-8onIaHH0RZnfqySO7c_HeCg-OmknY8didlZcikmkSFRfuVD&sig=AHIEtbTN11_AbRYPVFg-QFLrl9ivtLp5og

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Well , meil polegi eriti kiusamist, vahepeal käib midagi klassis mõnitamine. Koolis kaamerad isegi poiste vetsus kuna , laamendatakse Wcdes

Tahaks teada mis haiges koolis sa käid?Poiste wc-s kaamerad?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1)koolis kunagi algklassides jah mingi 4 poissi kiusasid

2)mm.. no esiteks võeti asju ära,lükati,sõimati,narriti.

Pm asi lõppes nii et 4 klassi lõpus andsin neile kõigile tappa. Nüüdsest ei julge keegi enam otsagi vaadata :)


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.